Merrni 40 rrotullime falas duke u regjistruar në kazino All Right!

1/5 - (1 votë)

Lexoni rishikimin e plotë të kazinosë All Right dhe përfito rrotullime falas në automatet!

ALL RIGHT Casino

40 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!

ALL RIGHT Casino

All Right Casino - 40 rrotullime falas pa depozitë për çdo lojtar të ri!

 • Pronari i kazinosë: Atlantic Management BV (numri: 139089)
 • Licenca: Curaçao (numri i licencës 5536 / JAZ)
 • Lloji i kazinosë: Kazino Online, Kazino Mobile, Kazino live, lojëra elektronike (lojëra, automat), baste sportive, e-sporte, lojëra në tryezë, lojëra me një blerje bonusi, lojëra me një çmim i parë
 • Gjuhët e kazinosë: anglisht, rusisht, gjermanisht, spanjisht, polakë, turqisht
 • Monedha në sit: USD, EUR, PLN, ARS, ZAR, MXN, PEN, CLP, TRY, RUB
 • Ofruesit: Lojëra elektronike, NetEnt, Play'n'Go, Quickspin, Microgaming, Novomatic, Amatic, BetSoft, Evolution Gaming, Thunderkick, Gaming August, EvoPlay, Iron Dog Studio, Elk Studio, Fantasma Games, 1X2, Lojërat Rakki, Lojërat me koncepte, Lojërat me dëborë, BGaming, Chance Interactive, Bumerang, Lojëra me majë, Ezugi, Booongo, Playson, Igrosoft, Endorphina, Tomhorn, Streak me fat, Lojë pragmatike, Habanero
 • Metodat për depozitimin dhe pagimin e fitimeve: WebMoney, Yandex Money, MIR, ecoPayz, Neteller, Beeline, MegaFon, MTS, Tele2, Para perfekte, Jetajo Skrill, Card Paysafe, Nordea, Rapid, Easy EFT, Visa, MasterCard, Qiwi.
 • Kufijtë e tërheqjes: Dita: 2000 $, Java: 10 000 $, Muaji: 40 000 $

rekuizitë

 • Kazino e Re e Licencuar 2019 (Licencë Curacao 5536 / JAZ)!
 • 40 rrotullime falas të regjistrimit të kazinosë në Wild Wild West: The Great Train Heist ™ nga NetEnt!
 • Kazino LIVE me shitës të drejtpërdrejtë!
 • Përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike (lojërave) dhe ofruesve!
 • Kthimi i parave të përditshme!
 • All Right Casino ofron sport dhe e-baste sportive!

Cons

 • Kufizimi i lojtarëve nga disa vende (Itali, Spanjë, Ukrainë, Kanada, SHBA, Francë, Hollandë, Mbretëri e Bashkuar).

Overall Rating

ALL RIGHT Casino Info

PLAY

Kazinoja All Right: Ky është një kazino me mundësi të shkëlqyera!

Kazino në internet All Right – filloi në 2019 dhe tashmë ka një popullaritet të madh dhe vlerësime të shkëlqyera mes lojtarëve. Aktiviteti zhvillohet me licencën e lëshuar nga qeveria e Curacaos në numrin 5536/JAZ. Kazinoja garanton mbrojtjen e të dhënave personale të lënë nga përdoruesit gjatë regjistrimit dhe përdorimit të mëtejshëm të faqes. Portali ofron vetëm lojëra të certifikuara.

Merrni një bonus pa depozita për të filluar të luani All Right Casino!

Nëse vendosni të bashkoheni me portalin tonë, ne jemi me nxitim t'ju kënaqim me një lajm të shkëlqyeshëm. Menjëherë pas regjistrimit, ju merrni 40 rrotullime falas Wild Wild West, loja e madhe e heistit të trenit.

 • Bast për bastimin e bonusit - 45x.
 • Tavani i bastit është 2 EUR.
 • Dhe shuma e tavanit për tërheqje është 8 EUR.

Kërkoni Bonusin

Shih edhe  VideoSlots - Kazinoja më e madhe në botë e licencuar në internet!
Procesi i regjistrimit dhe bonusi pa depozitim në kazino All Right janë në këtë imazh.
Procesi i regjistrimit dhe jo Bonus depozite në kazino All Right!

Nëse dëshironi të luani jo në monedhën virtuale, por me para reale të depozitave, atëherë regjistrimi në sit dhe rimbushja e llogarisë është e detyrueshme. Regjistrimi në faqen tonë është i lehtë dhe kërkon vetëm 15 sekonda nga koha juaj.

PLAY

Në këndin e sipërm është butoni "Regjistrohu", klikoni mbi të dhe më pas do t'ju kërkohet të specifikoni emailin dhe fjalëkalimin tuaj dhe të zgjidhni monedhën që dëshironi. Gjithashtu është e mundur të identifikoheni menjëherë përmes rrjeteve sociale (VK, Facebook, Twitter, Ok.ru, Google, Telegram). Kur plotësoni formularin, duhet të jeni 18 vjeç sepse atëherë duhet të vendosni një shenjë që jeni 18 vjeç dhe jeni dakord me privatësinë dhe rregullat e faqes.

Nëse diçka nuk funksionon ose lind një pyetje, gjithmonë mund të shkruani në një bisedë në internet dhe të merrni këshilla për zgjidhjen e mëvonshme të pyetjes suaj. Biseda në internet është në të djathtë, në anën.

Lexoni përshkrimin e dizajnit të kazinosë dhe kontrolloni funksionalitetin e kazinosë All Right!

Pamja e faqes është zbukuruar në ngjyrë vjollcë dhe të bardhë. Në mes ka parulla reklamuese të ndryshueshme, të cilat njoftojnë të gjithë përdoruesit për ofertat e bonusit. Kjo kazino është mjaft e përshtatshme dhe u kujton të gjithë lojtarëve veçoritë e saj.

Merrni kthim parash çdo ditë në kazino All Right eshte ne kete foto.
Merrni kthim parash çdo ditë në kazino All Right!

Logoja e faqes në internet është një mikroprocesor me emrin e kazinosë, gjithashtu ikona të zgjedhura shumë bukur në formë patate të skuqura. Faqja është në dispozicion në 10 gjuhë.
Informacioni themelor në një rresht: (Lojëra, Sporte, Sporte Virtuale, Esport, Leaderboard, Promovimet, Shtojca).
Nearby është një kërkim për të gjetur më shpejt lojën tuaj të preferuar. Gjithashtu, në të djathtë është një filtër ku mund të filtroni informacionin që dëshironi (Ofruesit, Karakteristikat, Zhanret).
Seksioni i Lojërave përmban: (Të gjitha, të reja, të njohura, lojëra elektronike, lojëra elektronike, drejtpërdrejt, jackpots, lojëra mini dhe pika e fitime).

PLAY

Eksploroni bonuset dhe ofertat më të mira në kazino All Right!

Bonuset në kazino All Right janë shumë tërheqëse dhe joshëse. Niceshtë mirë që kushtet e basteve janë vetëm 1x.

 • Për një depozitë prej 10 EUR ose më shumë, ne ofrojmë një bonus 10% për shumën e depozitës ose 20 rrotullime falas në slot Book of Dead.
 • Për një depozitë nga 20 EUR, një bonus prej 12% në shumën e depozitës ose 30 rrotullime falas Gonzo’s Quest ofrohet slot.
 • Për një depozitë prej 45 EUR, ju do të merrni një 15% shpërblim në shumën e depozitës ose 50 rrotullime falas në slotin Big Bad Wolf.

Kërkoni Bonusin

Shih edhe  Si të merrni 50 rrotullime falas në kazinonë e re SpinBounty?

Merrni pjesë në gara dhe promovime speciale në Kazino All Right!

Kazinoja All Right rregullisht u ofron lojtarëve të saj promovime, turne dhe llotari të ndryshme. Gjithmonë ekziston një mundësi për të luftuar për një shumë të rregullt ose për të marrë një shans për të fituar çmime të vlefshme. Uebfaqja ofron të gjithë informacionin të plotë, me veprime dhe kushte të hollësishme. Gjithçka përshkruhet në skedën "Promovimet".

1. Uebfaqja aktualisht është duke organizuar Turneun Koktej Tropikal - një fond çmimi prej 2,000 EUR. Shkalla minimale: 0.01 EUR.
2. Një turne tjetër emocionues, “Madhështia e Atlantikut” – fondi i çmimeve është 7 000 EUR, fituesi mund të jeni ju!

Kualifikimi: nga 100 EUR

Çmimet janë një tabletë Apple, 9 pikë për tabelën e liderëve (1 fitues), një aparat fotografik Polaroid dhe 8 pikë për tabelën e liderëve (3 fitues), bonusi falas prej 100 euro dhe 7 pikë për tabelën e liderëve (5 fitues).
Lotaria “Shining Skyscrapers” është fondi i çmimeve prej 35 000 euro. Në total, lojtarët mund të marrin tre nivele të shortit të mbajtur.
Ne i japim secilit prej jush një shans për të fituar pavarësinë financiare, kështu që ju gjithashtu keni një mundësi për të fituar.

Eksploroni versionin celular të kazinosë All Right për të luajtur në lëvizje!

Ne e kemi bërë atë në mënyrë që tani të mos keni nevojë të shkarkoni një aplikacion të veçantë që merr kujtesën përgjithmonë dhe që kërkon azhurnime.
Ju mund të përdorni slot machines në kazino nga telefoni dhe tableti juaj. Gjëja kryesore është të kesh akses në internet.
Versioni celular ka një menu të thjeshtuar dhe funksionon mirë dhe pa ndërprerje. Elementet janë të shkallëzuara në madhësinë e ekranit, dhe gjëja kryesore mbështetet në pajisjet me sisteme operative android, iOS dhe Windows Phone.
Mundësi e shkëlqyeshme për të luajtur në çdo vend dhe me komoditet

Shikoni katalogun e gjerë të makinerive të fatit nga ofruesit më të mirë në botë në kazino All Right!

Kazinoja All Right Portali ka një demo dhe modalitetin e parave reale. Ju lehtë mund t'i djersitni makinat, t'i provoni ato dhe vetëm atëherë të filloni të luani për para të vërteta.
Kazino e butë e licencuar dhe ka një performancë mjaft të mirë.
Th kazino në internet All Right bashkëpunon me zhvillues të njohur si p.sh Amatic, Igrosoft, NetEnt, Play'n'Go, XproGaming, Quickspin dhe të tjerët.
Lojëra bordi: Blackjack, Poker, Baccarat.

Shih edhe  Merrni 60 rrotullime falas për regjistrim në kazino Super Cat!

Shikoni procesin e pagesës nga kazino All Right!

 • Informacioni i profilit tuaj duhet të plotësohet plotësisht kur bëni një kërkesë për tërheqje parash dhe të përmbajë një numër telefoni aktual dhe një adresë emaili të konfirmuar.
 • Kur krijoni një kërkesë pagese, duhet të keni të paktën një depozitë të suksesshme në 30 ditët e fundit.
 • Ne nuk mund t'jua kthejmë fondet MasterCard kartë krediti sipas MasterCard rregullat. Prandaj, këto depozita do të rimbursohen duke përdorur metoda alternative të pagesës;
 • Kufiri ditor i tërheqjes është 2 000 USD (EUR).
 • Kufiri javor është 2,000 USD (EUR): 10 000 USD (EUR).
 • Mujore: 40 000 USD (EUR).
 • Aplikimi për tërheqje konsiderohet 36 orë dhe llogaria juaj nuk duhet të ketë lojëra të paplota bonusi.
 • Metodat e depozitave: Visa, MasterCard, QIWI, WebMoney, Yandex.Money, Neteller, Tele2, SMS, Para perfekte.
 • Metodat e daljes: Visa, MasterCard, QIWI, Yandex.Money, SMS, Tele2, Para perfekte.
 • Help Desk po punon gjatë gjithë kohës dhe është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë. Thjesht telefononi me telefon ose e-mail dhe kush është i përshtatshëm për të shkruar diçka në internet - bisedoni.
Bast në sportet kibernetike në kazino All Right a jam unë ky imazh.
Bast në sportet kibernetike në kazino All Right!

PLAY

 Kazinoja All Right është një zgjedhje e shkëlqyer, sepse aty janë mbledhur slotet më të mira, kushte fitimprurëse dhe të sigurta për transaksionin dhe një gamë e gjerë aktivitetesh që do ta bëjnë qëndrimin tuaj të rehatshëm në sit. Mund të na besoni! Bashkohuni në kazino All Right dhe zbuloni pse qindra e zgjedhin këtë klub lojrash.

Lexoni artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
Kazino AllRight (Rishikim 2022): Merr 40 rrotullime falas pa depozitë!
Neni Emri
Kazino AllRight (Rishikim 2022): Merr 40 rrotullime falas pa depozitë!
Përshkrim
Lexoni rishikimin e kazinosë së re All Right casino dhe merrni 40 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në kazinonë në Wild Wild West: The Great Train Heist ™ nga Netent! Dhe gjithashtu merrni pjesë në promovime dhe turne të kazinosë me çmime të vlefshme dhe merrni çdo ditë kthim mbrapa!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment