Zbuloni gjithçka rreth kazinove dhe merrni bonuse në SpinBigWin.com!

LUANI NË KAZINOT MË TË MIRË ONLINE 2022!

Rank
Kazino
Shpërblim
Depozita Minimale
vizitë
1
100 rrotullime falas për regjistrim në 1xSLOTS Kodi i Bonusit për Kazino Pa Depozitë 100SUN"! Pagesa Shumë të Shpejta të Fitimeve! Asnjë Verifikim i Llogarisë së Lojtarit! Nuk ka kufizime në Pagesat Fituese! VIP Cashback! Bonus 1500 € + 150 Rrotullime Falas!
1 $, 1 €, 4.5 TRY, 50₽
2
100 rrotullime falas për regjistrim pa depozitë në IRON BANK (Relax Gaming) fole + 1000 € Bonus!
1 €, 20 ₴, 50₽, $ 1, 300
3
50 rrotullime falas pa depozitë dhe 200% bonus për sporte dhe kibernetike baste sportive!
15 EUR / 45 PLN / 100 RUB
4
50 rrotullime falas jo Bonus Depozitimi, Bastet Sportive!
€ 2
5
40 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!
2 €, 2 dollarë, 100₽
6
50 rrotullime falas pa depozitë në Starburst (NetEnt) slot, 1000 € (200%) Bonus dhe Drejtpërdrejt NOVOMATIC!
2 €, 2 dollarë, 100₽
7
60 rrotullime falas pa depozitë në vendndodhjen JUMANJI nga NetEnt sigurues!
100 rubla, 10 €, 10₺, 5zł, 5 $
8
50 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!
2 €, 2 dollarë, 100₽
9
60 rrotullime falas në kërkimin e Gonzo (NetEnt) Fole pa depozitë për regjistrim në Super Cat Kazino!
2 €, 2 dollarë, 100₽
10
50 rrotullime pa depozitë për regjistrim dhe bonuse depozite (225% + 225FS)!
5PLN, 5 $, 100₽, 5 €
11
€ 1500 Bonus Depozitimi dhe 150 rrotullime falas! 
$ 1, 1 €, 4.50 Provoni, 50.00 Fshij
12
100% E para Bonus Depozitimi + 100 rrotullime falas të dhuratave si një dhuratë!
10 euro / USD
13
200 € Bonus dhe 10 € Bonus Depozitimi Extra + 11 Rrotullime Falas (Pa Bast)!
€ 20
14
Bonus 100% deri në 1000 € / 0.02 BTC + 100 rrotullime falas
€ 10
15
500 € Bonus dhe 100 Rrotullime shtesë!
10 € / £ / $

Çfarë është një kazino në internet në 2022?

An kazino në internet është një shërbim virtual që lejon përdoruesit të marrin pjesë në lojëra të fatit dhe të vendosin baste.

Lexoni komentet e kazinove më të mira dhe merrni bonuset më të mira në SpinBigWin.com është në këtë imazh.
Lexoni komentet e kazinove më të mira dhe merrni bonuset më të mira në SpinBigWin.com!

Eksploroni historinë e kazinove për lojërat e fatit në internet!

Është e nevojshme të gjeni dhe lexoni informacionin për kazinonë e zgjedhjes suaj. Sa më i vjetër të jetë burimi, aq më lehtë është të studiohet; mosha nuk është një garanci e besueshmërisë. Studimi do të ndihmojë në rishikimin e lojtarëve në burim spinBIGwin.com. Zgjidhni një shtëpi kumari me sa më pak vlerësime negative.

Zbuloni se çfarë lloje të kazinove në internet ekzistojnë në 2022?

Kazinotë në internet ndahen në tre lloje kryesore:

 • Versionet e kazinosë celulare për të luajtur me një telefon celular ose tablet;
 • lojërat në internet (Luaj në çast) për t'u luajtur në shfletuesin tuaj;
 • Versione të shkarkueshme të kazinove.

Disa kazino ofrojnë qasje në të treja. Në sajtet e kazinosë me "Luaj në çast", mund të luani pa pasur nevojë të shkarkoni softuerin në pajisjen tuaj. Versionet e shkarkueshme nuk funksionojnë pa instaluar softuerin e klientit. Të kazino në internet softveri nuk kërkon mbështetje të shfletuesit pasi kazino të tilla punojnë drejtpërdrejt me ofruesin e shërbimit të lojërave të fatit.

Versionet celulare të kazinove në internet ju lejojnë të luani në çdo kohë, qoftë në tranzit ose në pushimin tuaj të drekës. Marrëveshje të tilla janë shumë të njohura me përdoruesit, pasi shumë kazino në internet përshtatin lojëra të njohura për platformat celulare. Prandaj, kazinotë më të njohura dhe, për rrjedhojë, më të besueshmet në internet i lejojnë klientët të luajnë duke përdorur telefonat inteligjentë.

Portalet e mëposhtme janë udhëheqëse për sa i përket vlerësimeve pozitive:

 • Vavada – u bë kazinoja më e njohur në 2020. Ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, bonuse të mira për klientët e rinj dhe një përzgjedhje të madhe makinerish të besueshme. Ju mund të rimbushni dhe tërhiqni fondet në mënyra të ndryshme, duke përfshirë transfertat e kriptomonedhave. Për më tepër, kufiri ditor i pagesës së fitimeve kur përdorni kriptomonedhë rritet në 1,000,000 dollarë! Dhe vizitorët e rinj të SpinBIGwin.com mund të fillojë të luajë në kazino VAVADA, edhe pa depozitë! Sepse të gjithë lojtarët e rinj marrin 100 rrotullime falas në Razor Shark automat nga ofruesi Push Gaming!

Ky bonus është ideal për të ardhurit në kazino në internet botë. 

Kërkoni Bonusin

 • 1xSlots – kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme, gjë që tregon besueshmërinë e kazino në internet. Kazinoja më e mirë 1xSlots tërheq përdoruesit me tërheqje të shpejta, bonuse të mëdha dhe turne dhe promovime të rregullta. Nuk ka fare kufij të pagesës së fitimeve! Dhe lojtarë të rinj në 1xSlots Kazino do të marrë 100 rrotullime falas pa depozitë në Book of Sun: Multichance automat nga ofruesi Booongo!

Kërkoni Bonusin

Lexoni komente të hollësishme të kazinove, bonuseve, automateve dhe ofruesve!

Merrni 50 rrotullime falas pa depozitim për t'u regjistruar në të renë SpinBounty Kazino është në foto.

Si të merrni 50 rrotullime falas në kazinonë e re SpinBounty?

Lexoni një përmbledhje të detajuar të Licencuar nga New European Kazino Crypto SpinBounty! Kazino krejt e re SpinBounty është lançuar vetëm së fundmi. Megjithatë, kjo faqe lojrash ka fituar shpejt një reputacion si një faqe e mirë lojrash. Në fund të fundit, kazinoja e re Spinbounty ju lejon të bëni pagesa në kriptomonedhë. Megjithatë,...
Lexo më shumë ...
Wild Tornado Bonusi i Kazinosë (2021) 1500 dollarë dhe pagesat e menjëhershme janë në këtë foto.

Si të merrni bonusin e mirëseardhjes prej 1000 € Wild Tornado Kazino kripto?

Lexoni një përmbledhje të detajuar të kazinosë evropiane të licencuar Wild Tornado! Platforma online e kriptomonedhës Wild Tornado është një markë relativisht e re që ka gjeneruar shumë interes në mesin e lojtarëve nga shumë vende evropiane. Kjo faqe interneti përmban më shumë se 3,000 tituj lojërash, një program fantastik VIP dhe bonuse të shumta dhe ofron komoditet ...
Lexo më shumë ...
Të reja Casino4u (2021) Pagesa shumë të shpejta dhe kripto-monedha janë në këtë foto.

Luaj në të re Casino4U dhe merrni pagesa të menjëhershme Bitcoins!

Lexoni Rishikimin e plotë të Kazinosë Casino4U 2022! TE kazino e re Casino4u është një shërbim kumari me cilësi të lartë i themeluar në vitin 2020, i mundësuar nga një softuer fantastik. Ky ueb portal për lojërat e fatit është bërë shpejt një lider kazino në internet që ofron një platformë të shpejtë dhe të sigurt lojrash me promovime të shkëlqyera, një program besnikërie ...
Lexo më shumë ...
Më shumë se 5000 lojëra nga ofruesit më të mirë në botë janë paraqitur në Videoslots kazino janë në këtë imazh!

VideoSlots - Kazinoja më e madhe në botë e licencuar në internet!

Çfarë është kazino"Videoslots“të vitit 2022? VideoSlots është më i madhi në botë kazino në internet! Videoslots Kazino ka 5 licenca evropiane të lojërave të fatit nga vende të ndryshme! Ka më shumë se 5000 slot machines nga ofruesit më të mirë në botë në kazino Videoslots kazino! Lexoni rishikimin e kazinosë dhe merrni shkëlqyeshëm ...
Lexo më shumë ...
Të gjitha Bonuset e Kazinos dhe Rrotullimet Falas (2021) Si të Zgjidhni është paraqitur në foto.

Cili është bonusi më i mirë për të luajtur në kazinonë online në 2022?

Lexoni Përmbledhjen e të gjitha llojeve të online bonuse kazino 2022! Prezantimi i vetëm ofertave më të mira për lojtarët e kazinosë në spinBIGwin.com (2022): bonuse kazino, pa shpërblime për depozita, bonuse cash, rrotullime falas për regjistrim, VIP Cashback, pikë besnikërie për lojtarët e rregullt dhe dhurata për ditëlindje. Kërkoni bonuset tuaja, regjistrohuni për më të mirët ...
Lexo më shumë ...
Duke u ngarkuar ...

Mësoni termat dhe kushtet bazë përpara se të filloni të luani në kazino!

çdo kazino në internet ka rregullat e veta. Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata me përvojë këshillohen që t'i studiojnë me kujdes këto rregulla për të shmangur situata të pakëndshme.

Njohja e këtyre rregullave do të kursejë kohë dhe para në të ardhmen. Të gjithë vizitorët e kazinosë duhet t'i kushtojnë vëmendje autenticitetit të termave dhe kushteve. Lojtarët duhet të shmangin kazinotë pa rregullore. Më pas, lojtarët duhet të lexojnë me kujdes përmbajtjen e çdo klauzole. Rregullat duhet të jenë të përshtatshme dhe të mos kundërshtojnë njëra-tjetrën. Kufijtë e basteve të bonusit, tërheqjet dhe tërheqjet e gjata tregojnë se kazinoja nuk është e besueshme.

Mësoni çështje të rëndësishme ligjore që lindin për lojtarët e kazinosë!

Juridiksioni i një shteti individual ndikon në ligjshmërinë e lojtarëve të kazinosë nga një vend tjetër që janë në sit. Lojtarët mund të gjejnë lista më të detajuara në rregullat e kazinosë. Kur zgjidhni një faqe, duhet të kontrolloni që institucioni punon me lojtarë nga vendi ku jeton përdoruesi. Nëse ka sukses, kazinoja kërkon adresën e vendbanimit. Ky opsion është për të kontrolluar mundësinë e bashkëpunimit midis kazinosë dhe lojtarit të kazinosë nga një vend specifik. Pyetni ekipin e mbështetjes teknike nëse do të ketë ndonjë problem me verifikimin dhe tërheqjen.

Për të shmangur situatat e pakëndshme, duhet të lexoni me kujdes rregullat.

Regjistroni kartën tuaj të identitetit përpara se të filloni të luani në kazino!

Kazinoja duhet të sigurojë që llogaria e krijuar i përket një personi real. Prandaj, pas regjistrimit, do t'ju dërgohet një email me një listë të dokumenteve të kërkuara, të cilat duhet t'i siguroni sa më shpejt të jetë e mundur. Dokumentet e nevojshme:

– Skanimet e të dy anëve të pasaportës ose patentës suaj;

– një skanim i një karte krediti ose debiti në të dyja anët;

– pasqyra bankare e llogarisë rrjedhëse (të paktën tre muaj).

Ky kontroll është një procedurë që kërkon kohë. Kjo fazë do të ndihmojë në përcaktimin e cilësisë së shërbimit të kazinosë. Në portalet virtuale bona fide, klienti njoftohet të mbyllë 6-8 shifra të kartës bankare dhe kodin e sigurisë në anën e pasme.

Shqyrtoni me kujdes licencën dhe reputacionin e kazinosë!

Një kazino që nuk ofron garanci duhet të shmanget, pasi ekziston një rrezik i konsiderueshëm për t'u prekur nga organizata të rreme dhe të pasigurta.

Një kazino pa licencë nuk duhet të merret parasysh. Një dokument i tillë lejon të ekzekutohet një lojë. Një shtëpi kumari merr një licencë nga shteti ose rregullatori i lojërave të fatit. Supozoni se licenca e kazinosë është lëshuar nga MB, Alderney, Malta, Maine ose ishujt. Në këtë rast, nuk ka nevojë të shqetësoheni për vërtetësinë e tij. Lojtarët mund të gjejnë informacionin dhe numrin e organizatës lëshuese në fund të faqes së internetit. Ju mund të verifikoni vërtetësinë e licencës duke kërkuar numrin e dokumentit në faqen e rregullatorit.

Luaj vetëm në kazinotë online të vërtetuara dhe të licencuara të paraqitura në SpinBigWin.com është në këtë imazh!

Është një garanci për lojtarin që licenca është në fuqi. Në rast incidenti (dyshimi për falsifikim të rezultateve ose mungesë pagesash) përdoruesi ka të drejtë të kontaktojë autoritetin mbikëqyrës që ka lëshuar dokumentin. Situata do të zgjidhet brenda 21 ditëve.

Të drejtat e klientëve mbrohen nga licencuesi, i cili mund të kontaktohet në rast ankese në faqet e licencuara të kazinosë. Rregullatori nxjerr një vendim dhe të gjitha palët në konflikt duhet ta respektojnë atë.

Lexoni kushtet e depozitimit dhe pagesës së kazinosë në internet!

Ju duhet të vlerësoni kazinonë paraprakisht sipas kritereve të mëposhtme:

– Sistemet e pagesave për depozitat dhe tërheqjet. Skrill, Neteller, MasterCard Visa llogaritë mund të përdoren për të transferuar fonde në llogarinë tuaj të kazinosë. Skrill, Neteller, MasterCarddhe Visa llogaritë do t'ju ndihmojnë të transferoni para nga llogaria juaj e lojërave.

– Monedhat e përdorura në kazino mund të ndryshojnë. Prandaj, ia vlen të kontrolloni se cili është i përfaqësuar në sitin e zgjedhur. Shumë përdorin vetëm BitCoin kriptocurrency.

– Afati kohor për tërheqjen e fitimeve është sasia e kohës që duhet për të përpunuar një kërkesë për tërheqje. Çdo periudhë që nuk i kalon 48 orë konsiderohet optimale. Një kazino e besueshme ka 2-3 metoda të tërheqjes së menjëhershme;

– Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve. Informacioni rreth tyre mund të gjendet në rregulla. Fitimet e mëdha do të duhet të tërhiqen në disa mënyra. Pagesat midis $5,000 dhe $10,000 konsiderohen të pranueshme. Në disa kazino, nuk ka kufizime për tërheqjen e fondeve.

Lojtari është më mirë të ketë një portofol elektronik që mbështet institucionin. Pagesat në një kartë bankare mund të jenë subjekt i një tarife. Të sapoardhurve nuk rekomandohet të mbajnë llogari në kriptomonedhë.

Cilat janë mënyrat për të mashtruar nga kazinotë në 2022?

Disa nga më të zakonshmet përfshijnë:

– Kazinoja refuzon të paguajë fitimet. Shpesh paguhet rreth 10-20% e shumës totale;

– Vendosen kushte jopraktike për marrjen e fitimeve;

– limit i ulët i tërheqjes, është e pamundur të tërhiqet një shumë e madhe;

– procedurë e ndërlikuar e tërheqjes;

– anulimi i bonuseve të grumbulluara pas tërheqjes.

Për të shmangur hyrjen në faqet mashtruese, duhet të studioni refuzuesit e kazinove në internet. Ata listojnë faqet mashtruese të lojërave të fatit. Për të kontrolluar kazinonë, mund të përdorni një nga faqet më të mira spinBIGwin.com. Ky portal ndihmon edhe viktimat e mashtruesve. Rekomandohet të studioni informacionin nga disa burime për të pasur një pamje më të detajuar të kazinosë. Përveç të spinBIGwinPortali .com, është e mundur të kontaktoni organizatat rregullatore.

Si i tërheqin lojtarët me aksione të larta shuma të mëdha?

Një shkëlqyeshëm kazino në internet ka oferta fitimprurëse për tërheqjen e shumave të mëdha. Për të kryer transaksionet tuaja financiare shpejt dhe me efikasitet, kazino ka një limit mujor të tërheqjes prej 3,000 euro. Të gjitha transferimet duhet të jenë të sigurta. Faqet e lojërave pa një kufizim specifik konsiderohen të pasigurta.

Studioni me kujdes faqen e internetit të kazinosë dhe përzgjedhjen e lojërave!

Për të zgjedhur një vend të besueshëm të lojërave të fatit, duhet të siguroheni për sa vijon:

– laboratorë të pavarur testojnë softuerin e kazinosë;

– nuk ka gabime gjatë ngarkimit të faqes;

– mbështetje teknike gjatë gjithë kohës.

Ndërfaqja e faqes duhet të jetë e qartë në mënyrë që lojtari të mos shpërqendrohet nga loja.

Kontrolloni nëse faqja e kazinosë në internet ka certifikatë lojërash!

Kazinove online me licencë u është caktuar softueri i tyre. Makineritë e certifikuara i nënshtrohen një kontrolli të detyrueshëm. Laboratorë të pavarur (p.sh eCOGRA dhe iTech Labs) duhet të renditen si partnerë të faqes së lojrave. Vendi ka një licencë nëse pajisja po i qaset një serveri kontrolli gjatë lojës. Softueri i monitorimit të trafikut mund të ndihmojë në kontrollimin e kësaj.

Zbuloni një përzgjedhje të lojërave të fatit në kazino 2022!

Një kazino e mirë ka një gamë të gjerë argëtimi. Ka vende të mira me vetëm automate. 

Gjëja kryesore është prania e një licence. Kazino e gjallë është shumë popullor me lojtarët e fatit, ku mund të luani me tregtarë të vërtetë.

Të ardhurit këshillohen t'i kushtojnë vëmendje lojërave të mëposhtme të besueshme:

 • Microgaming.
 • Igrosoft.
 • NetEnt.
 • Playtech.

Këto lojëra elektronike janë ndër liderët kryesorë në industrinë e lojërave të fatit. Lojtarët e papërvojë më mirë të fillojnë me faqet me një gamë të gjerë argëtimi. Kjo njohuri do të ndihmojë në përcaktimin e preferencave që ndikojnë në fitimet dhe cilësinë e kohës së lirë.

Cilët janë shitësit e programeve kompjuterike të pranishëm në faqet e kazinove në internet?

Lojtarët me përvojë zgjedhin kazinonë jo vetëm nga parametrat e besueshmërisë, por edhe nga disponueshmëria e lojërave nga zhvilluesi i tyre i preferuar.

Të ardhurit këshillohen të hedhin një vështrim më të afërt në kompanitë e mëposhtme:

 • Luaj pragmatik – një nga liderët kryesorë, ka në arsenalin e tij një larmi slot automatësh, një sistem bonusesh dhe jackpot të mëdha.
 • Push Gaming – Një nga ofruesit më të mëdhenj të kazino në internet software. Portofoli i tij përfshin lojëra elektronike video, video poker dhe më shumë.
 • Lojëra në kohë reale (RTG) – është popullor në Amerikë. Një përzgjedhje masive e temave nuk do ta lërë lojtarin indiferent.
 • Net Entertainment (NetEnt) – plotëson preferencat e përdoruesve.
 • Lojtarët mund të gjejnë lista shtesë të shërbimeve të besueshme të lojërave në faqen tonë të internetit spinBIGwin. Të.

Si funksionon shërbimi ndaj klientit në një faqe kazino?

Organizimi i shërbimit mbështetës përcakton lehtësinë e përdorimit të burimit në internet. Në rast të forcës madhore, lojtari i kazinosë do të marrë ndihmë në kohë.

Pronarët e kazinove online të certifikuara janë të interesuar për shërbime cilësore ndaj klientit, sepse kjo ndikon drejtpërdrejt në fluksin e klientëve. Nëse kërkoni ndihmë në kazino të tilla, lojtari do ta marrë atë brenda pak minutash.

Për të kontaktuar mbështetjen është e mundur:

 • Në bisedën në internet.
 • Përmes emailit. Përgjigja e letrës vjen brenda 24-48 orëve.
 • Me telefon. Ia vlen të jesh i kujdesshëm me të. Faqja virtuale e kazinosë mund të jetë një tregues i thirrjeve telefonike falas. Megjithatë, ato i tarifohen operatorit celular të lojtarit.

Kur kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë, duhet të emërtoni fjalëkalimin e caktuar në llogarinë e lojtarit. Ky rregull është bërë për sigurinë e vetë kazinosë dhe klientit. Nëse fjalëkalimi nuk kërkohet, është më mirë të kontaktoni mbështetjen teknike me mjete të tjera. Tjetra, ju duhet të përshkruani problemin në detaje. Kjo kërkesë do të përcaktojë kohëzgjatjen e zgjidhjes së saj. Pavarësisht nga madhësia e problemit, lojtarët duhet të zhvillojnë dialogun me departamentin e mbështetjes në një mënyrë të matur dhe biznesore. Përndryshe, ekziston rreziku që problemi të mos zgjidhet në favor të lojtarit.

Mësoni terminologjinë e rëndësishme të përdorur në kazinotë online në 2022!

 1. Kërkesa e bastit (Basti) është raporti i shumës së bastit për bastimin e bonusit.
 2. Bonusi i parave të gatshme (JO ngjitës) – lojtari i kazinosë mund të tërheqë të gjitha paratë nga llogaria e tij dhe bonuset pasi të plotësohen kërkesat e kazinosë.
 3. Bonus pa arkë (ngjitës) – Lojtari i kazinosë nuk mund të arkëtojë bonusin; ka një tarifë nga kazino për tërheqjen e saj.
Merrni bonuse dhe rrotullime falas në kazinotë më të mira në internet të paraqitura në SpinBigWin.com është në këtë imazh!
Merrni bonuse dhe rrotullime falas në kazinotë më të mira në internet të paraqitura në SpinBigWin.com!

Kërkoni rrotullimet tuaja falas në kazinotë më të mira në internet të 2022!

Kazino
Shpërblim
vizitë
100 rrotullime falas për regjistrim në 1xSLOTS Kodi i Bonusit për Kazino Pa Depozitë 100SUN"! Pagesa Shumë të Shpejta të Fitimeve! Asnjë Verifikim i Llogarisë së Lojtarit! Nuk ka kufizime në Pagesat Fituese! VIP Cashback! Bonus 1500 € + 150 Rrotullime Falas!
100 rrotullime falas për regjistrim pa depozitë në IRON BANK (Relax Gaming) fole + 1000 € Bonus!
50 rrotullime falas pa depozitë dhe bonus 200% për baste sportive dhe kibernetike!
50 rrotullime falas pa depozitë në Starburst (NetEnt) slot, 1000 € (200%) Bonus dhe Drejtpërdrejt NOVOMATIC!
40 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!
60 rrotullime falas pa depozitë në vendndodhjen JUMANJI nga NetEnt sigurues!
50 rrotullime pa depozitë për regjistrim dhe bonuse depozite (225% + 225FS)!
50 Rrotullime Falas Bonus Pa Depozitë, Bast Sporti!
60 rrotullime falas në kërkimin e Gonzo (NetEnt) Fole pa depozitë për regjistrim në Super Cat Kazino!
50 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!