Si të merrni 100 rrotullime falas pa depozitë në kazino 1xSLOTS?

5/5 - (1 votë)

Lexoni Rishikimin e Kazinosë 1xSLOTS!

La spinBIGwin.com portal ofron një përmbledhje të plotë të kazinosë më të mirë të licencuar evropiane 1xSLOTS dhe komenti më i sinqertë!

1xSLOTS

100 rrotullime falas për regjistrim në 1xSLOTS Kodi i Bonusit për Kazino Pa Depozitë 100SUN"! Pagesa Shumë të Shpejta të Fitimeve! Asnjë Verifikim i Llogarisë së Lojtarit! Nuk ka kufizime në Pagesat Fituese! VIP Cashback! Bonus 1500 € + 150 Rrotullime Falas!

1xSLOTS

100 rrotullime falas për regjistrim në 1xSLOTS Kazino Pa Depozitë “Kodi i Bonusit 100SUN”! Pagesa Shumë të Shpejta të Fitimeve! Asnjë verifikim i llogarisë së lojtarit! Pa kufij në pagesa fituese! VIP Cashback! Bonus 1500 € + 150 Rrotullime Falas!

 • 1xSlots pronari i kazinosë: kazinotë Marikit Holdings Ltd
 • Adresa: Rruga Telamonos 20, Springfield Court, Blloku C, Zyra 303, 3055 Limasol, Qipro
 • Licenca e Kazinos: Curacao (Nr. 8048 / JAZ; CMS Trust NV Wilhelminalaan 13 Willemstad Curacao, CW)
 • Lloji i Kazinos: Kazino Mobile, Kazino Online, Makinat e fatit (Lojëra, lojëra elektronike), Kazino live (Lojëra tryeze me tregtarë dhe krupierë të vërtetë), Turne, Lojëra Jackpot, Lojëra elektronike me blerjen e një loje bonus
 • Numri i Përgjithshëm i Lojërave në Faqen e Kazinos: 10 265
 • Numri i lojërave elektronike: 9 853
 • Numri i Lojërave të Tregtarëve të Drejtpërdrejtë: 247
 • 1xSlots Ofruesit e Kazinove: Endorphina, GameART, GamePlay, Lojërat Co, Gamevy, Gamomat, Ganapati, Genii, Gii365, GMW, Habanero, Studio Iron Dog, iSoftbet, Joni Lojëra, Lojëra të KA, Kalamba Games, Leander games, MGA, Microgaming, Mikado Games, Z. Slotty, Multislot, Nektan, NetEnt, Fisnik, Nolimit City, Novomatic, Lojërat Omi, Oryx, Pariplay, PG Soft, Platipus, Luaj Pearls, Play'nGo, Playson, Luaj pragmatik, Push Gaming, Quickspin, Lojërat Rakki, Realistic Games, Rake Red, Tiger Red, Relax Gamingrevole Rival, SA Gaming, Origjinale Slingo, Slotmotion, Spade Gaming, Spigo, Spinmatic, Spinometal, Superlotto, Synot Games, Thunderkick, Tom bri, TopTrend, Triple PG, Wazdan, WeAreCasino, Worldmatch, Xplosive, Zeus, 1x2gaming, Agames, Aiwin Games, APOLLO GAMES, Aspect Games, August Gaming, BBIN, BeeFee Gaming, Belatra, BetiXon, Betsense, BetSoft, Bgaming, Blueprint, Lojërat e lulëzimit, Booongo, Cayetano, Koncept Gaming, DLV, Dream Tech, EGT, ELK, Lojërat Espresso, Evolution Lojëra elektronike, Evoplay, Fantasma Games, Fazi, Feliks, Fugaso,
 • Gjuhët: anglisht, arabisht, shqip, armenë, azerbajxhanas, bjellorusisht, bengalisht, boshnjakisht, braziliane, braziliane, bullgare, kamboxhiane, kineze, kroate, daneze, gjermane, estoneze, finlandeze, franceze, gjeorgjiane, polake, portugeze, rumune, ruse, sllovake, Spanjisht, Suedisht, Taxhikisht, Tajvan, Tailandeze, Turke, Ukrainase, Vietnameze, Uzbekisht, Hebraisht, Hindisht, Hungarisht, Indonezisht, Italisht, Malajzisht, Japoneze, Kazakistane, Koreane, Letoneze, Lituaneze, Maqedonase, Mongoleze, Norvegjeze, Persiane,
 • Valuta: BTC, DSH, DOGE, AUD, AZN, ALL, DZD, ARS, ADM, BDT, BHD, BYN, BGN, BOB, BWP, BRL, HUF, VEF, GHS, HKD, GEL, DKK, AED, USD, EUR, EGP, ZMW, ILS, INR, SGD, SDG, TZS, TND, TRY, UZS, UAH, UYU, RWF, HRK, CZK, CLP, SEK, CHF, ETB, ZAR, KRW, IDR, JOD, IR, LSK, KZT, KHR, KAD, KZR, KES, CNY, COP, KWD, MAD, MZN, NGN, OMR, PYG, PEN, PLN, RUB, ROM, SAR, RSD,
 • Regjistrohuni Bonus Pa Depozitë (100 Rrotullime Falas me Kodin Promovues 100SUN)!
 • i parë Bonus Depozitimi - 300 € (100%) dhe 30 rrotullime falas!
 • I dytë Bonus Depozitimi - 350 € (50%) dhe 35 rrotullime falas!
 • I tretë Bonus Depozitimi - 400 EUR (25%) dhe 40 rrotullime në lojëra elektronike!
 • I katërt Bonus Depozitimi - 450 € (25%) dhe 45 rrotullime dhuratash!
 • Metodat Fituese të Depozitave dhe Pagesave: "CARDS: Visa, MasterCard WALLETS WEB: Qiwi, WebMoney, Skrill, Skrill 1-Takoni, Paratë e Përsosura, Epay, Jeton Wallet, Sticpay, Telepay, SISTEMET E PAGESAVE Amigo: Neteller, ecoPayz, Payeer CRYPTOCURREN, Litecoin, Dogecoin, Dash, Ethereum, Valuta, ZCash, GameCredits, NEM, Bytecoin, SIB, DigiByte, Bitcoin ari, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Verge, QTUM, Stratis, BitShares "
 • Koha e Pagesës: E-Wallets: 0-24 (Zakonisht e menjëhershme!), Karta Krediti: 3-5 Ditë, Transferta Bankare: 3-7 Ditë

rekuizitë

 • Kazino Evropiane e Licensuar!
 • 100 rrotullime falas për regjistrim në kazino pa depozitë "Kodi i Bonusit 100SUN"!
 • Pagesat e menjëhershme të Fitimeve!
 • Pothuajse të gjitha gjuhët janë në dispozicion!
 • Pothuajse të gjitha monedhat janë në dispozicion!
 • Përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike dhe ofruesve!
 • Asnjë verifikim i llogarisë së lojtarit!
 • Pa kufij në pagesa fituese!
 • Mund të përdorni VPN!

Cons

 • Kazinoja nuk pranon lojtarë nga disa shtete!

Overall Rating

Shih edhe  Si funksionon Slot Machine Casino Online?

1xSLOTS Info

 • Casino: 1xSLOTS
 • Faqja e internetit: https://1xslot.com/
 • krijuar: 2017
 • Shteti: Bashkimi Evropian (BE) Qipro
 • Mbështetja: Biseda e drejtpërdrejtë Gjuhët e mbështetjes 24/7: Anglisht, gjermanisht, portugalisht, kinezisht, vietnamez, spanjisht, japonisht, turqisht, frëngjisht, arabisht, polonisht, rusisht, letonisht Posta elektronike e mbështetjes: support-en@1xslot.com
 • Depozita minimale: 1 $, 1 €, 4.5 TRY, 50₽
 • Bonus Depozitimi: € 1500
 • Kodi i Bonusit: 100SUN

PLAY

Merrni një bonus bujar pa depozite në Kazino 1xSlots!

Të gjithë lojtarët e rinj të kazinosë 1xSlots janë duke pritur për 100 rrotullime falas për regjistrim pa depozitë në lojë "Book of Sun Multichance” nga ofruesi Booongo.

Për të marrë një bonus, duhet:

 • ndiqni lidhjet nga faqja jonë e internetit,
 • shkruani kodin promovues 100SUN.
 • Basti është x20,
 • Shtatë ditë për bast në llogarinë kryesore.

100 rrotullime falas pa depozitë në 1xSlots Kazinoja e ndezur Book of Sun Multichance janë në foto.

Lexoni një përmbledhje të sinqertë të lojtarit për kazinonë 1xSLOTS!

A keni luajtur ndonjëherë slot machines në një arcade?

Apo ndoshta keni vizituar edhe një kazino për të luajtur lojëra tavoline dhe lojëra elektronike atje? A keni menduar shpesh nëse mund të ketë një mënyrë më të lehtë dhe më të shpejtë për të shijuar lojërat që doni?

Po sikur t'ju thoja se ekzistonte një mënyrë për t'i luajtur lojërat tuaja të preferuara në mënyrë të sigurt dhe në mënyrë të drejtë pa dalë nga shtëpia dhe se mund t'i luani ato direkt në PC, MAC, tablet ose telefon? E madhe! Çfarë po mendoni ndoshta?

Por duket se ka kaq shumë kazino online për të zgjedhur. Unë dua të ndaj të miat kazino në internet aventura dhe ku vendosa të luaja me ju.

Merrni bonuset më të mira të kazinosë 1xSLOTS eshte ne foto.
Merrni bonuset më të mira të kazinosë 1xSLOTS!

Kështu që pas shumë marrjes së mostrave të kazinove në internet atje, unë zgjodha 1xslots si imi kazino në internet në shtëpi. Tani do të ndaj me ju se cilat atribute kanë më shumë rëndësi për mua dhe mendoj se ato do të kenë rëndësi për ju.

PLAY

Atributi i parë që kam parë të jetë i rëndësishëm ishte licencimi. Nëse një kazino në internet nuk ka licencë, lojërat e tij nuk do të jenë autentike. Mungesa e licencës së kazinosë është një lajm i tmerrshëm pasi nuk ka asnjë mënyrë për të ditur nëse lojërat e tyre janë të drejta dhe ju mund të humbni para në mënyrë të padrejtë për to për shkak të kësaj.

Zbuloni mënyrat e depozitimit dhe pagesës në Kazino 1xSlots janë në foto
Zbuloni mënyrat e depozitimit dhe pagesës në Kazino 1xSlots!

Gjithashtu, nuk do të kishte asnjë mënyrë për të ditur nëse bilanci në llogarinë tuaj të kazinosë do të ishte i sigurt.

Gjithashtu, ka ndoshta një shans të mirë që kazinoja të mos paguajë asnjë nga fitimet/tërheqjet tuaja të rëndësishme.

Dhe së fundi, kazino ndoshta nuk do t'ju përgjigjet në kohën e duhur, nëse fare.

Asnjë nga këto nuk është problem në kazino 1xSlots. Është një kazino plotësisht e licencuar që ofron vetëm lojëra të drejta, autentike dhe të licencuara. I gjithë funksionimi i kazinosë rregullohet dhe mbikëqyret nga organi Curacao E-Gaming, që do të thotë se përvoja juaj në kazino do të jetë e sigurt dhe e drejtë.
1xSlots Logoja e kazinosë PNG për spinBIGwin eshte ne foto

Si një dashnor i lojërave elektronike, shikova pak se si funksionojnë lojërat dhe si mund të merrja sa më shumë argëtim prej tyre për paratë e mia. Kjo më njohu me një nga faktorët kryesorë që duhet marrë parasysh kur vlerësohet nëse duhet të luaj një slot dhe në cilën kazino të luaj, dhe kjo quhet 'RTP', që do të thotë 'Kthimi te lojtari'. Kjo shprehet si përqindje në skedarët e ndihmës së lojës.

Pra, në përgjithësi, lojërat elektronike janë të dizajnuara me një RTP prej rreth 96%. Ky rregull do të thotë që për çdo 1 € që luani në një makinë, do të merrni 96c. Megjithatë, ky opsion nuk është fjalë për fjalë. Është një mesatare prej mbi 100 apo edhe 1000 e 1000 rrotullimesh kur sloti u testua nga një organ i pavarur për t'u siguruar që funksionon siç thotë ofruesi i lojërave.

Pra, me këtë model, ju do të shihni maja dhe nivele të ulëta në performancën e pagesës së slot-it së bashku me të gjithë lojtarët e tjerë që e luajnë atë në të gjitha kazinotë, që do të thotë se mund të shihni disa fitore drithëruese dhe masive!

Problemi është se ofruesit e lojërave kanë filluar së fundmi të shpërndajnë lojëra me RTP më të ulëta në kazino sipas kërkesës, që do të thotë kohë më e shkurtër e lojës për klientët.

Shih edhe  Si të merrni një bonus në kazinonë më të mirë Euro Crypto CASINO-Z?

me 1xslots, ky nuk është një problem pasi ato ofrojnë lojëra vetëm në modalitetet e tyre më të larta RTP, duke siguruar që ju të përfitoni sa më shumë vlerë për paratë dhe argëtimin nga depozitat tuaja në kazino me ta në çdo kohë.

Gjëja tjetër për t'u marrë parasysh është se sa i gjerë është katalogu i lojërave të kazinosë dhe sa shpesh e përditësojnë atë. Ky rregull ndryshon në të gjitha kazinotë dhe shumë pak janë të ngadalshëm për të shtuar ndonjë lojë të re në kazino që klientët ta provojnë.

PLAY

Gjithashtu, përgjithësisht, kazinotë kanë në dispozicion vetëm lojëra nga studiot e caktuara të lojërave.
Pra, nëse sapo keni parë një përmbledhje të një fole të re në YouTube nga vlogger-i juaj i preferuar i slotit ose thjesht lexoni një përmbledhje rreth tij në një faqe në internet të foleve dhe se do të dëshironit vërtet ta provonit me disa kazino që me siguri do të jeni jashtë fat derisa të arrijnë ta shtojnë atë ose mund të mos shtohet fare nëse ajo kazino nuk përfshin lojërat e studios së lojrave në katalogun e tyre.

Nuk ka probleme këtu me 1xslots. Ata kanë atë që unë mendoj se është përzgjedhja më e madhe e lojërave që kam parë ndonjëherë. Ata shpejt shtojnë lojëra të reja (afërsisht në ditën e lëshimit të tyre). Ata madje bashkëpunojnë me disa studio lojrash që do të thotë se klientët e tyre mund t'i luajnë ato lojëra të reja shumë më shpejt se kazinotë e tjera.

Në kohën e shkrimit, 1xslots ka mbi 10,000 lojëra në dispozicion, duke përfshirë 100+ lojëra tavoline, 9000+ lojëra elektronike dhe 200+ lojëra live!

Zgjidhni nga një listë parakolp e ofruesve kryesorë të lojërave, duke përfshirë NetEnt, Playson, iSoftBet, Quickspin, boongo, Microgaming, Push Gaming, Evolutiondhe Big Time Gaming, RTG, Tigri i Kuq, Spinomenal, Elk dhe lojë pragmatike.

Luaj në Kazino Live 1XSLOTS me tregtarë të vërtetë është në foto.
Luaj në Kazino live 1XSLOTS me shitës të vërtetë.

Një fushë tjetër për të menduar është se si do të keni mundësi të hyni në kazino. A do të jeni në gjendje të përdorni PC tuaj, MAC, tablet ose telefon?

Nga sa kam parë, shumë pak kazino nuk kujdesen në mënyrë specifike për të katër platformat. Në teori, do të mund të përdorni një shfletues interneti në faqen e tyre nga të katër platformat, por faqet e internetit nuk do të përshtaten me platformën që po përdorni.

La 1xslots faqet e internetit përshtaten automatikisht me pajisjen që zbulojnë, që do të thotë se pamjet vizuale do të jenë gjithmonë të hapura, pavarësisht se cila pajisje dëshironi të luani në një kohë të caktuar.

Në mënyrë të ngjashme, përgjithësisht ekzistojnë versione të lojërave për desktop dhe celularë të shpërndarë nga studiot e lojërave për të siguruar funksionalitet të mirë ndër-platformë dhe madje, në disa raste, funksionalitet aktual. Jo të gjitha kazinotë i shtojnë të dy versionet. Por ju nuk do të keni kurrë një problem me 1xslots ose këtu. Ata gjithmonë shtojnë të dy versionet në kazino nëse janë të disponueshme.

Kërkoni Bonusin

Një tjetër gjë që më tërhoqi 1xslots është madhësia e madhe e katalogut të lojërave miqësore për celularë që ato ofrojnë. Kjo zakonisht nuk është në dispozicion diku tjetër.
& Si përfundim, ata kanë gjithashtu një aplikacion të dedikuar Android që mund ta përdorni për të hyrë në kazino, duke i bërë gjërat edhe më të shpejta për ju nëse jeni duke luajtur në një pajisje Android. Shumë pak kazino kanë marrë kohë për të prodhuar një aplikacion të dedikuar për pajisje celulare.

Qasja në Mbështetje ose një Helpdesk është një fushë vendimtare për t'u marrë parasysh. Po sikur gjërat të shkojnë keq disi? Po sikur të keni nevojë për ndonjë informacion për diçka? Sa kohë përpara se të merrni një përgjigje për pyetjen tuaj?

Ky është lundrim i qetë në kazino 1xSlots. Ato ofrojnë mbështetje të shpejtë, miqësore dhe të dobishme 24/7 me email dhe mesazher të menjëhershëm (ndërsa jeni regjistruar në llogarinë tuaj të kazinosë), madje mund t'i kërkoni që t'ju telefonojnë! E gjeta këtë zonë veçanërisht të mirë në krahasim me kazinotë e tjera që më së shumti ofronin vetëm kontakt me email, dhe atyre iu desh një kohë e mirë për t'u kthyer tek unë.

Gjithashtu, dhe në mënyrë unike, 1xslots operohet nga një ekip që është po aq i apasionuar pas të gjitha lojërave emocionuese që ofrojnë kazinotë në internet, dhe kështu ata i kuptojnë në mënyrë të përsosur nevojat dhe pritshmëritë e një klienti.

Shih edhe  Si të merrni 50 rrotullime falas pa depozitë në kazino Lucky Bird?

Dhe xhevahiri në kurorë në 1xslots është paketa e tyre e gjerë e mirëseardhjes. Shumica e kazinove ofrojnë disa të 1-rë Bonus depozite, dhe kaq, por ja ku 1xslots shkëlqen dhe e çon këtë shumë më tej me një paketë të gjerë mirëseardhjeje dhe shumë shpërblime të vazhdueshme të besnikërisë.

PLAY

Në depozitën tuaj të parë, jepet një bonus mirëseardhjeje deri në 1 €, së bashku me 1500 rrotullime falas!

Në depozitën tuaj të 10-të, zhbllokohen 100 rrotullime të tjera falas dhe një bonus slot 50% deri në 300 €!

Dhe kjo është vetëm paketa e mirëseardhjes.

Promovimet, Ofertat Speciale dhe Bonuset në Kazino 1xSlots janë në foto.
Promovimet, Ofertat Speciale dhe Bonuset në Kazino 1xSlots!

Nëse vendosni që 1xslots është kazino për ju (mendoj se do ta bëni), ja se si do të shpërblehet besnikëria juaj në vazhdimësi –

 • Të hënën, ju mund të merrni një bonus 50% deri në 300 €! Thjesht depozitoni të paktën 5 € në llogarinë tuaj. Gjithçka që kërkohet është që profili juaj të jetë i plotësuar dhe verifikuar plotësisht dhe që duhet të keni vendosur baste në total të paktën 10 € brenda katër ose më shumë ditëve gjatë javës së mëparshme. (Basti i bonusit është 35 herë në 7 ditë).
 • Të Mërkurën, 1xslots ofroni rrotullime falas në slotin e javës. Gjithçka që ata kërkojnë në këmbim është që klienti të ketë përfunduar plotësisht profilin e tij dhe të luajë brenda shtatë ditëve të fundit. Asnjë depozitë/bast nuk kërkohet.

Luajtja e "Lojës së ditës" të përditshme zhbllokon rrotullime falas në shtatë lojëra elektronike të ndryshme për klientët plotësisht të verifikuar.

 1.  Të hënave — Bast 70 € për Zotat Viking: Thor dhe Loki, dhe jepen 25 rrotullime falas.
 2. Të martën — mblidhni 200 € fitime në Wild Warriors dhe jepen 30 rrotullime falas.
 3. Luaj 400 rrotullime në Wild Burning Wins të mërkurën: jepen 5 rreshta dhe 40 rrotullime falas.
 4. Në bastin e së enjtes, 150 € në Buffalo Power: Hold and Win, jepen 40 rrotullime falas.
 5. Të premteve, fitoni 300 € ose më shumë në Poisoned Apple dhe jepen 40 rrotullime falas.
 6.  Luaj 400 rrotullime në Phoenix Fire të shtunave: jepen 10 linja dhe 50 rrotullime falas.
 7. Të dielave, për fitimet prej 600 € ose më shumë Joker Zgjero: Janë dhënë 5 rreshta, 75 rrotullime falas.

Një 20 unike rrotullime falas jepen në ditëlindjen e klientit pa asnjë depozitë apo bast të kërkuar. Gjithçka që kërkon kazinoja është që llogaria të verifikohet plotësisht dhe që shuma totale e depozitave të 30 ditëve të fundit duhet të jetë së paku 100 €.

Kërkoni Bonusin

Krahas gjithë kësaj funksionon një program VIP Cashback me 8 nivele. Sa më shumë të vendosni bast, aq më shumë Cashback jepet. Arritni statusin VIP dhe merrni oferta ekskluzive dhe kthim parash në të gjitha bastet, qofshin fitime apo humbje.

Kazinoja 1xslots rregullisht poston kode speciale promocionale në mediat e tyre sociale, prandaj sigurohuni që të ndiqni/abonoheni.

Oh, dhe Menaxheri është gjithashtu i njohur për lëshimin e rrotullimeve të tyre unike falas për klientët besnikë herë pas here, nëse ata ndoshta kanë nevojë për një dorë të vogël për të kapërcyer një seri humbjesh. Ato mund të arrihen duke dërguar një email te Mbështetja.

Merrni pjesë në turnetë e Vitit të Ri në Kazino 1xSlots janë në foto.
Merrni pjesë në turnetë e Vitit të Ri në Kazino 1xSlots!

Pra, kjo është e gjitha për tani. Argëtohuni dhe shihemi në 1xslots Lobi i kazinosë, ndoshta.

PLAY

Artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
Kazino 1xSLOTS (Rishikim 2022): Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë!
Neni Emri
Kazino 1xSLOTS (Rishikim 2022): Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë!
Përshkrim
Njëqind rrotullime falas për regjistrim në kazino 1xSLOTS pa depozitë me kod bonus”100SUN”! Pagesa shumë të shpejta të fitimeve! Nuk ka verifikim të llogarisë së lojtarit. Nuk ka kufizime në pagesat fituese. VIP Cashback. Bonus, 1500 € + 150 rrotullime falas.
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment