Kërkoni 500 € bonuse mirëseardhjeje dhe 100 rrotullime falas në kazino PLAYLUCK.

Vlerësoje këtë postim

Lexoni rishikimin e detajuar të kazinosë PLAYLUCK!

PLAYLUCK Kazino

500 € Bonus dhe 100 Rrotullime shtesë!

PLAYLUCK Kazino

Super Kazino e Re me Super Bonus + Rrotullime shtesë: Deri në 500 dhe 100 rrotullime shtesë!

 • Pronari: Infinite Vision SRL (numri: 39417845)
 • Licenca: UKGC (Komisioni i Lojërave të fatit i Mbretërisë së Bashkuar (Numri i Licencës së Lojërave në Remote 000-039483-R-319409-001) & Malta MGA/ B2C / 148/2007 lëshuar më 17 gusht 2009
 • Gjuhët: finlandisht, norvegjeze, angleze, gjermane.
 • Lojtarët e pranuar: MB, Kanada, Finlandë, Gjermani, Norvegji, Irlandë, Zelandën e Re, Afrika e Jugut, Austria.
 • Lloji i kazinosë: Kazino Online, Kazino Mobile, Kazino live (Blackjack, Baccarat, Ruletë), Lojëra elektronike, Bonus Buy Games. Lojërat e Jackpot)
 • Ofruesit e lojërave elektronike: Play'n Go, Netent, NeoGames, 2by2 Gaming, Tigri i Kuq, NextGen, iSoftBet, Ainsworth, Microgaming, Lojë pragmatike, Lojëra të frymëzuara, Lightning Box, Blueprint, JustForTheWin, Realist, IGT, Evolution Gaming, Triple Edge Studios, IronDog, ELK Studios, Amaya, Thunderkick, Red Rake, High 5 Games, Pariplay, Rabcat, Tub jeshil, Playson, Fortune Factory Studios, Side City, Old Skool Studios, Lojëra Reel Time, Edict, 1X2gaming, Skillzzgaming, Merkur, MahiGaming, Elefant elektrik, Big Time Gaming, Betsoft, Studiot Stormcraft, Lojërat Sigma, Lojërat Tom Horn, Fantasma Games, Foxium, Lojëra InBet, SYNOT, Lojëra në lulëzim, GameArt, habanero, Booongo, Gamomat, Gaming1, Oryx, Dream Tech, Betsense, Bally Wolff, Lojërat me fitime të trefishta, Nolimit City, Wazdan, Casino Technology.
 • Numri i Lojërave: Mbi 600 lojëra elektronike dhe rreth 40 lojëra tryeze.
 • Monedha: AUD, CAD, USD, EUR, GBP, NOK, ZAR, NZ $
 • Metodat e depozitave: Ukash, Skrill, Skrill 1-Tap, VISA, MasterCard, entropay, Payr, Transferimi Wireless, paysafecard, iDeal, Bankë e drejtpërdrejtë, giropay, Neteller, eps, POLi, instadebit, UseMyFunds, Premium Ticket, Transfer i Shpejtë Bankar, ECO, dërgim fondesh, Bancontact Mister Cash, Euteller, Trustly, Zimpler, SIRU, ecoPayz, EasyEft (për Afrikën e Jugut), Interac (për lojtarët Kanadezë), PayPal (për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar), MuchBetter (DE, FI, CA, AT, IE, NZ, CA, ZA), Transferim i Shpejtë (JO, DE, FI)
 • Metodat e tërheqjes: Skrill, Skrill 1-Tap, VISA, MasterCard, entropay, Transferimi Wire, Neteller, instadebit, ECO, Payr, ecoPayz, PayPal, Shumë më mirë.
 • Kufijtë e tërheqjeve: 7.000 € / £ / $ në muaj (Nuk aplikohet në MB, Lojtarët VIP - Premium dhe Prestige).

rekuizitë

 • I ri (2020) i licensuar Kazino Online!
 • Bonus Depozitimi № 1: 100% deri në 200 € / £ / $ + 20 rrotullime shtesë në Starburst!
 • Bonus Depozitimi № 2: 50% deri në 100 € / £ / $ + 30 rrotullime shtesë në Starburst!
 • Bonus Depozitimi № 3: 50% deri në 100 €/£/$ + 30 rrotullime shtesë në Book of Dead@
 • Bonus Depozitimi № 4: 100% deri në 100 €/£/$ + 20 rrotullime shtesë në Legacy of Egypt!
Shih edhe  Merrni 60 rrotullime falas duke u regjistruar në SlottyWay Kazino!

Cons

 • Kufizimi për lojtarët nga vendet e mëposhtme: Të gjitha mënjanë vendet e pranuara.

Overall Rating

PLAYLUCK Informacione për kazino

PLAY

Lexoni përshkrimin dhe merrni bonuse në kazino PLAYLUCK!

Playluck është një kazino në internet që do t'ju sjellë në një botë tjetër dhe i është bashkuar industrisë iGaming në prill 2020. Ata donin një qasje moderne pasi platforma e tyre e internetit është e bazuar në HTML5 dhe është e disponueshme në anglisht, finlandisht, gjermanisht dhe norvegjisht.

Për të siguruar që çdo seancë lojë në kazino Playluck është i sigurt, ata kanë marrë dy nga licencat më të kërkuara dhe më të vlefshme të industrisë, UKGC dhe MGA.

kjo kazino në internet është me etiketë të bardhë, duke punuar nën Aspire Global International Ltd. Është i disponueshëm në versionet e mëposhtme për akses në një pajisje inteligjente: "Luaj në çast", "Mobile" (iOS dhe Android) dhe "Ueb i lëvizshëm". Me këto opsione të disponueshme, do të keni gjithmonë mundësinë të shijoni lojërat tuaja të preferuara në kazino PlayLuck në çdo kohë, pavarësisht se ku jeni. Nuk ka asnjë aplikacion shtesë që duhet të shkarkohet. Zgjidhni shfletuesin tuaj dhe jepini një hap.

Aktivizoni bonuset më të mira dhe merrni pjesë në promovime speciale në Kazinon e re PLAYLUCK!

PlayluckBonusi i mirëseardhjes është më shumë se shpërblyes. Ai kombinon një bonus ndeshjeje dhe rrotullime shtesë, aktivizon bonuset më të mira dhe merr pjesë në promovime speciale në kazinonë e re PLAYLUCK! Kërkon katër ditë depozitimi radhazi, secila prej të cilave vlen të paktën 20 €/$. Është deri në 500 + 100 rrotullime shtesë në lojërat e mëposhtme: Starburst, Book of Dead Legacy of Egypt.

Merrni bonuset më të mira të mirëseardhjes janë në kazinonë e re PlayLuck janë në foto.
Merrni bonuset më të mira të mirëseardhjes janë në kazinonë e re PlayLuck!
Këtu mund të gjeni ndarjen e bonusit të tyre të mirëseardhjes:
 • 1ST DEPOZITA - Merrni një bonus 100% prej 200 EUR + 20 Extra Rrotullime falas në slotin Starburst!
 • 2ND DEPOZITA - Merr një 50% shpërblim deri në 100 EUR + 30 rrotullime shtesë në automatin Starburst!
 • 3RD DEPOZITA - Merrni një bonus 50% deri në 100 EUR + 30 rrotullime shtesë në Book of Dead game!
 • 4TH DEPOZITA - Merrni një bonus 100% deri në 100 EUR + 20 rrotullime ekstra falas Jo Bonus Depozitave në Legacy of Egypt Makine e lojrave te fatit!

PLAY

Shih edhe  Merr 50 rrotullime falas dhe luaj LIVE NOVOMATIC në Kazino Slottica!

Eksploroni një gamë të gjerë makinash slot nga ofruesit më të mirë në botë në kazinonë online PLAYLUCK!

Nëpërmjet përzgjedhjes së mbi 800 lojërave të ofruara nga kazino Playluck, mund të gjeni video të shumta të njohura dhe më të reja të lëshuara dhe disa lojëra tavoline që përmbajnë versione të ndryshme të Blackjack, Baccarat dhe Roulette.

Një përzgjedhje e madhe e makinave slot dhe ofruesve në kazino PlayLuck janë në foto.
Një përzgjedhje e madhe e makinave slot dhe ofruesve në kazino PlayLuck.

La Kazino live seksioni i siguruar nga Evolution Gaming, e cila ka lojërat e tavolinës të përmendura më sipër, është një tjetër surprizë e rezervuar për ju. Me lojën e tyre "Dream Catcher", ata kapën edhe ëndrrat tuaja.

PLAY

Provoni të luani lojëra të tjera nga ofruesit e njohur në kazinonë e re PLAYLUCK!

Kazinoja Playluck ka një përzgjedhje të madhe ofruesish lojërash, duke numëruar më shumë se 60.

Playluck's Casino Lobby ka lojëra elektronike më të njohura si p.sh Hedhja e yjeve, Gonzo’s Quest, Guns N' Roses, Book of Dead, Agimi i Egjiptit, Trashëgimia e të Vdekurve, Ankh i Anubis dhe shumë LOJRA të tjera!

Të gjitha lojërat elektronike prezantohen nga zhvilluesit më të mirë botëror të lojërave si p.sh NetEnt, Play'n SHKO, NeoGames, Tigër i Kuq, Microgaming, Thunderkick, Quickspin, iSoftBet, Gamomat dhe shumë emra të tjerë të njohur në industrinë iGaming që sollën lojëra magjepsëse në duart e lojtarit të tyre.

Përdorni sistemet më të mira të pagesave për depozitat dhe pagesat në kazinonë më të mirë PLAYLUCK!

Ka mënyra të ndryshme depozitimi dhe tërheqjeje të disponueshme në Playluck:

Ukash, Skrill, Skrill 1-Tap, VISA, MasterCard, Entropay, Payr, Transfertë bankare, Paysafecard, iDeal, Banking Direkt, Giropage, Neteller, eps, POLi, Instadebit, UseMyFunds, Zimpler, Bileta Premium, Transfertë e Shpejtë bankare, ECO, Dërgim Fondesh, Bancontact Mister Cash, Euteller, Trustly, SIRU, ecoPayz, EasyEft, Interac, PayPal, Rapid Transfer dhe MuchBetter janë të gjitha të disponueshme si metoda depozitimi.

Ju mund të zgjidhni midis Skrill, Skrill 1-Tap, VISA, MasterCard, Entropay, Transferimi i telit, Neteller, Instadebit, ECO, Payr, ecoPayz dhe PayPal për sa i përket opsioneve të tërheqjes.

Ju mund të kontrolloni kushtuar tyre Mënyra pagese faqe për të gjetur informacionin e plotë të kohës së depozitimit dhe tërheqjes.

Bashkohuni me kazinonë e re PLAYLUCK Programo Besnikëri dhe fito edhe më shumë!

Një tjetër thesar që sjell lojëra falas të dielën dhe shumë përfitime të tjera është Programi i Besnikërisë nga kazinoja e re Playluck.

Shih edhe  Zbuloni gjithçka rreth kazinove dhe merrni bonuse në SpinBigWin.com!

Të ndara në shtatë faza, këtu janë renditjet e disponueshme në këtë kazino online:

 • Anëtar i ri
 • Bronz
 • Ngjyrë argjendi
 • I artë
 • Platin
 • Prim
 • prestigj

Secila nga gradat e përmendura më sipër sjell kushtet, pikët e shpërblimit dhe përfitimet e saj.

Merrni deri në 500 € bonus dhe 100 rrotullime me fat në Kazino Mobile PlayLuck janë në foto.
Merrni deri në 500 € bonus dhe 100 rrotullime me fat në Mobile Casino PlayLuck.

Merrni ndihmë të menjëhershme nga ekipi mbështetës në kazino PLAYLUCK!

PlayluckEkipi mbështetës i 's është i gatshëm të ndihmojë këdo me çdo problem dhe pyetje në lidhje me kazino në internet.

Ju do të gjeni:

 • Mbështetja telefonike, e disponueshme ndërmjet orës 06:00 GMT dhe 23:00 GMT 7 ditë në javë;
 • Mbështetje me postë elektronike - në support@playluck.co;
 • Bisedë e drejtpërdrejtë – e njohur në gjuhët e mbështetura të faqes në internet.

Shikoni Sigurinë dhe Rregullat e pabesueshme (SSL) në kazinonë online PLAYLUCK!

Klubi i ri i lojrave Playluck është një nga vendet më të sigurta ku mund të depozitoni dhe tërheqni fitimet tuaja të kazinosë.

Ata kanë gati armën përfundimtare për enkriptimin e tyre, versioni më i fundit i Secure Socket Layer (SSL) është 128-bit, i cili garanton një transferim të sigurt të të gjitha të dhënave të ndjeshme në serverin e tyre, i cili ka mbrojtje shtesë nga një server i sigurt i mbrojtur nga firewall. .

Lexoni opinionet dhe komentet e kazinosë PLAYLUCK lojtarët!

Gjithmonë ka diçka të re për të provuar në kazino Playluck. Një lojë e re, një turne nga zhvilluesit e tyre të lojërave dhe shumë surpriza të tjera janë atje për t'ju argëtuar.

Provojeni këtë. Ne garantojmë kohën tuaj të kaluar në këtë kazino në internet ia vlen.

PLAY

Gjithashtu, gjeni artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
Rishikimi i Kazinosë PlayLuck (I ri 2022): Kërkoni 500 € bonuse mirëseardhjeje!
Neni Emri
Rishikimi i Kazinosë PlayLuck (I ri 2022): Kërkoni 500 € bonuse mirëseardhjeje!
Përshkrim
Playluck është një kazino në internet që do t'ju sjellë në një botë tjetër dhe është bashkuar me Industrinë iGaming në Prill 2020. Ata donin një qasje moderne pasi që platforma e tyre e internetit është e bazuar në HTML5 dhe është e disponueshme në anglisht, finlandisht, gjermane dhe norvegjeze.
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment