Kërkoni 50 rrotullime falas pa depozitim në kazino FORTUNE CLOCK!

Vlerësoje këtë postim

Lexoni rishikimin e detajuar të kazinosë FORTUNE CLOCK dhe merrni bonusin tuaj!

Luaj në New Kazino online Fortune Clock: makinat më të mira të fatit në internet!

FORTUNE CLOCK

50 rrotullime pa depozitë për regjistrim dhe bonuse depozite (225% + 225FS)!

FORTUNE CLOCK

Merrni 50 rrotullime pa depozita për regjistrim dhe 225% bonus për mbushjet e bilancit!

 • Fortune Clock Operatori i Kazinos: Cerberlot NV (numri: 150535)
 • Adresa: Kaya Alonso de Ojeda 13-a, Curacao
 • Licenca: Curacao (numri 8048 / JAZ)
 • Gjuhët në kazino: polake, turke, portugeze, finlandeze, norvegjeze, çeke, suedeze, ruse, angleze, gjermane, spanjolle,
 • Casino Lloji: Kazino Online, Kazino Mobile (shkarkohet Android APP), Kazino live (shkop polici, poker, ruletë, bacar, rrota e fatit), lojëra elektronike (automat, lojëra), lojëra në tryezë, libralidhës (sport dhe e-baste sportive)
 • ofruesit: NetEnt, Play'n'Go, Novomatic, Wazdan, BTG, Microgaming, ProGaming, Quickspin, Amatic, Betsoft, Evolution Gaming, Ezugi, Booongo, Playson, Belatra, Igrosoft, Endorphina, Tomhorn, Luvky Streat, Lojëra Autentike, Habanero, Thunderkick, Gaming August, Studio Iron Iron, Elk Studio, lojëra 1x2, Chance Interactive, Boomerang, Bet2Tech, Platipus, Evoplay, WorldMatch, Lojërat Apollo, Pariplay, Nolimit City, Lojërat e Splitrock, Push Gaming, Blueprint Lojërat e fatit, Bexion, Tigri i Kuq, Felix Gaming. Fugaso, GameArt, Vivo, Gamefish Global, Mobilots, Lightning Box, Games Lab,
 • Metodat e depozitimit dhe tërheqjes së fitimeve: Visa, MegaFon, MIR, Qiwi, MasterCardYandexMoney Neteller, ecoPayz, Tele2, MTS, Beeline, Money Perfect, Paguesi, WebMoney.
 • Kufiri ditor i Pagesës: 2'000 USD (EUR) / 150'000 Fshij
 • Limiti i Pagimit Javor: 10'000 USD (EUR) / 700'000 RUB
 • Limiti Maksimal i Pagesës Mujore: 40'000 USD (EUR) / 3'000'000 RUB

rekuizitë

 • Evropian i ri modern Kazino Online 2020!
 • 50 Rrotullime pa depozitë për regjistrim për lojtarët e rinj!
 • Bonus Depozitimi Paketa: 225% + 225 Rrotullime Falas Si Dhuratë!
 • Ekziston një mundësi për të vendosur bast në Sporte dhe eSports!
 • PARË BONUSI I DEPOZITAVE: 100% DHE 100 rrotullime FALAS!
 • DYTË BONUSI I DEPOZITAVE: 75% DHE 75 rrotullime FALAS BOOK OF DEAD Slot!
 • Bonus për depozitimin e tretë: 50% dhe 50 rrotullime falas si një dhuratë!

Cons

 • Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk mund të depozitojnë dhe të luajnë për para të vërteta: Ukraina, Franca, SHBA, Kanada, Spanja, Italia dhe Hollanda.

Overall Rating

FORTUNE CLOCK Info

PLAY

 

Kazinoja në Internet “Fortune Clock” është një klub i ri që po zhvillohet me shpejtësi dhe po fiton me shpejtësi popullaritet dhe publikohet në renditjen më të mirë. Kazino në botën e lojërave të fatit që nga viti 2020 dhe ka një licencë të Curacao (Antilephone NV – 8048/JAZ), e cila u siguron lojtarëve besueshmëri, besim dhe lojë të ndershme. Të kazino në internet u ofron klientëve të saj vetëm ofrues të licencuar të lojërave.

Shih edhe  Si të merrni 100 rrotullime falas pa depozitë në kazino 1xSLOTS?

Possibleshtë e mundur të regjistroheni përmes rrjeteve sociale: (Facebook, VK, Twitter, Ok.ru, Google dhe Telegram).

PLAY

Lexoni përshkrimin e bonusit pa depozite në Fortune Clock Kazino!

Kazino në internet Fortune Clock – është një kazino moderne dhe do t'u përshtatet si fillestarëve ashtu edhe profesionistëve. Për t'u regjistruar në faqe dhe për t'u bërë përdorues i plotë, duhet të jeni 18 vjeç në momentin e regjistrimit. Vetë regjistrimi do të zgjasë 15 sekonda. Klikoni mbi regjistrimin, shkruani emrin dhe emailin tuaj dhe zgjidhni monedhën që dëshironi të përdorni. Kontrolloni kutinë që pranon rregullat e klubit.

Krijoni një profil, depozitoni, lidhni bonuse të dobishme, fitoni baste dhe tërhiqni fitimet.

50 rrotullime falas pa depozitë për regjistrim në Fortune Clock Kazinotë janë në foto.
Të gjithë lojtarët e rinj kanë 50 rrotullime falas në "Book of Dead” lojë. Për ta bërë këtë, ju duhet të rifitoni një bast bonus prej 40x. Tarifa e lejuar për bast është 2 EUR. Dhe shuma maksimale e tërheqjes është 4 EUR.

Kërkoni Bonusin

Shikoni dizajnin dhe funksionalitetin e kazinosë Fortune Clock!

Incredshtë tepër e ndritshme dhe me stil; ju mund të ndjeni sofistikimin dhe asgjë shtesë.
Ngjyra e portalit është e zezë dhe portokalli. Kapela ka butona për hyrjen dhe krijimin e një llogarie dhe regjistrim të shpejtë përmes rrjeteve sociale dhe mesazherëve. Më poshtë do të gjeni një menu me kategori. Më poshtë do të gjeni banderola me promovime, turne dhe lotari aktuale.

Banneri reklamues është shumë i ndritshëm dhe tërheq vëmendjen, që do të thotë se askush nuk mund të humbasë promovimet dhe bonuset e ofruara nga kazino Fortune Clock.
Uebfaqja ka një bisedë në internet për t'ju ndihmuar të zgjidhni çdo vështirësi. Faqja është përkthyer në 11 gjuhë.

Duke hapur skedën e menusë së fshehur në këndin e sipërm të majtë, do të shihni informacione rreth Kazinosë:

Në qendër të portalit, ka një dhomë lojrash, ose më mirë disa kategori: Popular, New dhe Slots, si dhe Kazino live, gjithçka. Fundi liston sistemet popullore të pagesave dhe zhvilluesit e softuerit dhe lidhjet me verifikimin e licencës.

PLAY

Regjistrohuni dhe merrni bonuse të shkëlqyera nga kazino FORTUNE CLOCK!

Kazinoja Fortune Clock mendon për ju dhe ju lejon gjithmonë të merrni bonuse.

 1. Merr një 100% shpërblim dhe 100 rrotullime falas për ju!
 2. Merrni një bonus 75% dhe 75 rrotullime në Book of Dead Makine e lojrave te fatit!
 3. Merrni një bonus 50% dhe 50 rrotullime në Crystal Queen Makine e lojrave te fatit!

Aktivizoni bonusin dhe depozitoni në llogarinë tuaj nga 20 deri në 135 EUR. Basti për çmimin është 40x. Periudha e vlefshmërisë është 96 orë.

Shih edhe  Si të merrni 100 rrotullime falas në slot IRON BANK in VAVADA Casino?
Depozitoni bonuse dhe rrotullime falas pa depozitë në kazino Fortune Clock janë në foto
Bonuset e depozitave dhe rrotullimet falas, pa depozitë në kazino Fortune Clock!

Kazinotë në internet vlerësojnë shumë lojtarët e tyre, kështu që shpërblimet e shkëlqyera janë gjithmonë në dispozicion. Ju mund të merrni pjesë në mënyrë të sigurt në të gjitha ofertat.

Merrni pjesë në garat dhe ngjarjet e klubit Fortune Clock!

 • Shikoni Turneun e Garës së Shumëfishimit të Madh me një fond çmimesh prej 20 000 EUR. Norma minimale është 1.00 EUR. Fituesi do të marrë 2 687 EUR, për vendin e dytë 1 881 EUR, dhe për vendin e tretë 1 075 EUR.
 • Turneu i Odisesë Hapësinore, fondi i çmimeve është 1 000 EUR. Norma minimale është 0.01 EUR. Lloji: Shuma e basteve. Vendi i parë është 80 euro. Vendi i dytë është 75 euro. Për vendin e tretë – 60 euro
 • Faqja gjithashtu pret Lotarinë e Orës së Frispin, ku paratë e çmimit janë 450 EUR. Numri i çmimeve 4: (FS në lojërat e reja, FS në lojërat më të mira, FS me 40 x, ​​FS në lojërat popullore).
 • Fondi i çmimit të lotarisë Adventures of Champions 4 500 EUR. Numri i çmimeve 5: (Bonus falas, TV LG UHD, Soundbar, Stacion Docking, Verë me gaz).

Ju mund të gjeni një listë më të detajuar në seksionin "Promovimet".

Koha për të marrë pasurinë për dore dhe për të fituar turne dhe llotari. Ju urojmë të keni sukses!

PLAY

Provoni të luani versionin celular të kazinosë FORTUNE CLOCK!

Versioni celular i faqes në internet ka avantazhe unike: të gjitha lojërat elektronike, bonuset dhe turnet. Gjithçka që ju nevojitet është interneti. Nuk ka ndërprerje, nuk ka gabime. Gjithçka funksionon shkëlqyeshëm. Mund të fitoni para nga telefoni dhe tableti juaj. A nuk është mirë?
Zhvilluesit kanë menduar për ju dhe kanë krijuar një portal të shkëlqyeshëm me veçori të shkëlqyera.

Eksploroni katalogun e gjerë të automateve dhe ofruesve në kazino FORTUNE CLOCK!

 • Slots – mund të luani në modalitetin demo. Makinat më të mira të fatit të kazinosë Fortune Clock janë Fortune Book of Dead, Thunder Olympus, Rise of Olympus, Book of Demi-Gods 2, Wolf Gold, Super Mermer Mbaj dhe Fito.
 • Kategoria e lojërave të tavolinës përfshin ruletën evropiane, Blackjack 3D, Blackjack Single Deck, Three Kartat, Turbo Poker dhe Baccarat.
 • Kazino e gjallë lojërat janë Roulette 1, Blackjack, Single Poker, Lobby, Dragon Tiger, Baccarat, Sic Bo, Andar Bahar.
 • Lojëra mini - Monsters Scratch, Tutan Keno, Cherry Blast Scratch, Moirai Blaze Scratch, Extra Bingo, Keno, Bugs Party.

Ai përfaqëson përzgjedhjen më të madhe të makinerive, e cila është ajo që tërheq lojtarët. Klubi përpiqet të bëjë qëndrimin e lojtarëve në vend të rehatshëm dhe emocionues dhe të kënaqë të gjitha nevojat e të gjithëve.

Shih edhe  Si të merrni 50 rrotullime falas për t'u regjistruar në kazino Spinamba?

PLAY

Shikoni procesin e pagesës së shpejtë nga FORTUNE CLOCK Kazino!

Procedura e tërheqjes është standarde. Është e nevojshme të lini një kërkesë në Fortune Clock platformë.
Do të përpunohet brenda 36 orëve. Vonesa maksimale në rast të një kontrolli shtesë do të jetë 72 orë. Tërheqjet bëhen pas kufijve të pagesave, duke marrë parasysh statusin e lojtarit në faqen e internetit. Pagesat e shumave të mëdha në Skrill Neteller diskutohen individualisht. Sistemet më të zakonshme të pagesave janë Master Card dhe Visa kartë.

Klienti ndërvepron me faqen e internetit Fortune Clock përmes protokollit të sigurt të komunikimit TSL 1.2, që do të thotë se të gjitha të dhënat gjatë lojës dhe kryerjes së pagesave janë të koduara dhe nuk janë të disponueshme për palët e treta.

Mbështetja 24.7 është gjithashtu e disponueshme për të gjitha pyetjet. Ju lutem më kontaktoni me telefon, bisedë në internet ose e-mail.

Fortune Clock Bastet e e-sporteve janë në foto.
Fortune Clock E-baste sportive!

Lexoni komente reale rreth FORTUNE CLOCK kazino!

Fortune Clock - nuk është e lehtë të futesh në renditjen e më të mirëve, sepse faqja ofron lojëra elektronike të shkëlqyera, shumëllojshmëri dhe lojëra të çertifikuara, mundësinë për të luajtur në modalitetin demo. Ofruesit janë gjithashtu ndër më të mirët dhe kazinotë janë konkurruese për shumë njerëz.
Nëse ju pëlqen cilësia, komoditeti dhe fitimet e mëdha, duhet të provoni Fortune Clock kazino Gjithçka që është në platforma të ndryshme do ta gjeni në një. Gati për të "notuar në para", pastaj regjistrohuni dhe filloni.

PLAY

Fortune Clock Logoja e kazinosë për spinBIGwin.com eshte ne foto.

Lexoni gjithashtu artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
Kazino Fortune Clock (Rishikimi 2022): Koha për të marrë rrotullime falas!
Neni Emri
Kazino Fortune Clock (Rishikimi 2022): Koha për të marrë rrotullime falas!
Përshkrim
Merrni 50 rrotullime falas pa depozitë për regjistrim për fillestarët në teknologjinë e re më moderne Fortune Clock Kazino Evropiane! Dhe gjithashtu një paketë e shkëlqyer bonusi (225% + 225 Rrotullime Falas) për depozitat tuaja të para!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment