Merr 50 rrotullime falas dhe luaj LIVE NOVOMATIC në Kazino Slottica!

Vlerësoje këtë postim

Fitoni dy herë më shumë në kazino Slottica!

La kazino në internet Slottica është një platformë e shkëlqyeshme që ka funksionuar që nga viti 2018.

Si shumë kazino, kazinoja Slottica ofron promovime dhe gara të rregullta dhe kushte dhe siguri madhështore për të gjithë lojtarët. Kazino Slottica ka një licencë nga Curaçao, e cila garanton sigurinë e të gjitha transaksioneve financiare. Kazinoja ka fituar mbi shumë lojtarë dhe është në listën e më të mirëve.

PLAY

Lexoni rishikimin e plotë të kazinosë Slottica dhe merrni rrotullime falas pa depozitë!

SLOTTICA

50 rrotullime falas pa depozitë në Starburst (NetEnt) slot, 1000 € (200%) Bonus dhe Drejtpërdrejt NOVOMATIC!

SLOTTICA

50 rrotullime falas pa depozitë në Starburst (NetEnt) slot dhe LIVE NOVOMATIC at SLOTTICA Kazino!

 • Slottica pronari i kazinosë: Atlantic Management BV (numri i regjistrimit: 139089)
 • Licenca: Curacao 5536 / JAZ
 • Gjuha: RU, MB, DE, ES, PL, TR, PT, FI, JO, CS, SV, JA
 • Casino Lloji: Kazino Online, Kazino Mobile (Version për Shkarkim), Kazino live (Ruletë, Poker Hold'em, Baccarat, Black Jack, Wheel of Fortune), Drejtpërdrejt Novomatic, Lojëra elektronike (makineri), lojëra elektronike, lojëra elektronike me bonuse blerjeje, rënie dhe fitime
 • ofruesit: NetEnt, Play'n GO, Quickspin, Microgaming, Amatic Industries, Igrosoft, Endorphina, Lojërat Tom Horn, LuckyStreak, BGAMING, Thunderkick, Gaming August, EvoPlay, Iron Dog Studios, Elk Studios, Fantasma Games, Chance InteractiveLojëra spike Betsoft, Evolution Gaming, Ezugi, Booongo Gaming, Playson, Lojë pragmatike, Habanero
 • Monedhat: Euro, Lira Turke, dollarë amerikanë, zlotis polake, pesos kiliane, korona norvegjeze, reals braziliane, pesos argjentinase, Rand i Afrikës së Jugut, pesos meksikane, thembra nuevos peruan,
 • Metodat e depozitimit dhe tërheqjes: Jeton Wallet, QIWI, Yandex Money Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Paratë perfekte,
 • Shkalla e pagimit të fitimeve: Kuleta elektronike - 24 orë, Visa / Master Card: 24 orë
 • Kufiri i tërheqjes: 40 000 EUR / USD në Muaj

rekuizitë

 • Kazino Evropiane: licencuar zyrtarisht nga Atlantic Management BV (numri: 139089)!
 • jo Bonus Depozitimi: 50 Rrotullime Falas në Starburst Slot Machine për Regjistrim!
 • 1000 € Së pari Bonus Depozitimi: 200%!
 • Nuk është një libralidhës në këtë faqe interneti: sport dhe e-baste sportive!
 • Nuk është një Kazino live me croupiers dhe tregtarët e vërtetë!
 • Ka makina të vërteta të fatit nga NOVOMATIC ofruesi (loja luhet përmes transmetimit të videos)!

Cons

 • Vende të Kufizuara: Franca, Zvicra, Australia, Kanada, Estonia, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gjermania, Italia, Hollanda, Porto Riko, Spanja, Suedia

Overall Rating

SLOTTICA Info

PLAY

Eksploroni termat dhe kushtet për një bonus pa depozite në Slottica Kazino!

Lojtarët e rinj mund të marrin 50 rrotullime falas në automatin Starburst. Vizitorët duhet të regjistrohen në faqen e internetit për të filluar të luajnë në kazino Slottica. Por mbani mend se kjo faqe është e disponueshme vetëm për lojtarë të rritur. Pra, nëse kombinimi i çmimeve përputhet, ju mund të merrni fitimet tuaja dhe duhet të luani një bast 45x.

Shih edhe  Si të merrni 100 rrotullime falas në slot IRON BANK in VAVADA Casino?

PLAY

Aksionet e bastit janë 2 EUR. Dhe shuma maksimale e tërheqjes është 4 EUR. Do t'ju duhen 15 sekonda për t'u regjistruar sepse faqja ju ofron rrjete sociale (VK, Facebook, Twitter, Odnoklassniki, Google dhe Telegram). Ose mund të plotësoni një formular: emrin, adresën e e-mail, të zgjidhni një monedhë dhe më pas të konfirmoni moshën tuaj dhe të bini dakord për rregullat e kazinosë.

50 rrotullime falas për regjistrim në Slottica kazino në foto.

Mësoni rregullat për marrjen dhe përdorimin e një bonusi pa depozite në Kazino Slottica!

 • Mbani mend, kazinonë Slottica Kodi promocional nuk është i nevojshëm!
 • Kazinoja Slottica: 50 rrotullime falas pa depozitë në lojën Starburst (ofruesi NetEnt) për regjistrimin e lojtarëve të rinj
 • Bast për lojë me bonus është 0.3 PLN / 0.01 USD / 0.01 EUR / 5 RUB,
 • Basti i bonusit-45x,
 • Bast maksimal për të luajtur me një bonus është 2 USD / 2 EUR / 9 PLN / 12 TRY / 150 RUB,
 • Pagesa maksimale është 5 USD / 4 EUR / 300 RUB / 18 PLN / 25 TRY.

Kërkoni rrotullime falas

Lexoni përshkrimin e Slottica Dizajni dhe funksionaliteti i kazinosë!

Portali është krijuar për të qenë sa më i aksesueshëm dhe konciz që të jetë e mundur, në mënyrë që çdo lojtar të mund të kuptojë të gjitha seksionet. Ngjyra e vendosur është e bardha dhe blu, e cila nuk e shpërqendron lojtarin dhe gjithçka është e dukshme dhe e kuptueshme.
Në qendër, një banderolë blu kujton dhe informon lojtarët për bonuset, lojërat e reja, turnetë dhe llotaritë.

Ky opsion ju lejon të jeni vazhdimisht të vetëdijshëm për të gjitha ngjarjet.
Më poshtë do të gjeni Lojërat më të mira, Lojërat e reja, Hot Stoqet, Slots, Informacioni, Kontaktet, Rregullat dhe Privatësia, Metodat e Pagesave dhe Ofruesit.

Merrni 50 rrotullime falas për regjistrim në kazino Slottica janë në foto.
Merrni 50 rrotullime falas për regjistrim në kazino Slottica!

Faqja e internetit është përkthyer në 13 gjuhë, gjë që është shumë e përshtatshme. Shërbimi mbështetës do t'ju ndihmojë të përballoni të gjitha vështirësitë me të cilat përballeni.

Në krye të faqes, do të gjeni:

 • Të gjitha lojërat,
 • Lojëra elektronike të drejtpërdrejta,
 • Sporti, Esporti,
 • Sporte Virtuale,
 • Tabela drejtuese,
 • Promovimet,
 • dhe Aplikacione të Tjera.

Merrni bonuset më të mira dhe rrotullimet falas në lojërat elektronike të kazinosë Slottica!

Kazinoja Slottica u ofron lojtarëve të saj ofertat dhe dhuratat më të mira.
Pra, mund të merrni 200% për rimbushjen e parë dhe 100% për rimbushjen e tretë. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të merrni 20 rrotullime falas në Tiger Stone. Një bonus deri në 100% për baste ekspres. Dhe një tjetër e bukur shpërblim “Cashback” deri në 55% për çdo bast.
In baste sportive në kazino Slottica, keni mundësinë të përdorni bonusin “Sigurimi”.

Shih edhe  Merrni 60 rrotullime falas duke u regjistruar në SlottyWay Kazino!

Kërkoni Bonusin

Merrni pjesë në garat dhe ngjarjet në klub Slottica!

Ka shumë turne dhe llotari në portal. Çdo lojtar ka një shans të shkëlqyeshëm për të fituar para dhe për të kaluar një kohë të mirë.

 • Turneu i parë aktual në këtë sit është “Round the World Journey” me një fond çmimi prej 550 EUR, ku fituesi i vendit të parë do të marrë 200 EUR, vendi i dytë 130 EUR dhe vendi i tretë 90 EUR.
 • Në turneun e dytë me një fond shpërblyes prej 1500 euro – “Përralla orientale”, fituesi do të marrë 250 euro, vendi i dytë — 140 euro dhe shuma e çmimit do të jetë 120 euro për vendin e tretë.
 • Turneu i tretë është më mbresëlënës sepse fondi i çmimeve do të jetë 20 000 euro, emri i turneut është “Grand Multiplier Race”. Fituesi do të marrë 3,658 EUR, vendi i dytë do të fitojë 2,560 EUR, dhe vendi i tretë do të jetë 1,463 EUR.

Dhe sigurisht, llotaritë tuaja të preferuara nuk do t'ju lënë pa vëmendje.

Të gjithë lojtarët mund të marrin super çmime dhe dhurata në një llotari unike në kazino Slottica! janë në foto.
Të gjithë lojtarët mund të marrin super çmime dhe dhurata në një llotari unike në kazino Slottica!

Zbuloni lotarinë “Tropical Festival” me një fond çmimi prej 3 500 EUR. Lotaria është falas dhe do t'i kënaqë lojtarët me pesë dhurata.

 • Vendi i parë - Apple iPad Pro dhe 1 pikë për Leaderboard;
 • Vendi i dytë – uiski “Auchentoshan” dhe 2 pikë për tabelën e liderëve;
 • Vendi i 3-të - kufje Marshal dhe 5 pikë për Tabelën e Liderëve;
 • Vendi i 4-të — Bateria “InterStep” dhe 4 pikë për Tabelën e Liderëve
 • Vendi i 5-të - bonus falas prej 20 EUR dhe 3 pikë për Tabelën e Liderëve!

Për të hyrë në short dhe për të marrë mundësinë për t'u bërë pronar i prezantimit, depozitoni 150 EUR në llogarinë tuaj gjatë shortit. Më shumë depozita - më shumë shanse për të fituar! Bast bonus falas - vitet '70.
Për një listë më të plotë të lotarive, shkoni te seksioni "Promovimi" i faqes në internet, zbuloni kushtet dhe vazhdoni dhe fitoni!

Eksploroni versionin e ri të Kazinosë Mobile "Slottica"!

 • Portali “Slottica” Krijuesit u kujdesën për komoditetin tuaj dhe krijuan një version celular.
 • Falë kësaj, çdo përdorues mund të:
 • Ekzekutoni aplikacione në modalitetin e paguar dhe falas;
 • Rimbushni bilancin dhe bëni konkluzione;
 • Aktivizoni bonuse;
 • Mundësia për të kontaktuar shërbimin mbështetës, nëse është e nevojshme;
 • Interneti është një domosdoshmëri, dhe tani nuk jeni i lidhur me një vend apo kohë dhe mund të luani kur ju përshtatet.

Zbuloni katalogun e lojërave dhe ofruesit e kazinosë Slottica 2022.

Makinat e fatit në kazino Slottica janë shumë të ndryshme, të certifikuara dhe bashkëpunojnë vetëm me ofruesit më të mirë:

 • Play'n Go,
 • NetEnt,
 • Teknika e lojërave,
 • Me fat,
 • pragmatik
 • Luaj,
 • Evolution Gaming,
 • Bet Soft dhe të tjerët.

Lojërat më të mira të kazinosë Slottica janë Book of Sun, Book of Rebirth, Gonzo’s Quest Megaways, Book of Dead, Wolf Gold, Razor Shark, Book of Sun: Multichance Fighter 2.
Slotet e drejtpërdrejta janë të disponueshme në modalitetin demo, në mënyrë që të gjithë të mund të praktikojnë dhe vlerësojnë makinat. Çdo lojtar do të gjejë një lojë të preferuar dhe do të njihet me risitë.

Shih edhe  Luaj në të re Casino4U dhe merrni pagesa të menjëhershme Bitcoins!

PLAY

Si mund të urdhëroj një tërheqje në kazino Slottica?

Një kërkesë tërheqje është në dispozicion në seksionin Zyra e parave të gatshme. Do të rishikohet brenda 24 orëve.
Kur tërheq fondet në monedhën BTC, Klienti duhet të specifikojë vetëm ato Bitcoin adresat që janë personale të tij. Kompania nuk është përgjegjëse për ndonjë gabim të bërë në të dhënat e pagesave dhe tërheqjet në adresat e tjera të BTC. Lojtarët mund të arkëtojë përmes sistemeve të pagesave: Visa, MasterCard, ecoPayz, Jaton, Paguaj Giga, Skrill, Para perfekte, pagues, BOT, Qiwi, YandexMoney, Beeline, MegaFon, MTS dhe Tele2.

Lexoni komentet aktuale dhe komentet e lojtarëve rreth Kazinosë Slottica.

Kazinoja më e mirë Slottica - së pari, është e lehtë të përdorësh faqen e internetit, turne të shkëlqyeshëm dhe shpërblime bujare, mundësinë për të luajtur përmes një versioni celular, një zgjedhje të pasur lojërash. Këtu do të gjeni gjithçka që ju nevojitet. Tërheqja e parave është e besueshme dhe komode.
Në rast të ndonjë pyetje, faqja në internet ofron mbështetje teknike dhe do të jetë e lumtur t'ju ndihmojë të merreni me pyetjet tuaja.
Slottica do t'ju japë shumë argëtim dhe humor të mirë, përkundrazi regjistrohuni dhe filloni të luani!

PLAY

Slottica logo kazino për spinBIGwin.com eshte ne foto

Lexoni artikujt më interesantë të kazinosë:

 

FAQE

përmbledhje
Kazino SLOTTICA (Rishikim 2022): Luaj drejtpërdrejt Novomatic dhe merrni 50 FS!
Neni Emri
Kazino SLOTTICA (Rishikim 2022): Luaj drejtpërdrejt Novomatic dhe merrni 50 FS!
Përshkrim
La Kazino Online Slottica: fitoni dy herë më shumë! Slottica kazino në internet është një platformë e shkëlqyeshme që ka funksionuar që nga viti 2018. Slottica Kazino ofron “Live Novomatic Lojëra” dhe 50 rrotullime falas pa depozitë për lojtarët e rinj për Regjistrime në Kazino!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment