Si të merrni 50 rrotullime falas pa depozitë në kazino Lucky Bird?

Vlerësoje këtë postim

Lexoni rishikimin e plotë të kazinosë Lucky Bird dhe merrni bonus pa depozitë!

Lucky Bird Kazino

50 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!

Lucky Bird Kazino

50 asnjë rrotullim depozite për regjistrim në Lucky Bird kazino!

 • Pronari i kazinosë: Atlantic Management BV (numri: 139089)
 • Licenca: Curaçao (numri i licencës 5536 / JAZ)
 • Casino Lloji: Kazino Online, Kazino Mobile, Kazino live, Sport bast, E-Bastet sportive, Lojëra elektronike me Bonus Blerje, Rënie dhe Fitime, Lojëra me Jackpot, Rrota e Fatit
 • Gjuhët: Turqisht, Polonisht, Spanjisht, Gjermanisht, Rusisht, Anglisht
 • Ofruesit e lojërave elektronike: Thunderkick, Lojërat Gusht, EvoPlay, Zhvilluesit e lojërave elektronike, Iron Dog Studio, Elk Studio, Fantasma Games, 1X2, Lojërat Rakki, NetEnt, Play'n'Go, Quickspin, Evolution Gaming, Ezugi, Booongo, Playson, Igrosoft, Endorphina, Tomhorn, Streak me fat, Lojë pragmatike, Habanero, Lojë me koncept, Lojëra me dëborë, BGaming, Chance Interactive, Boomerang, Lojëra Spike, Microgaming, Novomatic, Amatic, BetSoft
 • Monedhat e Pranuara të Kazinos: RUB, USD, EUR, PLN, ARS, ZAR, MXN, PEN, CLP, TRY
 • Metodat e depozitave: Visa, MasterCard, Qiwi, MegaFon, MTS, Tele2, Perfect Money, Jetajo Skrill, PaysafeCard, Nordea, Rapio, EasyEFT WebMoney, YandexMoney, MIR, ecoPayz, Neteller, Beeline,
 • Metodat e tërheqjes: Visa, MasterCard, Qiwi, WebMoney, YandexMoney, MIR, ecoPayz, Beeline, MegaFon, MTS, Tele2, Para perfekte, Jetajo Skrill, Paguesi

rekuizitë

 • Kazino e Re e Licensuar 2019!
 • Nuk është një jo Bonus depozite (50 rrotullime falas) për regjistrim për lojtarët e rinj!
 • Ekziston një mundësi për të vënë bast në sport dhe E-sport!
 • Përzgjedhje e madhe e makinave të fatit dhe ofruesve!

Cons

 • Kufizime për lojtarët nga vendet e mëposhtme: Hollanda, Ukraina, Franca, SHBA, Kanada, Spanja dhe Italia.

Overall Rating

Lucky Bird Informacione për kazino

PLAY

Kazinoja Lucky Bird është një klub universal i lojërave të fatit me të cilin do të rrisni kapitalin tuaj!

Kazinoja Lucky Bird është vendi më i mirë për lojtarët që duan të provojnë fatin e tyre. Nëse keni ëndërruar të gjeni një shesh lojrash me lojëra të licencuara, bonuse të mëdha dhe tërheqje të thjeshtë të fitimeve, atëherë kazino në internet Lucky Bird është zgjedhja juaj!

Zbuloni promovimin "Drop and Wins" nga ofruesi i Pragmatic Play në kazino Lucky Bird eshte ne foto.
Zbuloni promovimin "Drop and Wins" nga ofruesi Pragmatic Play në kazino Lucky Bird!

Duke vizituar portalin tonë, do të gjeni një lojë sipas dëshirës tuaj, e cila do t'ju ndihmojë të rimbusheni me një humor të relaksuar dhe, më e rëndësishmja, të fitoni para.
Ne kemi mbledhur lojëra elektronike më të mira dhe më të mira për ju!
Kazinoja Lucky Bird filloi të operojë në vitin 2019 dhe është licencuar nga Curacao. Klubi i lojrave në internet Lucky Bird pronarët garantojnë lojë të ndershme sepse platforma e kazinosë përdor vetëm softuer të miratuar.

Shih edhe  Cili është bonusi më i mirë për të luajtur në kazinonë online në 2022?

PLAY

Për t'u regjistruar në kazino Lucky Bird, duhet të kryeni disa veprime standarde. Së pari, do t'ju duhet të shkoni në faqen kryesore të faqes së internetit dhe të klikoni në butonin e regjistrimit. Kur plotësoni formularin, duhet të shkruani adresën tuaj të emailit, të krijoni një fjalëkalim dhe të zgjidhni monedhën tuaj. Pastaj ndiqni lidhjen e dërguar në zyrën tuaj postare si një letër konfirmimi. Është gjithashtu e mundur të regjistroheni përmes faqeve të rrjeteve sociale (VK, Facebook, Ok.ru, Twitter, Google, Telegram)! Dhe një parakusht për regjistrim është që të jeni në moshë madhore.

Merrni rrotullime falas dhe bonuse depozitoni në kazino LuckyBird janë në këtë imazh.
Merrni rrotullime falas dhe bonuse depozitoni në kazino LuckyBird!

Kazinoja jep një jo-Bonus depozite i 50 rrotullime falas në Book of Dead aparate nga Play'n Go. Kohëzgjatja e bonus pa depozite në kazino Lucky Bird është i kufizuar. Ju duhet të aktivizoni bonusin brenda tre ditëve nga regjistrimi.
Rrotullimet falas kreditohen me një bast x45. Vizatimi është në dispozicion në të gjitha vendet e lira, niveli i tavanit është 2 EUR, dhe tërheqja e tavanit është 4 EUR.

Kërkoni Bonusin

Lexoni përshkrimin e dizajnit të kazinosë dhe kontrolloni funksionalitetin e klubit të lojërave të fatit!

Faqja zyrtare Lucky Bird është mjaft e lehtë për t'u përdorur, e kryer me shumë stil dhe me cilësi të lartë. Të gjithë butonat janë të dukshëm. Të gjitha skedat kanë informacione për tavanin, në mënyrë që çdo lojtar të jetë rehat duke përdorur faqen.

Portali i njohur Lucky Bird është bërë në ngjyrat jeshile dhe të bardhë. Logoja e faqes është në këndin e sipërm, nën regjistrimin dhe hyrjen e saj. Në qendër ka një baner reklamimi me ofertat, bonuset dhe promovimet më të mira në faqe. Shumica e lojërave disponohen në modalitetin demo, përveç makinave shitëse me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Përveç lojërave elektronike tona, portali ynë ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave me letra dhe tavoline, një shumëllojshmëri video-pokeri dhe të gjitha argëtimet më të njohura. Për njohësit e fitimeve të rëndësishme, ka disa dhjetëra lojëra elektronike me jackpot progresive.

Faqja ofron shumë lojëra kazino dhe automat të famshëm (Gonzo’s Quest, Shpërthimi i Yjeve, Book of Dead, Hot Spin dhe të tjerët).
Në fund, mund të gjeni informacione për kazinonë tonë dhe rregullat dhe politikat e sajtit.

PLAY

Merrni bonuset më të mira në kazino Lucky Bird!

Një e mirë shpërblim politika është një nga avantazhet e kazinosë Lucky Bird. Të gjithë përdoruesit tanë gjithmonë marrin çmime të denja, shpërblime bujare dhe mundësinë për të fituar shuma mbresëlënëse.

Shih edhe  Luaj në të re Casino4U dhe merrni pagesa të menjëhershme Bitcoins!
Merrni bonuse dhe oferta speciale për lojtarët në kazino LuckyBird është në këtë imazh.
Merrni bonuse dhe oferta speciale për lojtarët në kazino LuckyBird!
Sot në rubrikën "Aksionet" janë paraqitur oferta të tilla:
 • Përfitoni 100% BONUS RIPUBLJES!
 • Merrni 30 rrotullime falas në Book of Dead nga ofruesi Play'n Go.
 • Merrni 40 rrotullime falas Gonzo’s Quest nga ofruesi Netent.
 • Merr 50 rrotullime falas në Matsuri nga ofruesi Play'n Go.
 • Merrni rrotullime falas në lojën Midas Golden Touch.

Zbuloni të gjitha garat dhe aktivitetet në klub Lucky Bird!

Ju gjithmonë mund të gjurmoni të gjitha turnet, llotaritë dhe promovimet. Faqja është një program besnikërie shumë i aksesueshëm dhe i vendosur me kujdes.
Promovimet ofrojnë programe aktuale të bonusit, duke përfshirë rrotullime të rregullta falas, dhurata për fillestarët dhe të tjerët.

 1. Aktualisht, portali ynë pret “Turneun Galaktik”, fondi shpërblyes i të cilit është 2 000 euro. Pra, për vendin e PARË, fituesi do të marrë 280 EUR. Per vendin e dyte 2 EUR. Dhe për vendin e 220-të 3 EUR. Gjithashtu + 130 dhurata
 2. Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në shortin “Dinner Party”, ku çmimi i çmimit është 2 000 euro. Fituesi ka mundësinë të fitojë një laptop gaming Lenovo, vendi i dytë i japim kufjet Marshall, dhe për vendin e 2-të çmimin Licker Fernet Branca.
 3. Në lotarinë “European Football”, fondi i çmimit do të jetë 4 500 euro. Do të merrni një dhuratë nga Apple iPad Air, GoPro Max dhe Xiaomi Mi Robot.
 4. "Lotaria e Madhe" është në kazino Lucky Bird me një fond çmimi prej 9 000 EUR. Kazinoja ka përgatitur edhe çmime të vlefshme për ju: Apple Air Pods 2, Apple iPhone Xs Max dhe të tjerët).

Kërkoni Bonusin

Përdorni versionin celular të kazinosë Lucky Bird për të luajtur duke përdorur telefonin tuaj!

Specialistët e kazinosë Lucky Bird kanë zhvilluar një version celular të portalit në mënyrë që përdoruesit të kenë akses në argëtim në çdo kohë. Tifozët e lojërave të fatit mund të futen në kazino Lucky Bird në sekonda nga smartphone dhe tableti i tyre. Ju mund të luani nga versioni celular i shfletuesit dhe aplikacionit zyrtar dhe mund të merrni njëBonus depozite si dhuratë.

Bëni një regjistrim të shpejtë dhe bonus pa depozite në kazino Lucky Bird jane ne kete foto.
Bëni një regjistrim të shpejtë dhe jo Bonus depozite në kazino Lucky Bird!

Versioni celular i kazinosë Lucky Bird mbështetet nga sisteme operative të njohura, si Android, iOS dhe të tjerë.
Ne jemi gjithmonë në kontakt dhe të lumtur t'ju ofrojmë një mjedis të rehatshëm dhe t'ju japim mundësinë për të fituar para kudo që të jeni.
Katalogu i makinave të fatit dhe ofruesve
Pajisjet punojnë në dy mënyra: demo dhe para të vërteta.

Shih edhe  Merrni 60 rrotullime falas për regjistrim në kazino Super Cat!

Kërkoni Bonusin

Lucky BirdPortali i 's është i larmishëm me një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike, kazinove të drejtpërdrejta dhe lojërave në bord.

Slots:

 • Gonzo’s Quest
 • Starburst
 • Rrotullim i nxehtë
 • Ngritja e Olimpit
 • Book of Dead
 • Rrugë Fighter 2 etj.

Bastet sportive në kazino Lucky Bird:

 • Sport
 • Sportet elektronike
 • Sport virtual
Zbuloni bastet sportive dhe sportet elektronike në kazino Lucky Bird jane ne kete foto.
Discover Bastet sportive dhe E-sportet në kazino Lucky Bird!

Lojëra në tryezë:

 • Ruletë Evropiane
 • Ruleta Evropiane VIP
 • BlackJack
 • Ruletë Argjendi
 • Ruletë VIP
 • Blackjack etj.

Kazino e Drejtpërdrejtë:

 • Ruletë e gjithanshme
 • Ruletë
 • Monopoly Live
 • Ruletë ndriçimi
 • Blackjack (personi i parë)
 • Ruletë drejtpërdrejt
 • Kazino Poker Hold'em

PLAY

Eksploroni procesin e pagesës së shpejtë nga kazinoja Lucky Bird!

Në rast të vështirësive në mësimin e rregullave të klubit dhe shfaqjes së situatave të diskutueshme, përdoruesit mund të aplikojnë për mbështetje. Operatorët e bisedës së drejtpërdrejtë do të ndihmojnë shpejt për të zgjidhur problemin. Ata punojnë në një modalitet 24/7 dhe do t'i përgjigjen çdo pyetjeje.

Lojtarët duhet të tërheqin fondet në të njëjtën mënyrë që kanë përdorur më parë për të depozituar para në llogari.

FAQE

Shuma maksimale e pagesës në muaj është 40 000 USD, me përjashtim të disa rasteve të dakorduara me administratën. Kufiri ditor i tërheqjes është 2 000 USD / EUR. Kufiri i tërheqjes nga kazino Lucky Bird ndryshon në varësi të statusit të lojtarit. Fitimet e marra, të cilat janë mbi kufirin, mund të merren pjesë-pjesë. Por fitimet në jackpot-et progresive nuk përfshijnë kufizime të shqetësimit. Kërkesa për tërheqje konsiderohet 36 orë.

Paratë mund të transferohen duke përdorur shërbimet e mëposhtme: maestro, Yandex Money, Skrill, EPS, Giropay, ecoPayz, Jetnë, Paguaj Giga, Visa, MasterCard, Qiwi, Neteller dhe të tjerët.

50 rrotullime falas pa depozitë brenda Lucky Bird Kazinoja është në këtë foto.

Kazinoja Lucky Bird është zgjidhja më e mirë në botën e lojërave të fatit. Do të keni gjithmonë mundësinë të luani lojërat më të freskëta, të merrni bonuse bujare, të luani vetëm lojëra të ndershme dhe të merrni fitime të garantuara. Nëse po kërkoni për një kazino të provuar, popullore, të ndershme dhe të larmishme me kushte të mira, regjistrohuni shpejt në portalin tonë!

Lexoni artikujt më interesantë rreth kazinove në internet:

FAQE

përmbledhje
Kazino Lucky Bird (Rishikim 2022): Merrni 50 rrotullime falas pa depozitë!
Neni Emri
Kazino Lucky Bird (Rishikim 2022): Merrni 50 rrotullime falas pa depozitë!
Përshkrim
Kazinoja Lucky Bird është një portal i ri i licencuar lojrash ku ka slot machines, baste në sport dhe e-Sports, dhe ku çdo lojtar i ri do të marrë 50 rrotullime falas pa depozitë për regjistrim!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment