Merrni 60 rrotullime falas duke u regjistruar në SlottyWay Kazino!

5/5 - (2 vota)

Lexoni një përmbledhje të kazinosë së re SlottyWay dhe merrni një bonus pa depozite!

SlottyWay Kazino

60 rrotullime falas pa depozitë në vendndodhjen JUMANJI nga NetEnt sigurues!

SlottyWay Kazino

SlottyWay - Kazino e re Evropiane, ku të gjithë lojtarët e rinj do të marrin 60 Rrotullime për Regjistrim Pa Depozitë!

 • Kazino Online Operatori: Atlantic Management BV (numri i regjistrimit: 139089)
 • Adresa e Kompanisë: Emancipatie Boulvard Dominico F. “Don” Martina 29, Curacao. "Don" Martina 29, Curacao
 • Licenca: Lojërat kryesore të Curacao CIL (numri i licencës. 5536 / JAZ).
 • Gjuhët e Kazinos: Anglisht, Suedisht, Rusisht, Polonisht, Portugez, Spanjisht, Turqisht, Çekisht, Finlandisht, Norvegjisht, Gjermanisht,
 • Casino Lloji: Kazino Online, Kazino Mobile (Version për Shkarkim), Rënie dhe Fitime, Blerje Bonus, Rrota e Fatit, Kazino live, Sporte, Sport Cybers, Makina të fatit (lojëra elektronike, Lojëra), Sporte Virtuale, Sport i drejtpërdrejtë
 • ofruesit: NetEnt, Yggdrasil Gaming, Wazdan, Merkur Gaming, Microgaming, AMATIC, Thunderkick, Habanero, Boongo, Gamomat, Nolimit city, Lojëra në lulëzim, Luaj `N Shko, Evolution Gaming, Tiger i Kuq, Luaj Pragmatik, BTG, PlaysonKalamba PUSH GAMING, Studio Dog Iron, Blueprint Lojërat e fatit, Lojërat TomHorn, Lojërat BF, Betsoft, Elk Studio, iSoftBbet, lojëra 1x2, EvoPlay, BGaming, Ezugi, Chance Interactive, Platipus, Fugaso, Pariplay, Një Prekje, Lojëra Autentike, Lightning Box, Vovo, OMI, PG, GameArt, PROGaming, BetRadar, Gamefish Global, Streambet, Slotmill, Kiron, Gamshy, WorldMatch, Splitrock, GoldenRace, SAgaming, Felix Gaming, Leander, TVBet, Asia Gaming, August Gaming, Games Noble, Belatra, Lucky Street, Leap, Bet2Tech, Apollo, Mobilots, Igrosoft, Gameslab, Betixon.
 • Monedha në sit: PLN, PEN, NZD, ARS, CLP, BRL, CHF, INR, EUR, USD, NOK, AUD, CAD, RUB, TRY, MXN, ZAR, CZK
 • Metodat e pagimit të depozitave dhe fitimeve: Skrill, Neteller, EcoPayz, Paguesi, Nordea, Shpejtë, Zimpler, Paratë perfekte, Jetnë, Paysafe Card, Visa kartë MasterCard
 • Koha e pagesës së fitimeve: 0-36 orë
 • Kufijtë e pagimit (dita, java, muaji): Dita - 2,000 USD (EUR) / 150,000 RUB; Java - 10,000 USD (EUR) / 700,000 RUB; Muaji - 40'000 USD (EUR) / 3,000,000 RUB

rekuizitë

 • Kazinoja e re më e mirë Evropiane me Nuk Bonuset e depozitave Për Lojtarët nga Evropa (Polonia, Gjermania, Turqia dhe kështu me radhë), Kazakistani dhe Rusia!
 • 60 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj (JUMANJI, NetEnt)!
 • BONUS 200% (Deri në 1000 €) për rimbushjen e parë!
 • Dhuratë 150% në depozitën e dytë!
 • Bonus CASH 100% P RER KTHIMIN E TRET!

Cons

 • Vendet e ndaluara: Hollanda, Ukraina, Franca, SHBA, Spanja, Italia.

Overall Rating

SlottyWay Informacione për kazino

 • Casino: SlottyWay Kazino
 • Faqja e internetit: https://2slottyway.com/
 • krijuar: 2020
 • Shteti: Bashkimi Evropian (BE)
 • Mbështetja: Bisedë drejtpërdrejt në internet 24/7, email support@slottyway.e-mail
 • Depozita minimale: 100 rubla, 10 €, 10₺, 5zł, 5 $
 • Bonus Depozitimi: € 1000

PLAY

Slottyway: kjo është një kazino bombë me shumë bonuse dhe turne fitimprurës.

Kazinoja Slottyway – filloi funksionimin e saj jo shumë kohë më parë, për të qenë të saktë, nga viti 2020. Kazinoja është krejtësisht e re, por jo inferiore ndaj të tjerave. Gjithmonë ka konkurse dhe promovime ju presin në këtë klub, rregulla të qarta dhe kushte tepër të favorshme, si dhe konkurse dhe promovime të rregullta.

Shih edhe  Zbuloni kazinotë më të mira të kriptove 2022 me bonuse pa depozita!

Si shumë kazino, kazino në internet Slottyway ka një licencë Curacao për t'ju mbajtur të sigurt dhe për t'ju ofruar vetëm lojëra të certifikuara.

Përfundoni procesin e regjistrimit në kazino SlottyWay dhe merrni 60 rrotullime pa depozitë për lojtarët e rinj është në këtë foto.
Përfundoni procesin e regjistrimit në kazino SlottyWay dhe merrni 60 rrotullime pa depozitë për lojtarët e rinj!

Merrni bonuset më të mira pa depozitim në Kazino SlottyWay!

Nëse ju vendos për t'u bashkuar me portalin tonë, ne jemi në nxitim për t'ju kënaqur me një lajm të madh. Menjëherë pas regjistrimit, ju merrni 60 rrotullime falas në lojën Jumanji nga një prej ofruesve më të mirë të kohës sonë NetEnt. Për të vënë bast, do t'ju duhet një bast 40x. Norma maksimale për bast është 2 EUR. Shuma totale e tërheqjes do të jetë 5 EUR.

60 rrotullime falas në të re SlottyWay Kazinotë janë në këtë imazh.

Nëse vendosni të bëheni pjesëmarrësi ynë, do t'ju duhet të regjistroheni në faqe, por duhet të jeni 18 vjeç. Regjistrimi do të marrë vetëm 15 sekonda nga koha juaj.
Pas kësaj, do t'ju duhet të plotësoni linjën e postës elektronike dhe të krijoni një fjalëkalim. Pas kësaj, konfirmoni numrin tuaj të telefonit dhe voila, ju jeni tashmë një anëtar i plotë i kazino në internet Slotica. Dhe gjithashtu, faqja ju lejon të përdorni regjistrimin përmes sociale.

PLAY

Zbuloni përshkrimin e dizajnit të kazinosë dhe funksionalitetit të klubit të lojërave Slotty Way!

Faqja është tepër e ndritshme, dhe logoja e kazinosë SlottyWay vihet re menjëherë, me qershi dhe yje të vegjël të verdhë. Poshtë sfondit të verdhë është një dritare check-in dhe poshtë saj është një dritare check-in paksa e kuqe.

Bast për sportet dhe sportet kibernetike në kazinonë e re SlottyWay 2022 është në këtë imazh.
Bast për sportet dhe sportet kibernetike në kazinonë e re SlottyWay 2022!

Më poshtë është një përzgjedhje e seksionit të funksioneve të kazinosë, ku gjenden informacionet më kritike për përdoruesit tanë.

Në qendër ka parulla reklamuese me promovime të vlefshme, çmime, baste dhe jackpot. Më poshtë është një katalog i lojërave. Ka një skedë të re në të majtë, dhe në të djathtë, ju mund të shihni gjithçka. Më poshtë janë ato të njohurat dhe gjithçka. Pastaj mund të shihni seksionin Promovimet.

Ekziston një zgjedhje e gjuhës në këndin e poshtëm djathtas të faqes.

Për momentin, faqja Slotty Way ofron 11 gjuhë.

Shih edhe  Kërkoni 500 € bonuse mirëseardhjeje dhe 100 rrotullime falas në kazino PLAYLUCK.

Kërkoni Bonusin

Në skedën "Lojërat", do të shihni të gjithë katalogun e makinave të fatit:

 • Lojëra të reja;
 • Lojërat më të mira;
 • Kazino e gjallë;
 • Popullor;
 • Lojëra elektronike;
 • Lojëra mini;
 • Sezonale;
 • Pika & Fitime;
 • Çmim i parë;

Portali ynë i lejon lojtarët të gjejnë slotin e tyre të preferuar në një linjë unike ose të përdorin klasifikimin sipas vlerësimit për një kërkim më të shpejtë.
Në fund, informacion në lidhje me SlottyWay sigurohet kazino.

Aktivizoni bonuset më të mira në kazinonë online SlottyWay 2022!

Merrni një bonus depozite prej 450% në kazino SlottyWay eshte ne kete foto.
Të marrë një bonus depozitave prej 450% në kazino SlottyWay.

Kazino e re Slottyway ka një program të shkëlqyer besnikërie. Dhe kazino në internet SlottyWay gjithmonë duke u përpjekur të befasojë dhe kënaqë lojtarët e tij me diçka të re.

 • Bonusi i parë është 200% e depozitës së parë me një shumë minimale depozite prej 30 EUR. Basti vendoset vetëm në bonus dhe është 40x. Kohëzgjatja e bonusit është shtatë ditë dhe është në dispozicion për çdo pjesëmarrës. Shuma e bonusit tavan është 1,000 EUR; basti i bastit është 2 EUR.
 • Por për rimbushjen e dytë ofrohet 150% me një shumë minimale për rimbushje – 75 EUR, bast 40 x, ​​bonusi është i vlefshëm për shtatë ditë, secili lojtar mund të marrë një bonus. Shuma e bonusit tavan është 1,000 EUR, dhe basti i bastit është 2 EUR.
 • Një bonus 100% për rimbushjen e tretë me një shumë minimale rimbushjeje prej 150 EUR, 40x do të jetë një bast, dhe shpërblimi do të jetë i vlefshëm për çdo pjesëmarrës të turneut për shtatë ditë. Shuma e bonusit tavan është 1,000 EUR; basti i bastit është 2 EUR.
 • La Slottyway portali pret llotari dhe turne të ndryshëm.

Vizitoni garat dhe ngjarjet për lojtarët aktivë në SlottyWay Klub!

Me kazinonë Slottyway ju gjithmonë mund të vendosni baste në ekipet tuaja të preferuara dhe kjo është një mundësi e shkëlqyer për të fituar para, për të testuar fatin tuaj dhe për të besuar intuitën tuaj.
Dhe kjo nuk është e gjitha, sepse klubi ynë ende pret turneun Pirate Treasures, ku fondi i çmimit do të jetë 3000 EUR.

 • Për vendin e parë, fituesi merr 1 EUR;
 • Për vendin e dytë fituesi merr 2 euro;
 • Për vendin e 3-të, fituesi merr 350 EUR;

Ky opsion i kazinosë SlottyWay është një shans i madh për të fituar!
mund të gjeni një turne tjetër Cash Days me një grup çmimesh prej 40,000 euro në kazino SlottyWay!

 • Vendi i parë - 1 EUR
 • Vendi i dytë - 2 EUR
 • Vendi i 3 - 2000 EUR

Përdorni versionin celular të kazinosë SlottyWay për të luajtur me celularin tuaj!

Si në shumë kazino të kohës sonë, faqja e internetit Slotty Way mund të arrihet nga një tablet ose smartphone.
Gjëja kryesore që do t'ju duhet është një lidhje e mirë në internet. Ne ofrojmë mundësinë për të instaluar një version të shkarkueshëm të "SlottyWay”Kazino, e cila do të ndihmojë lojtarët të shmangin bllokimin e kazinove në disa vende.

Shih edhe  Si të merrni 100 rrotullime falas pa depozitë në kazino 1xSLOTS?

PLAY

Shikoni katalogun e automateve dhe ofruesve!

Të gjitha makinat e fatit në kazino Slottyway janë të licencuar. Katalogu i lojërave në kazinonë tonë përbëhet nga lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe Kazino e gjallë. Slot Machines janë shumë të ndryshme; çdo lojtar do të jetë në gjendje të zgjedhë atë që i pëlqen. Ne kemi versione të modeleve klasike (Book of Dead, Legacy of Egypt) dhe më moderne (Gonzo’s Quest, Luftërat hapësinore, Reactoonz).

Slotty Way Logoja e Kazinos PNG për spinBIGwin.com është në këtë imazh.

Ka edhe baste në poker, baccarat, ruletë dhe shkop polici dhe keno të preferuar për të gjithë.
Dhe, sigurisht, për adhuruesit e lojërave tavoline, mundësia për të luajtur në një kazino të jetojnë është siguruar.

Si të tërhiqni fonde nga kazino SlottyWay në 2022?

Për të tërhequr para nga kazino  SlottyWay, duhet të lini një kërkesë, e cila do të përpunohet brenda 36 orëve.
Ju mund të arrini para duke përdorur sistemet e pagesave: Visa, MasterCard, ecoPayz, Jaton, Paguaj Giga, Skrill, Para perfekte, pagues, MIR, Qiwi, YandexMoney, Beeline, MegaFon, MTS, Tele2.

PLAY

Kazino e re SlottyWay ofron mbështetje të shkëlqyer për përdoruesit e saj dhe kujdeset për rehatinë dhe disponimin tuaj të mirë. Rehatia, besimi dhe veçanërisht dëshirat tuaja janë thelbësore për ne. Ju gjithmonë mund të jeni të sigurt për transaksione dhe transaksione të drejta. Për të gjitha pyetjet, gjithmonë mund të kontaktoni mbështetjen tonë gjatë gjithë orarit.
Bashkohuni me ekipin tonë dhe fitoni para, ju e meritoni atë dhe do të keni sukses!

Lexoni artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

 

 

përmbledhje
SlottyWay Kazino (Rishikim 2022): Merrni 60 rrotullime falas pa depozitë!
Neni Emri
SlottyWay Kazino (Rishikim 2022): Merrni 60 rrotullime falas pa depozitë!
Përshkrim
Të gjithë lojtarët e ri SlottyWay kazino do të jetë në gjendje të marrë 60 rrotullime falas pa depozitë në lojën Jumanji nga ofruesi Netent për regjistrim në sit! Lexoni përmbledhjen, ndiqni lidhjet, regjistrohuni në kazino, luani falas dhe fitoni në të vërtetë!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment