Merrni 60 rrotullime falas për regjistrim në kazino Super Cat!

5/5 - (1 votë)

Lexoni Rishikimin e kazinosë Super dhe merrni rrotullime falas të automateve!

Regjistrohuni dhe mblidhni 60 rrotullime pa depozitë në kazino Super Cat!

SUPER CAT Kazino

60 rrotullime falas në kërkimin e Gonzo (NetEnt) Fole pa depozitë për regjistrim në Super Cat Kazino!

SUPER CAT Kazino

Bonus pa depozitë (60 rrotullime falas) për regjistrime për të gjithë lojtarët e rinj!

 • Kazino Super Cat Pronari: Atlantic Management BV (numri: 139089)
 • Adresa: Emancipatie Boulvard Dominico F. “Don” Martina 29, Curacao. "Don" Martina 29, Curacao.
 • Licenca: Curacao (licenca master e lojrave CIL nr. 5536 / JAZ.)
 • Gjuhët në sit: ENG, PLN, TUR, SPA, DEU, FIN, NOR, POR, RUS
 • Casino Lloji: Kazino Online, Kazino Mobile, Makinat e fatit (lojëra elektronike), Kazino live (Ruletë, Poker, Baccarat, Blackjack, Wheel of Fortune), lojëra elektronike me blerje lojërash bonus, lojëra elektronike jackpot
 • ofruesit: NetEnt, Play'n'Go, Quickspin, Microgaming, Novomatic, Amatic, BetSoft, Evolution Gaming, Ezugi, Booongo, Playson, Igrosoft, Endorphina, Tomhorn, Streak Luck, Lojë pragmatike, Habanero, Thunderkick, Gaming August, EvoPlay, Iron Dog Studio, Elk Studio, Fantasma Games, 1X2, Lojërat Rakki, Lojërat me koncepte, Lojërat me dëborë, BGaming, Chance Interactive, Boomerang, Lojërat Spike, Zhvilluesit e Slots,
 • Mënyrat e pagesës së depozitës dhe fitimeve: Visa, MasterCard, Qiwi, WebMoney, YandexMoney, MIR, ecoPayz, Neteller, Beeline, MegaFon, MTS, Tele2, Para perfekte, Jetajo Skrill, PaysafeCard, Nordea, Rapio, EasyEFT.
 • Monedha: ARS, ZAR, MXN, PEN, CLP, TRY, RUB, USD, EUR, PLN

rekuizitë

 • Kazino e licencuar evropiane (nr. 5536 / JAZ)
 • Nuk është një jo Bonus Depozitimi për regjistrim (Super Cat Kodi promovues i kazinosë nuk është i nevojshëm)!
 • Përzgjedhje e madhe e makinave të fatit dhe ofruesve!
 • Vendet më të mira për të luajtur Super Cat Kazino: Poloni, Suedi, Afrika e Jugut, Gjermani, Austri, Zvicër, Belgjikë, Argjentinë, Meksikë, Peru, Kili, Uruguaj, Turqi, Norvegji, Finlandë, Estoni, Letoni, Lituani, Hungari, Sllovaki, Serbi, Rumani, Bullgari, Danimarkë , Rusia, Bjellorusia, Kazakistani
 • Nuk është një Kazino live nga Evolution Gaming sigurues!
 • Turne dhe llotari me dhurata të shkëlqyera dhe një çmim prej 50,000 €!

Cons

 • Lojtarët nga disa vende nuk pranohen për shkak të ligjit të lojërave të fatit! Kufizimet: Italia, Spanja, Ukraina, Kanada, SHBA, Franca, Hollanda, Mbretëria e Bashkuar

Overall Rating

SUPER CAT Informacione për kazino

PLAY

 

Kazino online Super Cat: kjo është edhe më shumë mundësi. Bashkohuni me ne dhe shikojeni vetë!

 

Kazinoja Super Cat është më e mirë kazino në internet në botën e eksitimit, e cila përfshihet me meritë në listën e më të mirëve. Kazinoja ofron vetëm produkte cilësore, ka licencë Curacao N 5536 / JAZ dhe filloi aktivitetin e saj në 2018. 

Regjistrimi në kazino Super Cat dhe Rrotullime Falas pa Depozitë është në foto.
Regjistrimi në kazino Super Cat dhe rrotullime falas pa depozitë

Gjatë kësaj kohe, kazino Super Cat u bë i njohur dhe shumë lojtarë ishin të çmendur për bonuset dhe ofertat e rrotullimeve falas të kësaj kazinoje.

Shih edhe  Merr 50 rrotullime falas dhe luaj LIVE NOVOMATIC në Kazino Slottica!

Gjithmonë lojëra të ndershme, një gamë e gjerë automatesh, komoditet i jashtëzakonshëm në portal dhe të gjitha skedat dhe butonat janë të disponueshme në klubin e lojërave.Super Cat” që do të thotë se absolutisht çdo lojtar i sapopjekur do të jetë në gjendje të merret me gjithçka.

Kërkoni Bonusin

Një plus i madh për ekipin mbështetës sepse funksionon pa të meta, është gjithmonë në kontakt dhe është i gatshëm të zgjidhë të gjitha problemet tuaja. Dhe sigurisht, nuk mund të mos vëmë re sistemin e shkëlqyer të bonusit, i cili do të kënaqë çdo përdorues fillestar dhe të rregullt.

 

Shikoni përshkrimin e bonusit pa depozitim!

Kazinoja Super Cat – është një kazino që është gati t'u japë lojtarëve të gjitha promovimet, bonuset dhe çmimet e mundshme. Prandaj, çdo lojtar në portal do të jetë në gjendje të ngarkojë me forca dhe emocione të reja, dëshirën për të luajtur dhe për të fituar. Me klubin tonë, gjithçka është sa më e aksesueshme dhe e sinqertë!

60 rrotullime falas për regjistrim në Super Cat Kazinotë janë në foto.

Që të filloni të fitoni dhe të fitoni më shpejt, duhet të regjistroheni, por kushti i detyrueshëm është mbushja e moshës madhore. Pastaj plotësoni informacionin bazë për përdoruesin (emrin, adresën e postës elektronike dhe zgjidhni një monedhë). Portali ofron një zgjedhje prej 16 monedhave botërore. Më pas jepni pëlqimin tuaj në formën e shenjës se jeni 18 vjeç dhe pranoni rregullat e faqes. Ju gjithashtu mund të regjistroheni përmes rrjeteve sociale të njohura. Pas regjistrimit, çdo lojtar i ri merr 50 rrotullime falas në Gonzo’s Quest. Bast është - x45. Shuma maksimale e tërheqjes është 4 EUR, dhe oferta tavan për bast është 2 EUR. 

Bashkohuni me ne dhe këto bonuse do të jenë tuajat!

Kërkoni rrotullime falas

Shikoni dizajnin dhe funksionalitetin e Klubit të Lojërave Super Cat!

Zhvilluesit e kanë organizuar me sukses faqen. Ngjyra e marrë nuk është tërheqëse, por gjithçka shihet dhe theksohet. Logoja e faqes është një mace e kuqe superhero.

Portali ka një banderolë të madhe reklamuese me të gjitha promovimet e disponueshme dhe turnet dhe llotaritë në vazhdim si shumica e faqeve. Kazino Super Cat lejon çdo lojtar të shohë informacione të reja rreth bonusit dhe të mos humbasë mundësinë për të fituar turnetë e lojërave elektronike.

Paneli qendror ndodhet mbi bander dhe përfshin:

 • Lojra,
 • Kazino Live,
 • Bonuset,
 • tabelat e drejtuesve,
 • Turne,
 • dhe Lotaritë.

Ekziston një tjetër çip i shkëlqyer i portalit në anën e djathtë të skajit të sipërm - është një zgjedhje e temave: të lehta dhe të errëta. Dhe këtu tashmë, çdo lojtar mund të zgjedhë një pjesë me të cilën do të jetë më rehat të kalojë kohën dhe të fitojë para.

Provoni të luani në kazino Super Cat me tregtarë dhe krupierë të vërtetë është në foto
Provoni të luani në kazino Super Cat me tregtarët dhe krupierët e vërtetë

Gjithashtu, faqja është përkthyer në tetë gjuhë: Anglisht, polonisht, turqisht, spanjisht, gjermanisht, finlandisht, norvegjeze dhe portugalisht.

Çfarë e bën të rehatshme vizitën e sajtit për lojtarë nga e gjithë bota.

Shih edhe  Si të merrni bonusin e mirëseardhjes prej 1000 € Wild Tornado Kazino kripto?

Nën flamurin është funksionaliteti i faqes:

 • Të gjithë,
 • Lojëra të reja,
 • Popullore,
 • lojëra elektronike,
 • Lojëra tavoline,
 • Kazino live,
 • Sport virtual,
 • Jackpots.

Më poshtë do të shihni garën e Grand Multiplier, momente të paharrueshme. Pas kësaj, do të shihni një tabelë të Udhëheqësve.

Dhe më poshtë, ka edhe një banderolë masive me një mace mbi të cilën shkëlqen xhekpoti i kazinosë! Dhe shuma e jackpot-it po rritet vazhdimisht.

Dhe si në shumë faqe, në fund, do të gjeni informacione rreth portalit, mënyrave të njohura të pagesës dhe ofruesve. Si dhe një dritare me chat në internet, vlen të përmendet se shërbimi mbështetës ofron shërbimet e tij në nivelin më të lartë. Pra, mos u shqetësoni. Nëse nuk kuptoni diçka, gjithmonë mund të përdorni ndihmën.

PLAY

 

Merrni bonuset më të mira në Kazino Super Cat!

Kazino e licencuar Super Cat ofron një sasi të jashtëzakonshme bonusesh, që do të thotë më shumë shanse për të fituar.

Merrni bonuse mirëseardhjeje dhe rrotullime falas pa depozitë në kazino Super Cat eshte ne foto.
Merrni bonuse mirëseardhjeje dhe rrotullime falas pa depozitë në kazino Super Cat!

 

 1.  Pas regjistrimit, aktivizoni bonusin, depozitoni 10 EUR dhe merrni 30 rrotullime falas në lojë Book of Dead.
 2. Merrni një bonus 100% për depozitën e dytë prej 25 EUR.
 3. 15 bonus rrotullimi falas në lojën Twin Spin. Depozita prej së cilës është 30 euro.
 4. Merrni një bonus 50% për katër depozita nga 50 EUR.
 5. Bonus 30 rrotullime falas në lojë Jack Hammer. Depozitë prej 100 EUR ose më shumë.
 6. Ju gjithashtu mund të merrni 20 rrotullime falas në lojë Tiger Stone.
 7. Dhe gjithashtu ekziston një bonus i madh e 25%.
 8. Aktiv është të Mërkurën, depozitë nga 15 EUR.
 9. Merrni një bonus special të ringarkimit të së premtes prej 50% në depozitën tuaj. Gjithçka që ju duhet është të aktivizoni dhuratën të premten dhe të depozitoni llogarinë tuaj nga 15 Eur.
 10. Bonus Rifresko të Dielën 75%. Thjesht depozitoni 15 EUR dhe shijoni vendet tuaja të preferuara.

Bonuse të Kërkesës

Merrni pjesë në turne dhe promovime speciale në kazino online SuperCat!

 

           Turneu “Labyrinth Piktoresk”- Fondi i Shpërblimit – 750 EUR!

shpërblime:

 1.  200 euro,
 2. 170 euro, 
 3. 150 EUR.

Turneu “Grand Multiplier Race” – Fondi i Çmimeve: 20 000 EUR!

shpërblime:

 • 1 - 3365, 41 EUR
 • 2 - 2355, 79 EUR
 • 3 - 1346, 16 EUR

Shorti “Momente të Paharruara” – Çmimi 1 300 EUR!

Mos e humbisni mundësinë për të fituar çmime të vlefshme:

 • Smartphone nderi dhe 10 pikë për udhëheqje (1 fitues);
 • një orë Lee Cooper dhe 8 pikë për udhëheqjen (5 fitues);
 • Liker Grand Marnier dhe 6 pikë për udhëheqje (7 fitues);
 • Bateri e jashtme RIVACASE dhe 4 pikë për udhëheqje (10 fitues);
 • Bonus falas prej 10 EUR dhe 2 pikë për udhëheqjen (25 fitues).

PLAY

Përdorni versionin celular të kazinosë Super Cat për të luajtur në smartphone tuaj!

Tani keni edhe më shumë mundësi. Ju mund t'i rrotulloni automatet tuaja në çdo kohë dhe kudo që dëshironi. Tarifat janë tashmë të disponueshme si në celular ashtu edhe në tablet. Gjëja kryesore është qasja në internet.

Shih edhe  Kërkoni 500 € bonuse mirëseardhjeje dhe 100 rrotullime falas në kazino PLAYLUCK.

Mund të plotësoni gjendjen tuaj nëpërmjet një portofoli elektronik ose karte bankare me aplikacionin celular. Është e mundur të tërhiqni fonde në të njëjtën mënyrë si një kompjuter. Është gjithashtu e mundur të shikoni profilin tuaj përmes aplikacionit. Shumë njerëz janë edhe më të rehatshëm duke luajtur nga telefonat e tyre, kështu që çdo lojtar tani mund të zgjedhë nga cila vegël të luajë.

Duhet të pranoni se kjo është një mundësi e shkëlqyer që lojtarët të jenë gjithmonë online, të mos lidhen me një vend dhe të mos shqetësohen për rimbushjet dhe tërheqjet.

Shikoni katalogun e gjerë me makinat e fatit nga ofruesit kryesorë të kazinove!

kazino Super Cat u ofron lojtarëve të saj një gamë të gjerë lojërash të ndryshme. Ky opsion do të thotë që nuk do të mërziteni dhe gjithmonë mund të gjeni një automat të përshtatshëm për disponimin tuaj.

 • Makinat e fatit: Gonzo’s Quest, Shpërthimi i Yjeve, Book of Dead, Dynamite Riches, Thunder Olympus dhe lojëra të tjera nga ofrues të ndryshëm kazino!
 • Lojëra elektronike me Jackpot do t'ju lejojë të fitoni shpërblime më të vlefshme. 
 • Slotet më të njohura janë Super Fast Hot Hot Respin, African Legends, Mega Moolah Absoolytly Mad, Book of Atem dhe të tjerë.
 • Lojëra bordi: ruletë, poker, baccarat, shkop polici. 
 • Kazino live me tregtarët e drejtpërdrejtë ka pushtuar lojtarë; loja juaj do të jetë argëtuese.

 

Shikoni procesin e pagesës në Kazino Super Cat!

Që të mund të rimbushni bilancin tuaj, duhet të regjistroheni. Ju mund të tërhiqni para përmes MasterCard, Neteller, QIWI, SOFORT Bankar, Skrill Tifozët e parave, Visadhe YooMoney.

Lexoni komente të vërteta të lojtarëve nga kazino Super Cat!

Ju duhet të provoni fatin tuaj në kazino Super Cat sepse klubi ofron shanse të shkëlqyera për të fituar, një zgjedhje të jashtëzakonshme makinerish, një ndërfaqe të mrekullueshme të faqes ku do të jeni të rehatshëm, konstant pa shpërblime për depozita dhe llotaritë, dhe më e rëndësishmja, siguria. Na besoni dhe ne nuk do t'ju zhgënjejmë!

PLAY

Super Cat Logoja e kazinosë png për spinBIGwin.com eshte ne foto

Lexoni gjithashtu artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

 

përmbledhje
Merrni bonusin pa depozitë (60FS) dhe lexoni rishikimin e kazinosë Super Cat!
Neni Emri
Marr jo Bonus Depozitimi (60FS) dhe Lexoni Rishikimin e Kazinosë Super Cat!
Përshkrim
Lexoni rishikimin e kazinosë Super Cat Kazino dhe merrni rrotullime falas pa depozitë! Regjistrohuni dhe mblidhni 60 rrotullime falas pa depozitë në Super Cat Kazino! Kazino online Super Cat: kjo është edhe më shumë mundësi. Bashkohuni me ne dhe shikojeni vetë!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment