Si të merrni 100 rrotullime falas në slot IRON BANK in VAVADA Casino?

4.8/5 - (22 vota)

Lexoni rishikimin e plotë të Kazinosë VAVADA!

Merrni 100 rrotullime falas në lojë IRON BANK from provider IRON Gaming and  get € 1000 (100%) Bonus Depozitimi në Kazino VAVADA!

Gjithashtu vlen të përmendet se në prill 2022, kufiri ditor i pagesës për fitimet në Kazino Crypto VAVADA u rrit! Dhe tani shuma e pagesës në kriptomonedhë është e pabesueshme $ 1,000,000 në ditë, për lojtarët e çdo statusi në kazino VAVADA!

VAVADA

100 rrotullime falas për regjistrim pa depozitë në IRON BANK (Relax Gaming) fole + 1000 € Bonus!

VAVADA

Të gjithë lojtarët e rinj do të marrin 100 Rrotullime Falas pa Depozitë dhe pa Kod Bonusi IRON BANK Slot dhe Bonus i Depozitës 1000 € në VAVADA Kazino!

 • Operatori i Kazinos: Vavada Ltd
 • Adresa: Vavada Ltd. 35, Rruga Achaion, Kati i 5-të, Zyra 17 PC 1101, Nikosia Qipro Numri i Regjistruar: HE 368824, Bashkimi Evropian (BE)
 • Vavada Licenca e Kazinos: Curacao (8048 / JAZ)
 • Lloji i kazinosë: Kazino online, Kazino mobile, Kazino live me tregtarë dhe krupierë të vërtetë (Ruletë, mbajtës poker, baccarat, shkop polici, rrota e fatit), lojëra elektronike (automat, lojëra), lojëra me një blerje bonusi, MEGAWAYS lojëra elektronike, Drop & Fiton
 • Gjuhët: Rusisht, Anglisht, Anglisht Kanadez, Frëngjisht Kanadeze, Gjermanisht, Kazakisht, Polonisht, Portugez, Spanjisht, Turqisht
 • Ofruesit (Zhvilluesit e Lojërave): Amatic, Lojëra Belatra, Betgames, BetSoft, BTG, Blueprint Gaming, Booongo, EGT, ELK, Endorphina, Evolution, Lojërat e fatit, Fantasma, Gamomat, Habanero, Gaming Hacksaw, Igrosoft, Iron Dog Studio, iSoftBet, Kalamba, Merkur, Microgaming, NetEnt, Nolimit City, Pari Play, Peter & Sons, PG Soft, Play'n Go, Playson, Playtech, Luaj pragmatik, Push Gaming, Quickspin, Tigri i Kuq, ReelPlay, Relax, Spinomenal, Stakelogic, Thunderkick, Lojërat Tom Horn, Lab i Vërtetë, Vivo Gaming, Yggdrasil
 • Valuta: Rubla, Hryvnias, Tenge, Dollarë, Euro, Reale Brazilian, Pesos Meksikane dhe Liras Turke
 • Kriptovaluta: Bitcoin, Ethereum
 • Sistemet e pagesave: Kartat bankare, BTC, ETH, Skrill, Neteller, Monetix, Piastrix, Webmoney, SMS (Rusi, Ukrainë, Kazakistan), USDT, Boleto, Loterica, Oxxo, Meksikë online banking, Cep Bank, Hizli QR, Parapa, kod QR
 • Kufijtë e pagimit varen nga statusi i lojtarit: Duke filluar nga 10,000 $ / € në muaj
 • Shuma minimale e tërheqjes: 1,000 rubla, 15 euro, 15 dollarë, 385 hryvnia, 5700 tenge
 • bonus depozitave 1000 € (100%)
 • Bast: 35x (bonus)

rekuizitë

 • Kazinoja Evropiane më e Lirë e Licencuar 2020!
 • 100 Free Spins for registration without a deposit and without promo bonus code in the slot machine IRON BANK nga RELAX Gaming ofruesi (VAVADA Kodi promovues i kazinos nuk kërkohet)!
 • Turne falas për lojëra elektronike me çmime të parave të gatshme!
 • Cashback 10% çdo muaj 10% për të gjithë lojtarët, bast x5!
 • Possibleshtë e mundur të bëni pagesa në kriptovalutë!
 • Verifikimi i dokumentit dhe verifikimi i llogarisë në raste të jashtëzakonshme!
Shih edhe  Si të merrni një bonus në kazinonë më të mirë Euro Crypto CASINO-Z?

Cons

 • Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk do të jenë në gjendje të bëjnë depozita dhe të luajnë me para: SHBA, MB, Itali, Spanjë

Overall Rating

VAVADA Info

 • Casino: VAVADA
 • Faqja e internetit: https://vavadaf8.com/
 • krijuar: 2017
 • Shteti: Bashkimi Evropian (BE)
 • Mbështetja: Bisedë drejtpërdrejt 24/7, Telefon: + (356) 355-00-125, Email: admin@vavada.net, Skype: vavada-kazino
 • Depozita minimale: 1 €, 20 ₴, 50₽, $ 1, 300
 • Bonus Depozitimi: € 1000
 • Kodi i Bonusit: Automatike

PLAY

Eksploroni të gjitha përfitimet e të luajturit në Crypto Casino VAVADA!

Kazinoja zyrtare Vavada u themelua nga lojtari i famshëm Max Black në 2017. VAVADA është një platformë e licencuar evropiane e lojërave të kazinove me shumë cilësi pozitive për lojtarët.

Ndër avantazhet e kazinosë "Vavada” janë 100 rrotullime falas pa depozitë për regjistrim, pagesa të shpejta, mungesë pothuajse e plotë e verifikimit të dokumenteve dhe shumë slot, ofrues dhe mënyra pagese.

 

Mirë kazino kriptosh Vavada is ideal për lojtarë nga Polonia, Sllovakia, Rusia, Kazakistani, Ukraina dhe shumë vende të tjera të Bashkimit Evropian!

Në 2020, kazinoja e re "Vavada” u bë një nga liderët për sa i përket frekuentimit. Kjo lehtësohet nga dizajni i ndritshëm i faqes, ndërfaqja e aksesueshme dhe një gamë e madhe automatesh dhe lojërash me tregtarë të vërtetë në Kazino live VAVADA.

Një operator i licencuar rregullon të gjitha çështjet financiare, sigurinë dhe transparencën e politikës së lojërave, dhe ndershmëria garantohet nga auditorët monitorues dhe një gjenerues i brendshëm i numrave të rastësishëm.

Komunikimi gjatë gjithë ditës me mbështetjen teknike të Vavada Faqja e internetit do ta ndihmojë lojtarin të zgjidhë çdo problem.

Një version celular i kazinosë Vavada është i disponueshëm, i cili do t'ju lejojë të luani në çdo kohë, kudo dhe qasja është e hapur për të luajtur jashtë vendit. Faqja përditësohet rregullisht dhe gama e ofertave të lojërave po zgjerohet.

PLAY

Eksploroni një përzgjedhje të madhe të automateve nga ofruesit e kazinove të klasit botëror!

Ju mund të zgjidhni nga kategoritë e mëposhtme në kazinonë online VAVADA:

 • "Tavolina" - të gjitha llojet e ruletave, llotarive dhe lojërave në tryezë.
 • "Lojëra të drejtpërdrejta" - tregtarë të vërtetë, histori të gjalla, emocionuese në kohë reale.
 • "Slots" - "banditë me një armë" klasike bashkëjetojnë me zhvillimet më të fundit në lojërat e fatit në internet.

Të gjitha automjetet paraqiten nga prodhuesit më të mirë në botë: Amatic, Betsoft, BTG, Igrosoft, NetEnt, Unicum, Microgaming dhe të tjerët. Në total, më shumë se 30 ofrues.

Përzgjedhje e madhe e Slot Machines dhe Ofruesve në Kazino Vavada eshte ne kete foto.
Zgjedhje e madhe e Slot Machines dhe Ofruesve në kazino Vavada!

Për adhuruesit e ruletës virtuale, ekziston një mundësi për të luajtur Ruletë Evropiane ose Ruletë Amerikane. Dashamirët e strategjisë do të jenë në gjendje të shkatërrojnë kundërshtarët e tyre në Baccarat A, Blackjack Gold spanjoll.

Shih edhe  Lexoni Portalin në të gjitha gjuhët dhe në të gjitha vendet!

PLAY

Makinat e fatit aventure Sword Of Khans, Rich Wilde And The Tome of Madness do t'ju habisin me funksionalitetin e tyre.

Lojtarët mund të përballen me lehtësi me linjat 3-D të Dead Or Alive automat, dhe grafikët e animuar të Immortal Romance dhe Fruit Cocktail do të bëjnë përshtypje çdo përdorues.

Lojëra me tregtarë dhe krupierë të vërtetë në kazino live VAVADA janë në foto.
Lojëra me shitës të vërtetë dhe krupierë në kazino të jetojnë VAVADA!

Për lehtësinë e lojtarëve, shumë makina të fatit janë të pajisura me një funksion automatik të lojës, dhe në disa lojëra, ju mund të vendosni dhe rregulloni shpejtësinë e rrotullimit të mbështjellësve të slotit.

Përfundoni procesin e shpejtë të regjistrimit në Kazino VAVADA  dhe merrni bonusin tuaj!

Për t'u zhytur në botën e lojërave emocionuese, duhet të kaloni nëpër regjistrimin standard për të gjitha aplikacionet.

Plotësoni formularin me adresën tuaj të emailit dhe postën. Konfirmoni regjistrimin, depozitoni para dhe mund të filloni të luani. Shuma minimale e depozitës është 1 EURO, 1 Dollar, 50 rubla, 300 ₸ ose 20 Hryvnia ukrainase (UAH).

PLAY

Provoni të luani demonstrime falas të automateve në kazino VAVADA!

Ekziston një version demo falas i lojërave në faqen e internetit "VAVADA Kazino”. Me ndihmën e tij, ju mund të merreni me produkte të reja dhe të përpiqeni të luani në automatin e zgjedhur, në mënyrë që më vonë në procesin e një loje të vërtetë, të mos humbni dhe të mos ngatërroni në sekuencën e operacioneve.

Shtë e qartë se versioni demo nuk nënkupton marrjen e fitores, por ndihmon për të kuptuar parimin e slotit dhe për të mos humbur paratë tuaja!
Për regjistrim, lojtarët e rinj marrin bonuse që shkojnë në llogarinë e bonusit. Të bonuse kazino janë ekuivalente me paratë reale, por ju mund t'i përdorni ato vetëm brenda faqes.

Një nga mënyrat kryesore për të tërhequr lojtarë të rinj në kazino VAVADA is 100 rrotullime falas pa depozitë për regjistrim në automat IRON BANK nga RELAX Gaming provider.

Ju gjithashtu mund të rrisni llogarinë tuaj të bonusit duke përdorur kazinonë VAVADA  kodi promocional, i marrë nga postimet e reklamave ose duke vizituar një faqe të filialeve.

Shih edhe  Si të merrni 100 rrotullime falas pa depozitë në kazino 1xSLOTS?
Merrni 100 rrotullime për regjistrim pa një depozitë në slot IRON BANK on spinBIGwin janë në foto.
100 rrotullime për regjistrim pa depozitë në slot IRON BANK on spinBIGwin.com!

Merrni bonuse fitimprurëse dhe eksploroni ofertat promocionale në Kazino VAVADA!

Statusi i secilit lojtar të regjistruar rritet për shkak të numrit të basteve të bëra. Sa më shumë baste, aq më i lartë vlerësimi dhe më shumë çmime shtesë që merr lojtari.

Kërkoni Bonusin

Statusi i lojtarit mund të përmirësohet çdo muaj nga "Novice" në "Platinum".

Por në mungesë të basteve të parave dhe rimbushjes së rregullt, niveli i lojtarit ulet.

Turnetë falas me çmime të vërteta në para janë në kazino VAVADA janë në foto.
Turnetë falas me çmime të vërteta në para janë në kazino VAVADA!

Në ditën e parë të muajit, cashback-u kreditohet në llogarinë e bonusit, e llogaritur në bazë të shumës së parave të humbura. Kjo shtesë e shkëlqyer ju lejon të gëzoheni edhe nëse humbni para në kazino VAVADA.

Platforma “Kazino Vavada” organizon rregullisht turne të ndryshëm me grupe çmimesh.

Përveç llogarisë së bonusit, të gjithë lojtarët kanë një llogari depozite. Një përzgjedhje e gjerë e sistemeve të pagesave do ta bëjë të lehtë rimbushjen e një depozite ose tërheqjen e parave të fituara në çdo kohë të përshtatshme.

Kazinoja punon me tre monedha: RUB, EUR dhe USD. Shuma minimale është 50 dhe 1000 rubla për rimbushje dhe tërheqje. Shumat e tërheqjes janë të kufizuara nga statusi i lojtarit. Niveli maksimal i "Platinum" ju lejon të tërhiqni deri në 10,000 USD në ditë.

 

100 rrotullime falas pa depozitë Lojtar i ri në Razor Shark Slot në Vavada Kazinotë janë në foto.

Kur tërheq më shumë se 1000 USD, sistemi kërkon verifikim. Afati për marrjen e parave fituese ndryshon nga disa minuta në ditë dhe varet nga sistemi i pagesës dhe shuma totale e paguar.

PLAY

 

Kazinoja më e mirë Vavada është një faqe me një ndërfaqe intuitive. Edhe një fillestar mund ta kuptojë shpejt.

Vavada logo kazino për spinBIGwin.com eshte ne foto.

Lexoni gjithashtu artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
VAVADA Kazino (Rishikim 2022): Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë!
Neni Emri
VAVADA Kazino (Rishikim 2022): Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë!
Përshkrim
Njëqind rrotullime falas pa depozitë në IRON BANK slot nga RELAX Gaming ofrues për regjistrim! Kodi promovues i kazinosë VAVADA nuk është e nevojshme për këtë ofertë! Dhe 1000 € (100%) Bonus Depozitimi është në pritje të lojtarëve të rinj. Kufiri ditor i pagesës për kriptomonedhën është 1,000,000 dollarë.
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment