Luaj në të re Casino4U dhe merrni pagesa të menjëhershme Bitcoins!

5/5 - (1 votë)

Lexoni Rishikimin e plotë të Kazinosë Casino4U 2022!

TE kazino e re Casino4u është një shërbim kumari me cilësi të lartë i themeluar në vitin 2020, i mundësuar nga një softuer fantastik. Ky ueb portal për lojërat e fatit është bërë shpejt një lider kazino në internet që ofron një platformë të shpejtë dhe të sigurt lojrash me promovime të shkëlqyera, një program besnikërie dhe bonuse mirëseardhjeje, dhe një platformë shumëgjuhëshe me lojëra kazino, grafikë të shkëlqyer, cilësi zëri, lojë të menjëhershme pa shkarkuar asnjë softuer.

Kazinoja Casino4u është në pronësi të Direx NV, e cila operon disa faqe interneti të njohura me lojëra kazino fiat dhe kriptomonedha. Ashtu si shumë organizata të tjera në industrinë e lojërave të fatit në internet, Direx NV është e regjistruar në Curacao dhe i nënshtrohet juridiksionit të autoritetit rregullator lokal.

PLAY

Direx NV është një markë mbarëbotërore dhe është një nga liderët në programet e lojërave të fatit në internet sot. Koncepti i kësaj organizate është vendosur fort në industrinë e lojërave virtuale dhe argëtimit. Produktet softuerike të Direx NV janë të kërkuara dhe konsiderohen si softueri më i mirë për kazinotë online dhe pikat e basteve.

Kazinoja e re Casino4u rishikim në spinBIGwin.com eshte ne kete foto.
Kazinoja e re Casino4u rishikim në spinBIGwin.com

Një faqe e njohur dhe e njohur e lojërave të fatit Casino4U bazohet në një platformë të krijuar nga specialistë të SoftSwiss. Kazinotë në internet që funksionojnë në softuerin e kësaj marke dallohen për funksionalitetin e shkëlqyeshëm, dizajnin e rehatshëm të faqeve të lojërave, burimet e besueshme të lojërave dhe sigurinë e të dhënave personale të klientit. Kazino Casino4u gjithashtu specializohet në ofrimin e lojtarëve me një platformë me shumë lojtarë me jackpote të mëdha.

Eksploroni informacionin bazë rreth kazinosë Casino4u!

Casino4U

Bonus 100% i depozitës së parë + 100 rrotullime falas të dhuratave si një dhuratë!

Casino4U

Kazino e Re e Licensuar Evropiane me Pagesa Shumë të Shpejta, Verifikim të Shpejtë të Dokumenteve dhe Lojëra me Kripto-monedhë!

 • Emri i operatorit: Casino4U
 • Kompania që zotëron dhe operon kazino - libralidhës: Dama NV
 • Adresa e kompanisë: Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Flat 11, 3021, Limassol, Qipro
 • Licenca (a): Curaçao (8048 / JAZ2020-013)
 • Gjuhët e disponueshme: Anglisht, Norvegjisht, Polonisht, Frëngjisht, Rusisht
 • Monedhat e pranuara: EUR, USD, CAD, AUD, NZD, NOK, PLN, BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE, USDT
 • Ofruesit e programeve dhe lojërave: Amatic, Belatra, Bet2tech, BGaming, Big Time Gaming, Lulëzon, Booongo, Blueprint, BetsoftLojërat e fatit, EGT, ELK, Endorphina, Evoplay, Fantasma, Fugaso, GameArt, Habanero, Igrosoft, IGTech, iSoftBet, Leander, Fat, Merkur, Microgaming, Z. Slotty, NetEnt, Nolimit, Nucleus Gaming, Platipus, Play'n'Go, PlayReels, Playson, PlayTech, Luaj pragmatik, Push Gaming, Quickfire, Quickspin, Red Tiger Gaming, Relax, Spinomenal, Teknologjia, Thunderkick, Lojërat Tom Horn, Wazdandhe Yggdrasil
 • Numri i përafërt i përgjithshëm i lojërave: 2000+
 • Numri i përafërt i përgjithshëm i jackpots: 300
 • A ofron operatori Instant Play (Jo Kërkohet Shkarkim i Versionit) për pajisjet mobile?: Po
 • A ka ndonjë version të shkarkueshëm ?: Jo
 • A ka ndonjë aplikacion shtesë (iOS, Android) ?: Jo
 • A ofroni një Bonus Mirëseardhje?: Po (100% deri në 100 EUR, 100 USD, 150 AUD, 150 CAD, 150 NZD, 1000 NOK, 450 PLN, 0.01 BTC, 0.25 ETH, 0.5 BCH, 1.9 LTC, 44,000 DOGE, 117 USDT + 100 rrotullime falas)
 • A ofroni një bonus Ringarko për klientët ekzistues ?: Po (50% -100% deri në 100 EUR-200 EUR në varësi të nivelit të lojtarit në programin VIP 3 herë në javë)
 • A ofroni një bonus rimbursimi?: Po (mujore 1-10% kthim parash në varësi të nivelit të lojtarit në programin VIP)
 • A ofroni një jo Bonus Depozitimi?: Po (rrotullime javore falas 3 herë në javë 50-500 FS në varësi të nivelit të lojtarit në programin VIP)
 • A ka ndonjë bonus tjetër që dëshironi të shtoni ?: Po, përveç kësaj, ne kemi bonuse të nivelit deri në 2000 EUR dhe Comp pikë për shkëmbimin e parave të gatshme
 • Metodat e depozitave të pranuara: Visa, Mastercard, Maestro, Skrill, Ecopayz, Neteller, Mifinity, Muchbetter, Neosurf, Paysafecard, Ecovoucher, Interac, iDebit, Transfer i Shpejtë, Sofort, Coinspaid, CashtoCode, Webmoney, Kartë Astropay, Astropay Direct, Siru
 • Metodat e tërheqjes janë pranuar: Visa, Mastercard, Maestro, Skrill, Ecopayz, Neteller, Mifinity, Muchbetter, Neosurf, Paysafecard, Interac, iDebit, Instadebit, Transfer i Shpejtë, Sofort, Transfer Bank, Coinspaid, Webmoney, Kartë Astropay, Astropay Direct
 • Cila është shuma maksimale e tërheqjes ?: 3000 EUR në ditë, 30 000 EUR në muaj
 • Sa kohë duhet që çdo kërkesë tërheqjeje të përpunohet dhe pranohet brenda vendit? Deri në 5 minuta!

rekuizitë

 • Kazino e Re Evropiane e Licensuar 2020!
 • Pagesat e menjëhershme të parave të fituara!
 • Verifikimi i shpejtë dhe i thjeshtë i llogarisë dhe dokumenteve tuaja të lojtarit!
 • Pagesat në kriptovalutë!
 • Casino4U është përshtatur në mënyrë të përkryer për lojtarët nga Australia, Zelanda e Re, Kanadaja, Norvegjia, Polonia!
Shih edhe  Merr 50 rrotullime falas dhe luaj LIVE NOVOMATIC në Kazino Slottica!

Cons

 • Lojtarët nga Rusia mund të regjistrohen për të luajtur, por nuk mund të përdorin asnjë bonuse kazino!
 • Casino4U nuk pranon lojtarë nga vendet e mëposhtme: Shtetet e Bashkuara, Bullgaria, Mbretëria e Bashkuar, Spanja, Franca dhe territoret jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Reunion, Mayotte, Saint Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Holanda , Izraeli, Lituania, Inditë perëndimore holandeze, Curacao, Jersey City dhe Gjibraltari

Overall Rating

Casino4U Info

 • Casino: Casino4U
 • Faqja e internetit: http://www.casino4u.io/
 • krijuar: 2020
 • Shteti: Bashkimi Evropian (BE) Qipro
 • Mbështetja: Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7 (anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht) Email: [email mbrojtur]Skype, Telegram
 • Depozita minimale: 10 euro / USD
 • Bonus Depozitimi: € 100
 • Kodi i Bonusit: Automatik

PLAY

Zbuloni vetë të gjitha avantazhet e platformës së lojës Casino4U!

Kazinoja e re Casino4U ofron shkarkime të shpejta të softuerit dhe një proces të thjeshtë regjistrimi për lojtarët. Për shkak të zhvillimit të vazhdueshëm dhe një oferte emocionuese të një sërë lojërash dhe shpërblimesh të përditësuara vazhdimisht, Casino4U po fiton popullaritet në mbarë botën. Kjo faqe interneti kazino është e disponueshme në shumë gjuhë dhe rregullohet nga qeveria e Curacao.

Operatori i kazinosë Casino4U ka një program unik besnikërie për përdoruesit e rregullt, i cili u lejon atyre të luajnë për çmime tërheqëse. Nëse ju pëlqen bitcoin lojra në Casino4U, do të gëzoni përfitimet e mëposhtme:

- transferime të shpejta parash;

- Transaksione të sigurta;

- Pa tarifa shtesë;

- Bastet anonime;

- Bonuse të pabesueshme;

- Ndërfaqja grafike moderne;

- Një gamë e gjerë argëtimi, e lehtë për tu lundruar;

- Shumë mënyra për të depozituar dhe tërhequr;

- Mbështetje teknike 24/7;

- Version demo për secilën fole video;

- Privatësia e informacionit personal të përdoruesit.

Kërkoni Bonusin

Luaj kazino celulare Casino4U në telefonin tuaj!

Të luash në pajisje celulare është një avantazh masiv për industrinë e lojërave të fatit në internet. Kazino Casino4U funksionon pa probleme në pajisjet mobile si tabletët dhe smartfonët. Casino4U zhvilluesit kanë përvojë më shumë se të mjaftueshme për t'u dhënë klientëve përvojën më të mirë të lojërave të fatit në Android / iOS.

Avantazhi i versionit celular të kazinosë Casino4U është shpejtësia dhe komoditeti. Nuk ka nevojë të kërkoni softuer shtesë. Shkruani adresën e kazinosë në shfletuesin tuaj dhe do të shihni kazinonë celulare Casino4U faqen e internetit në paraqitjen e saj standarde me një ndërfaqe të thjeshtuar dhe grupim të lehtë të shiritit të menusë.

Kjo menu e lehtë celulare heq elementët e panevojshëm dhe e bën më të lehtë kalimin në lojërat celulare. Mund të filloni të luani versionin celular të kazinosë me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin që keni përdorur kur keni akses në kompjuterin tuaj. Kazinoja është e optimizuar për të punuar edhe me modelet buxhetore të pajisjeve. Ky funksion ju lejon të luani në pajisjet e vjetra celulare pa gabime ose ngrirje.

Opsionet e disponueshme në kazino celulare Casino4U përfshijnë regjistrimin dhe hyrjen, aktivizimin dhe depozitimin e bonusit, lojën aktive të lojërave elektronike dhe pjesëmarrjen në një program besnikërie me nivele, dhe tërheqjet e fitimeve duke përdorur sisteme të ndryshme pagesash.

Teknologjia celulare ka një të ardhme të ndritur për shkak të përfitimeve të saj të dukshme dhe të drejtpërdrejta. Versionet adaptive të bitcoin kazinotë do të evoluojnë vazhdimisht, kështu që nëse nuk e keni provuar ende këtë formë të argëtimit të lojërave të fatit, tani është koha të merrni telefonin inteligjent dhe të provoni versionin celular të Casino4Ufaqen e internetit.

PLAY

Përfitoni plotësisht nga kazinoja më e mirë e kriptove "Casino4u"!

Ri Kazino Crypto Casino4u ka integruar përfitimet e lojërave të fatit me kriptovalutat. Transaksionet e kriptomonedhave në këtë platformë të lojërave të fatit janë të lira, përpunohen shpejt dhe nuk kërkojnë informacion personal nga përdoruesit.

Kazinoja më e mirë e kriptomonedhave Casino4U dhe programi VIP janë në këtë foto.
Kazinoja më e mirë e kriptomonedhave Casino4U dhe programi VIP

Duke folur për kriptovalutat, kazino Casino4U njihet si një nga kazinotë më të mira të kriptove për të prezantuar bitcoin si mënyrë pagese. Faza tjetër e zhvillimit përfshiu zbatimin e një mekanizmi të provueshëm të drejtësisë, i cili lejon përdoruesit të verifikojnë vetë se sa të drejta janë rezultatet e lojës.

Që prej Casino4u është një ofrues i fuqizuar nga SoftSwiss, një algoritëm vërtet i drejtë përfshihet në të gjitha lojërat në këtë burim ueb. Thënë kështu, pagesat me kriptomonedhë janë një pjesë integrale e të gjithave Casino4u Zgjidhjet. Ky opsion është thjesht një veçori shtesë në këtë faqe, megjithëse ka shumë aspekte po aq mbresëlënëse.

Shikoni procesin e thjeshtë dhe të lehtë të regjistrimit në kazino Casino4u!

Për të filluar dhe për të shijuar të gjitha Casino4u Karakteristikat e kazinosë, regjistrohuni për një llogari në Casino4u. Shkoni për të plotësuar një formular të regjistrimit të lojtarit në kazino dhe mund të klikoni në "Regjistrim". Më pas duhet të plotësoni formularin me të dhënat personale të mëposhtme dhe të luani:

Shih edhe  Merrni 60 rrotullime falas duke u regjistruar në SlottyWay Kazino!

1. Fjalëkalimi.

2. Monedha.

3. Vendi.

4. Nofka për lojën.

Ju gjithashtu mund të përdorni një kod promocional për të marrë bonuse shtesë në këtë fazë. Rekomandohet të jepni informacion të saktë në mënyrë që të mos ketë probleme me konfirmimin e llogarisë suaj për kreditimin ose tërheqjen nga llogaria juaj.

Kërkoni Bonusin

Shikoni përzgjedhjen masive të automatëve dhe ofruesve në kazino Casino4U!

Kazino e re Casino4U u ofron lojtarëve të saj shumë lojëra. Duhet të theksohet se ka lojëra vërtet të ndershme ku mund të kontrolloni nëse rezultatet janë të pranueshme.

Lojërat në kazino Casino4u ndahen në disa kategori. Këto përfshijnë lojëra elektronike video, lojëra me letra, ruletë, lojëra jackpot progresive dhe blerje bonus. Këtu mund të luani slot machines nga çdo zhvillues falas, pasi çdo slot video ka një version demo. Faqja ka një kërkim të dobishëm sipas emrit të lojës dhe filtrit nga prodhuesi për ta bërë më të lehtë për përdoruesit të gjejnë automatet e tyre të preferuara.

Zbuloni një përzgjedhje të madhe të lojërave dhe ofruesve në kazino Casino4u jane ne kete foto.
Zbuloni një përzgjedhje të madhe të lojërave dhe ofruesve në kazino Casino4u!

Makinat e fatit përfshijnë hite të tilla si Book of Dead, Gonzo’s Quest, Bonanza, Reels of Wealth, Treasure RoomBank, Robbers, Faerie Spells, Glam Life dhe Jumanji. Përveç kësaj, ju do të gjeni shumë lojëra elektronike klasike për fruta, lojëra aventureske dhe lojëra shumëngjyrëshe me vizatime në mesin e automatëve.

Midis lojërave elektronike, lojtarët gjithashtu zakonisht zgjedhin të luajnë Rrotullat e Pasurisë, Dhoma e Thesarit, Grabitësit e Bankave, Magjitë e Tmerrshme dhe Jeta Glam. Shumëllojshmëria e lojërave të tavolinës në sit nuk është e rëndësishme.

Duke folur për jackpot-et, ato mund të konsiderohen një tjetër veçori e shkëlqyer e kazinosë më të mirë të kriptomonedhave "Casino4u“. Marrja e një shume të madhe parash është e shkëlqyeshme, por të kesh një jackpot masiv në duart e tua është gjithmonë një gëzim i madh për lojtarin.

Shikoni lojërat klasike të kazinosë si Burning Hot, Ultimate Hot, Mega Moolah, Book of Magic dhe Divine Fortune për ata që kërkojnë të arrijnë çmimin e parë. Madhësia e çmimit të parë në këtë kazino në internet është gjithmonë në krye të katalogut të lojës dhe lojtarët mund të presin pagesa të larta.

Ndër lojërat e disponueshme të tavolinës, lojtarët mund të luajnë Top Card Trumps. Shijoni lojën në kazino Casino4u kazino në internet me një holl të pastër dhe lojëra të dizajnuara mirë me ngarkim të shpejtë dhe u ofron lojtarëve një përvojë të pasur dhe shpërblyese lojrash.

PLAY

Mbani mend ofruesit më të mirë të automatëve në platformë Casino4u!

Casino4uPlatforma pronësore e 's përmban softuer të pronarit dhe mjete promovuese të reja për të ndihmuar në tërheqjen e lojtarëve. Sot, nuk ka shumë profesionistë të shquar në industrinë e lojërave të fatit që mund të ofrojnë më të mirën kazino në internet software.

Megjithatë, kazino Casino4u punon vetëm me ofruesit më të mirë. I gjithë argëtimi i lojërave të fatit në këtë platformë është i mundur falë zgjidhjeve të avancuara me performancë të lartë të operatorëve kryesorë të industrisë së lojërave të fatit, si:

- Betsoft Gaming, Netent;

- Belatra, MrSlotty;

- Igrosoft; Spinomenale;

- Platipus; Fugaso; Lojërat Bërthamore.

Qasja bazohet në këto ofrues që sigurojnë vazhdimisht përmbajtje lojrash më të mira në klasë. Gama e gjerë e softuerëve u lejon lojtarëve të shfletojnë dhe të gjejnë argëtimin e duhur të lojërave të fatit për t'iu përshtatur preferencave të tyre.

Eksploroni programin bujar të bonusit në kazino Casino4u!

Ashtu si shumë kazino të tjera të suksesshme të ndërtuara në platformën SoftSwiss, Casino4u u ofron lojtarëve të tij solidë bonuse kazino. Bonuset e mirëseardhjes mbulojnë tre depozitat e para të lojtarit.

Casino4U kazino celular dhe bonuset më të mira janë në këtë foto.
Kriptomonedha më e mirë Casino4U dhe programi VIP

Në të njëjtën kohë, lojtari mund të kërkojë promovime të ndryshme (në varësi të nivelit VIP të lojtarit dhe ditës së javës).

Faqja ka një program besnikërie të ndarë, të ndarë në disa nivele:

- Fillestar (maksimumi 1000 pikë).

- Bronz (deri në një maksimum prej 10,000 pikësh).

- Argjend (maksimumi 100,000 pikë).

- Ari (deri në maksimum 500,000 pikë).

- Platinum (për një maksimum prej 1,000,000 pikësh).

- Diamant (deri në maksimum 100,000,000 pikë).

– Merrni bonuse në ditë specifike (e martë, e premte, e shtunë).

Kazino ka zhvilluar një program unik për shpërndarjen e këtyre bonuseve për lojtarët të martën, të premten dhe të shtunën. Kushtet e mëposhtme të bonusit zbatohen në ato ditë:

Shih edhe  Si të merrni 50 rrotullime falas pa depozitë në kazino Lucky Bird?

- Niveli i bronzit - 60x;

- Nivelet e argjendit dhe arit - 50x;

- Nivelet e platinës dhe diamantit - 40x.

Kushte të ngjashme bonusi zbatohen për ditët e tjera të javës (të hënën, të mërkurën dhe të premten). Kjo faqe e lojërave të fatit ka gjithashtu shpërblime të shkëlqyera të rimbushjes dhe një bonus kthimi të parave. Promovime të tilla do t'ju ndihmojnë të merrni një kthim të parave tuaja të investuara dhe kështu të përmirësoni nivelin tuaj VIP në këtë burim kriptovalutë.

Kërkoni Bonusin

Eksploroni procesin e depozitimit dhe tërheqjes së shpejtë në kazino Casino4u!

Për sa i përket pagesave, kjo kazino ofron disa opsione fiat dhe kriptomonedha. Kazino Casino4u e ka pozicionuar veten si një kazino në internet me pagesa të menjëhershme parash.

Në mënyrë tipike, sistemet e pagesave të tilla si MasterCardNeosurf, Visa, MiFinity, Bitcoin, Bitcoin Cash, Lidhës, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Transfertë bankare dhe Rapid ju lejon të merrni fonde brenda 5 minutash.

Për të bërë një depozitë, lojtari duhet të bëjë rreps:

- Pasi të keni hyrë në faqen zyrtare të internetit, klikoni në butonin "Depozitë";

– Plotësoni të gjitha detajet në profilin e lojtarit sepse pa këtë veprim, pagesat nuk janë të disponueshme;

- Zgjidhni një nga sistemet e përshtatshme të pagesave, përfshirë ato të renditura më sipër;

- Vendosni shumën e depozitës në fushën “Shuma” dhe klikoni “Depozitë”;

– Më poshtë, do të shihni një “Paguaj me Bitcoinbutoni s ”, i cili është me interes për mbajtësit e kriptovalutave.

Pagesa e fitimeve tuaja gjithashtu bëhet në llogarinë e lojtarit.

Për të tërhequr fonde, do t'ju duhet gjithashtu të bëni sa më poshtë:

- Nën skedën "Bilanci", zgjidhni seksionin "Pagesat";

- Do të shihni një listë të mënyrave të disponueshme të pagesës, ku duhet të zgjidhni atë që keni përdorur për të transferuar fonde;

- Vendosni shumën e tërheqjes dhe detajet e mënyrës së pagesës;

- Klikoni në “Kërkesë Tërheqje” dhe prisni një përgjigje nga administrata.

PLAY

Vlerësoni shërbimin mbështetës në kazino Casino4u!

Një ekip profesionistësh ndihmon lojtarët dhe ofron mbështetje teknike në një nivel shumë profesional. Falë punës profesionale dhe të shpejtë të stafit të kazinosë, lojtarët do të jenë në gjendje të zgjidhin shpejt çdo problem.

Nëse nuk jeni në gjendje të regjistroheni, depozitoni ose tërhiqni, mos ngurroni të përdorni opsionet e mëposhtme të kontaktit të kazinosë në internet:
 • Biseda në internet: Butoni Ndihmë mund të gjendet në fund të djathtë të kazino në internetfaqja kryesore. Jepni emrin tuaj dhe adresën e postës elektronike para se të filloni të komunikoni me administratën e faqes në internet. Konsulentët do t'ju përgjigjen brenda 1 minutë.
 • Email: Kontaktoni me email [email mbrojtur] duhet të përdoret si mjeti i fundit. Ky opsion është për shkak të kohës që duhet për të përpunuar kërkesën. Ju mund të merrni një përgjigje brenda një dite.

Casino4U logoja png në SpinBigWin.com eshte ne kete foto.

Lexoni përfundimet dhe komentet e lojtarëve të kazinosë Casino4u 2022!

Të gjitha avantazhet e kazinosë Casino4u krijoni një argument të fuqishëm në favor të kësaj platforme lojrash.

Ju mund të prisni nga ky burim:

1. Zgjidhje moderne nga një ekip me përvojë i zhvilluesve.

2. Angazhimi për zhvillimin dhe integrimin e teknologjive të reja.

3. Përfitime shtesë kur vendosni baste duke përdorur kriptovaluta.

4. Kushtet interesante të filialeve dhe programeve të referimit, bonuset, anëtarësimi në VIP, etj.

Shumë përdorues tërhiqen gjithashtu nga koleksioni i madh i makinerive të fatit në faqe dhe mundësia për të rritur bankrollin e tyre me bonuset e depozitës së parë dhe depozitave.

PLAY

Lexoni artikujt më interesantë të kazinosë:

Rishikime të kazinove, shpërblime dhe rrotullime falas spinbigwin.com jane ne kete foto.

 

FAQE

përmbledhje
Të reja Casino4U (2022) Rishikimi: Merrni pagesa të shpejta dhe kripto-valuta!
Neni Emri
Të reja Casino4U (2022) Rishikimi: Merrni pagesa të shpejta dhe kripto-valuta!
Përshkrim
Casino4u është një shërbim kumari me cilësi të lartë i themeluar në vitin 2020, i mundësuar nga një softuer fantastik. Ky ueb portal për lojërat e fatit është bërë shpejt një lider kazino në internet që ofron një platformë të shpejtë dhe të sigurt lojrash me promovime të shkëlqyera, një program besnikërie dhe bonuse mirëseardhjeje.
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment