Si të merrni një bonus në kazinonë më të mirë Euro Crypto CASINO-Z?

5/5 - (2 vota)

Si të merrni një bonus prej 1500 € në Kazinonë Evropiane të Kriptove Casino-Z?

Kazinoja Casino-Z është portali më i mirë evropian i kriptove që ofron një gamë masive të lojërave elektronike të videove dhe lojërave të tjera. Gjithashtu, kjo kazino ka një paketë fantastike mirëseardhjeje, shumë promovime të tjera të shkëlqyera, një atmosferë miqësore, tregtarë të drejtpërdrejtë dhe mbështetje teknike shumë fleksibël për t'ju ndihmuar të zgjidhni çdo problem. Orakum NV zotëron Casino-Z, e cila është e regjistruar dhe licencuar nga Curacao.

PLAY

Kazinoja më e mirë në Bashkimin Evropian (BE) 2022, "Casino-Z” ka një faqe zyrtare të përkthyer në më shumë se 60 gjuhë. Përdoruesit nga vende të ndryshme mund të përdorin versionin lokal të faqes dhe të luajnë me rehati maksimale. Ky klub i licencuar i lojërave të fatit mund të befasojë edhe lojtarët më me përvojë.

Asnjë institucion tjetër i lojërave të fatit nuk ka kujdes të tillë për lojtarët. Versioni i gjuhës mund të ndryshohet në këndin e poshtëm të majtë të faqes kryesore (butoni me një pikë kontrolli). Dizajni i kazinosë duket modern dhe shumë komod. Paneli kryesor i kontrollit në faqen zyrtare të kazinosë përbëhet nga seksionet e mëposhtme: "Home", "Slots", "Promovimet", "Turnetë" dhe "Pagesat".

PLAY

Lexoni rishikimin e plotë të Kazinosë Evropiane të Kriptove "Casino-Z”2022!

CASINO-Z

1500 € Bonus Depozite dhe 150 Rrotullime Falas! 

CASINO-Z

Kripto i licencuar evropian Casino-Z: 36 Llojet e pagesave dhe 62 Gjuhët e disponueshme! + 1500 € bonus depozite dhe 150 rrotullime falas për lojtarë të rinj Regjistrohu!

 • Pronari i Casino-Z: Orakum NV
 • Adresa Ligjore e Casino-Z: Bulevardi Abraham Mendez Chumaceiro 50 Willemstad Curacao, CW
 • Licenca Evropiane: Curacao (Nr. 8048 / JAZ)
 • Lloji i Kazinos: Kazino Mobile, Kazino Online, Kazino Crypto, Kazino live, Lojëra elektronike, Lojëra në tryezë (Blackjack, Keno, Craps, Poker, Z-Games, Wheels of Fortune)
 • Casino-Z gjuhët: anglisht, shqip, çekisht, gjermanisht, danez, spanjisht, estonez, finlandisht, frëngjisht, gjeorgjisht, greqisht, hebraisht, hindu, kroatisht, hungarisht, indonezisht, persisht, arabisht, japonisht, koreanisht, kazakisht, lituanisht, letonisht, maqedonisht, Malajziane, Norvegjisht, Polake, Rumanisht, Serbe, Ruse, Tajlandeze, Turke, Ukrainase, Vietnamisht, Azere, Bullgare, Portugeze, Bjelloruse, Kineze,
 • Ofruesit: ReelNRG, KA Gaming, Gii 365, BetiXon, Felix, APOLLO GAMES, Noble, Red Tiger, Fugaso, Rival, Spade Gaming, Omi Gaming, Tom bri, Zeus, XGAME, Beltara, Gluck, GamePlay, Xplosive, Slotvision, Thunderkick, Lojërat Synot, Gamomat, Ganapati, Fazi, Leap Gaming, OneTouch, Slotfabrika, Эspresso Igrы, Realizues i Rrjetit, Leander, VRCasino, DLV, Angleze Aspektore, 1x2gaming, Kalbare Igrы, Pllag, PG Soft, Ppl, Ppl , DreamTech, Концепт Игры, 2by2 Gaming, Cayetano, Gamshy, Револьвер, Lojërat BF, BGaming, Big Time Gaming, Z. Slotty, True Flip, Lojëra Aiwin, AugustGaming, Push Gaming, Nektan, Ne jemi Kazino, Luaj Perlat, Igrosoft, Agames, Betsense, Spigo, MultiSlot, Oryx, Blueprint, Kompania e Lojërave, GMW, PlayStar, lojëra elektronike karizmatike, Evolution Lojëra elektronike, lojëra imagjinare, lojëra autentike (lojëra elektronike), lëvizës, Pariplay, Endorphina, Studio Dog Iron, Amatic, NETENT, Play'nGO, Evoplay, Ruby Play, GameART, BetSoft, Playson, Wazdan, Swintt, iSoftBet, ELK, Rake Red, Habanero, Spinomenal, Booongo, Lojërat Booming, Lojrat SA,
 • Monedha e Kazinos dhe Monedha e Kriptos: mBTC, Ethereum, Bitcoin Cash, Bitcoin, Monero, Litecoin, Dash, Euro, dollarë amerikanë, rubla ruse, dirhemë Emiratet e Bashkuara Arabe, lekë shqiptare, drama armene, kvanza angola, pesos argjentinase, dollarë australianë, manate azerbajxhanase, marka të konvertueshme të Bosnjë-Hercegovinës, taka nga Bangladeshi, leva bullgare, franga Burundian , Bolivianos boliviane, reale braziliane, pula botsvanane, dollarë kanadezë, franga kongolez, franga zvicerane, pesos kiliane, juan kinez, pesos kolumbiane, eskudot e Kepit të Verdeanit, korunat e Republikës Çeke, franga xibutiane, korona e Danimarkës, Dogecoin, dinarët algjerian, paund egjiptian, Nakfas eritreiane, birra etiopianë, lari gjeorgjianë, cedi ganeze, franga Guinea, dollarë Hong Kong, kuna kroate, forintë hungareze, rupi indoneziane, rupi indiane, dinarë irakianë, rial iranian, kronur islandez, dinarë jordanezë, jen japonez, shilinga keniane, komoriane franga, Koreja e Jugut e fituar, dinarë Kuvajtit, tenge Kazakistane, rupi Sri Lanka, dollarë Liberianë, dinarë Libianë, dirhemë marokene, lei Moldav, Ariaries Malagasy, Maqedonia d enari, rupi Mauritiane, metale Mozambikane, pesos meksikane, ringgits Malajzisë, dollarë Namibian, naira nigeriane, koronë norvegjeze, rupi Nepalese, dollarë të Zelandës së Re, rial Omani, thembra nuevos peruan, pesos filipine, rupi pakistaneze, guaranis paraguaiane, rial katatar, lei, franga Ruandës, rijalë sauditë, paund sudanez, dollarë Singapor, monedhë somaleze, baht Thai, dinarë tunizianë, lira turke, dollarë të rinj në Tajvan, monedha Tanzanie, hryvnias ukrainase, shilinga ugandane, pesos uruguajane, som Uzbekistan, dong vietnameze, Afrika e Jugut Rand, kvachas Zambian
 • Metodat e Pagesave të Kazinos: Visa, MasterCard, Yandex.Money, Boleto, Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Zcash, DigiByte, Verge, STRATIS, Ripple, TrueUSD, Tether, Chainlink, Token vëmendje themelore, BitShares, Litecoin, Dash, Monero, NEM, Bitcoin Ari, QTUM, TRON, Monedhë USD, Paxos Standard Token, Bitcoin Cash, OmiseGO, Ethereum klasik
 • Koha e pagesës: Teorikisht brenda 1 ore, në realitet - menjëherë!
 • Kufiri i pagesave: 10000 € për pagesë!
 • A duhet të verifikoj dokumentet e mia? - Jo, vetëm me kërkesë të shërbimit të sigurisë!

rekuizitë

 • Licencuar Evropian i ri Kazino Crypto për lojtarët globalë!
 • 36 Metodat e pagesës të disponueshme në Casino-Z, duke përfshirë kriptovalutat kryesore!
 • Casino-ZFaqja e internetit është përkthyer në 62 gjuhë të botës!
 • Mbi 100 Sigurues të Lojërave të Famshme dhe 3000 kazino në internet games!
 • Bonus Depozitimi deri në 1500 € + 150 Rrotullime Falas si një Dhuratë për Lojtarët e Ri!
 • Verifikimi i dokumenteve të lojtarit kryhet vetëm në raste të jashtëzakonshme!
 • Pagesat e menjëhershme të Fitimeve (brenda 5-10 minutash)!
 • Mund të përdorni një VPN (Rrjeti Virtual Personal) kur luani lojëra kazino!
 • Kthim parash i dobishëm VIP për të gjithë Casino-Z lojtarët!
Shih edhe  Merr 50 rrotullime falas dhe luaj LIVE NOVOMATIC në Kazino Slottica!

Cons

 • Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk mund të luajnë në Casino-Z për para të vërteta: Amerika (SHBA), MB (MB), Polonia (PL), Franca (FR), Italia (Ajo), Lituani (Lt)

Overall Rating

CASINO-Z Info

 • Casino: CASINO-Z
 • Faqja e internetit: https://casino-z.cc/
 • krijuar: 2019
 • Shteti: Bashkimi Evropian (BE) Qipro
 • Mbështetja: Live Chat 24/7/365 ADRESAT E-MAIL: MBËSHTETJE TEKNIKE: support@casino-z.com DEPARTAMENTI I SIGURISË: siguri @casino-z.com KONTROLLET E KLIENTIT: ankesa @casino-z.com,
 • Depozita minimale: $ 1, 1 €, 4.50 Provoni, 50.00 Fshij
 • Bonus Depozitimi: € 1500

Kërkoni Bonusin

Zbuloni të përsosurën bitcoin kazino për lojërat e fatit në internet në 2022!

Kur regjistroheni në kazino Casino-Z, duhet të keni parasysh disa konsiderata – jo vetëm sigurinë, por kriterin kryesor të përzgjedhjes. Fondet që paguani duhet të mbrohen në këtë platformë. Në rastin e kësaj bitcoin ofertat e kazinosë, duhet të keni parasysh gjithashtu shpejtësinë e pagesave, ofruesit e programeve dhe shpërblimet. E gjithë kjo siguron një platformë të besueshme dhe të mirë të lojërave të fatit.

Luaj me kriptovalutat në kazino "Cazino-Z" në foto.
Luaj me kriptovalutat në kazinonë “Cazino-Z”!

Aspektet më kritike të kazinosë Casino-Z janë pagesa dhe depozita të shpejta, pa probleme dhe respektim i rregullave të sigurisë dhe një licence të besueshme. Të bitcoin lojërat e kësaj platforme kumari tërheqin shumë lojtarë.

Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve tani janë standardi i tregut dhe kjo bitcoin kazino nuk është përjashtim. Kjo kazino kriptosh është një lajm i shkëlqyer për lojtarët kërkues që kërkojnë fitime më të larta dhe lojëra sfiduese. Duke luajtur në një kazino të jetojnë me një bitcoin depozita u jep lojtarëve shumë përparësi, duke përfshirë:

1. Kosto të ulëta edhe me depozita të mëdha.

2. anonimatin e transaksioneve.

3. Transfertat e menjëhershme janë thelbësore për të luajtur live.

4. Aftësia për të depozituar shuma më të larta për bastet më të mëdha edhe me shuma të vogla në bitcoins.

Meqenëse kjo është një platformë e kriptovalutave, lojtarët mund të mbështeten në privatësinë e plotë. Gjithashtu, këtu merren parasysh protokollet e kriptimit të faqeve, falë të cilave përdoruesi mund të jetë i sigurt se të dhënat e tij janë të sigurta dhe ai mund të bëjë çdo transferim, ndër të tjera.

PLAY

Kaloni përmes një regjistrimi dhe verifikimi të lehtë dhe të shpejtë të llogarisë së lojtarit!

Ju mund të hyni në kazino në internet Casino-Z vetëm pas përfundimit të procesit të regjistrimit. Klikoni në butonin "Regjistrohu" (nën logon) ose plotësoni formularin e hapur direkt poshtë banderolave ​​promocionale. Ekzistojnë tre mënyra për t'u regjistruar:

 • Nga telefoni;
 • Me e-mail;
 • Përmes rrjeteve sociale.

Më pas duhet të plotësoni fushat e kërkuara në formular, të cilat përfshijnë:

 • Numri juaj i telefonit;
 • Adresa juaj e postës elektronike;
 • Emri dhe mbiemri juaj;
 • Vendi, rajoni dhe qyteti;
 • Një fjalëkalim i kopjuar;
 • Kod promovimi (nëse ka).

Ju lutemi vini re se regjistrimi në sit Casino-Z me telefon dhe email është paksa i ndryshëm në lidhje me futjen e të dhënave. Gjithashtu, duke bërë një hyrje të shpejtë në faqen zyrtare të kazinosë Casino-Z lejon rrjetet sociale. Pas regjistrimit, ju bëheni një anëtar i plotë i klubit të lojërave të fatit dhe mund të luani për para. Ju gjithashtu keni mundësitë e mëposhtme:

- Merrni pjesë në promovime dhe përdorni bonuse;

- Merrni oferta dhe dhurata ekskluzive nga kazinoja;

- Merrni dhe tërheqni fitimet;

- Merrni pjesë në programin e besnikërisë;

- Merrni pjesë në turne dhe ngjarje të tjera;

- Mbani gjurmët e statistikave personale të lojërave;

- Ju keni një shans për të fituar një çmim i parë i madh progresiv;

- Ju mund të luani lojëra me tregtarët e drejtpërdrejtë.

Dhe këto nuk janë të gjitha përfitimet e regjistrimit dhe hyrjes në faqen zyrtare të internetit "Casino-Z”! Në përgjithësi, regjistrimi në këtë platformë është i drejtpërdrejtë dhe intuitiv, madje edhe për fillestarët. Dhe përpara se të regjistroheni, mund të vlerësoni lirshëm mundësinë e kësaj kazinoje dhe lojërave të saj në një modalitet demo të aksesueshëm.

PLAY

Çfarë është një pasqyrë e kazinosë "Casino-Z"?

Kazinoja “Casino-Z” Mirror i lejon klientët e klubit të lojërave të fatit të kenë akses të pandërprerë në lojërat e fatit, edhe nëse faqja kryesore është e bllokuar ose lojtari ka probleme të tjera me hyrjen.

Gjithmonë i përditësuar dhe pasqyrë funksionale, kazino Casino-Z është në dispozicion për përdoruesit nga vende të ndryshme. Përveç kësaj, ju mund të merrni informacion të plotë rreth pasqyrave në bisedën e shërbimit ndaj klientit. Jini të kujdesshëm dhe përdorni vetëm kazinonë zyrtare Casino-Z pasqyrë që të mos përfundoni aksidentalisht në një faqe mashtrimi phishing.

Një pasqyrë është një kopje e saktë e kazinosë e vendosur në domenin zyrtar. Nuk keni nevojë të riregjistroni llogarinë tuaj kur hyni në kazino përmes pasqyrës së faqes, pasi të gjitha të dhënat dhe statistikat tuaja ngarkohen automatikisht.

Thjesht futuni në kazino për të luajtur për para, përdorni bonuse dhe tërhiqni fitimet tuaja. Nëse përdorni pasqyrën e faqes zyrtare, nuk do të keni ndonjë problem. Përndryshe, kontaktoni ndihmën me pyetje dhe ato do t'ju ndihmojnë.

Zbuloni versionin celular të kazinosë Casino-Z, veçoritë, aftësitë dhe përfitimet e tij!

Versioni celular i kazinosë Casino-Z eshte shume funksionale dhe komode. Ka gjithçka që ju nevojitet për të luajtur të qetë në smartphone ose tablet. Së pari, versioni celular ka një dizajn miqësor për përdoruesit, i përshtatshëm për ekranet e vegjël.

Shih edhe  Merrni 60 rrotullime falas duke u regjistruar në SlottyWay Kazino!
Luaj në një kazino celular Casino-Z fotografuar.
Luaj në një kazino celular Casino-Z!

Duke përdorur versionin celular të faqes, mund të depozitoni dhe tërhiqni fitimet, të luani lojëra demo, të merrni pjesë në promovime dhe turne, të përdorni bonuse, të komunikoni me mbështetje teknike dhe shumë më tepër. Megjithëse versioni i plotë i uebit është inferior, gama e lojërave është ende shumë e larmishme.

Në këtë rast, versioni celular i kësaj platforme të lojërave të fatit është dëshmuar po aq mirë me pajisjet iOS dhe Android. Nëse për ndonjë arsye nuk jeni të kënaqur me versionin celular të portalit të lojërave të fatit për pajisjet Android, mund të shkarkoni një skedar APK falas për telefonin tuaj Android duke klikuar në butonin me imazhin e një roboti.

Çfarë lloj bonusi mund të presin lojtarët në kazino Casino-Z?

Çdo klub modern i lojërave të fatit pret të tërheqë klientët me promovime emocionuese. Në virtuale Casino-Z lojëra elektronike, bonuset janë të disponueshme në seksionin "Promo". Si bonus, programi mund të marrë pjesë çdo përdorues i kazinosë. Ai është i ndarë në bonuse të rregullta dhe një program besnikërie VIP. Klientët e klubit me shumë nivele VIP marrin privilegje të reja gjatë kalimit të çdo niveli. Ky program ka klasat e mëposhtme:

1. Bakri.

2. bronzi.

3. Argjend.

4. Ari.

5. Rubin.

6. Safir.

7. Diamant.

8. Statusi VIP.

Përdoruesit me status VIP mund të marrin pjesë në promovime të ndryshme dhe programe bonus. Këto përfitime janë të disponueshme pasi të keni arritur gradat e mëposhtme. Për shembull, këto përfitime përfshijnë konvertimin e parave dhe kthimin e parave. Këto mund të jenë kthim parash VIP për çdo bast (jo për humbje) dhe kthim parash pa bast. Nga nivelet e bakrit në diamant, kthimi i parave paguhet nga shuma e basteve të humbura. Lojtarët që arrijnë nivelin VIP mund të llogarisin në llogaritjen e kthimit të parave në të gjitha bastet e bëra.

Zbuloni përzgjedhjen e madhe të lojërave dhe ofertave në Kazino Z në foto.
Zbuloni përzgjedhjen e madhe të lojërave dhe ofertave në Kazino Z!

Lojtarët gjithashtu mund të llogarisin në bonuse kur bëjnë katër depozitat e tyre të para. Bonuset kreditohen automatikisht nëse në llogarinë tuaj bëhet një depozitë minimale prej 10 €. Të gjitha bonuset e depozitave vihen në x35 brenda shtatë ditëve nga aktivizimi. Dhuratat dhe shpërblimet në Casino-Z mos mbaroni me kaq. Klientët e rregullt mund të mbështeten në:

1. 100 rrotullime falas dhe një bonus prej 50% deri në 300 euro në depozitën e dhjetë në lojëra elektronike (bast x35);

2. Nëse depozitoni nga 5 euro të hënën bonus kazino prej 50% deri në 300 euro (bast x35);

3. 27 deri 75 rrotullime falas çdo ditë si një dhuratë për bast;

4. Në ditëlindjen tuaj dhe brenda shtatë ditëve pas saj, ju mund të merrni 20 rrotullime falas pa depozitë;

5. Cashback dhe promovime të tjera në një program besnikërie me 8 hapa.

Kërkoni Bonusin

Eksploroni Lobin e Lojërave dhe vlerësoni ofruesit e përmbajtjes së lojës!

Kazinoja zyrtare Casino-Z Faqja e internetit ka një holl të madh lojrash që përmban lojëra nga dhjetëra shitës, duke përfshirë Amatic, 1x2 lojë, Ruby Play, Playson, Evolution Gaming, Evolution Gaming, Thunderkick, ELK Studios dhe të tjerët. Platforma multi soft nuk ofron një version të shkarkimit dhe ju mund të luani lojëra në versionin e uebit përmes shfletuesit tuaj.

Në kazino do të gjeni një numër të madh automatesh CASINO-Z. Gjithashtu, ka shumë lojëra interesante ekskluzive të zhvilluara nga kazino "Casino-Z” Vetë ekipi. Ka slot-makina klasike, lojëra elektronike 3D dhe lojëra elektronike video me jackpot progresive. Ka gjithashtu shumë argëtime të tjera, të tilla si:

1. Lojëra tryeze dhe letrash (baccarat, një zgjedhje e madhe ruletë, poker dhe blackjack, gaforre, etj.).

2. Video poker, llotari, lojëra aftësie.

3. Lojëra sportive dhe lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve (ato janë në një pjesë të veçantë të madhe).

Lobi ka shumë filtra të dobishëm. Për shembull, ju mund të renditni koleksionin tuaj sipas ofruesit dhe kategorisë dhe të shtoni lojërat tuaja të preferuara në të preferuarat. Ekziston gjithashtu një kuti kërkimi për lojëra dhe ofrues për të gjetur lojërat tuaja të preferuara shumë shpejt. Ju mund të luani online në kazino Casino-Z falas dhe pa regjistrim në modalitetin demo. Përjashtimet e vetme janë Slots Progresive dhe Kazino live seksionet. Lojtarët inkurajohen të mbajnë azhurnime me promovime, turne dhe gara që potencialisht mund të sjellin fitime të mëdha, përfshirë jackpot-et progresive.

I gjithë argëtimi është i disponueshëm për PC dhe pajisjet celulare (Android / iOS). Klubi i lojërave të fatit organizon turne, të cilat mund të shihen në skedën e menysë së kazinosë me të njëjtin emër. Ju mund të mësoni më shumë rreth rregullave të çdo ngjarje specifike në faqen e internetit të klubit të lojërave të fatit.

PLAY

Si mund të bëj një depozitë dhe të tërheq fitimet e mia?

Për të luajtur në kazino Casino-Z për para të vërteta, duhet të regjistroheni dhe të bëni një depozitë në çdo mënyrë të përshtatshme. Me këta lojtarë, prisni pagesa të menjëhershme! Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur metodat e mëposhtme të pagesës:

- Kartë debiti;

- Bankim në internet;

- çanta elektronike (QIWI, Skrill, Epay, etj.);

- Sistemet e pagesave (ECO, PAGUESI);

- Terminalet e pagesave;

- Pagesat celulare (MTS, Megafon);

- Transferte bankare;

- Cryptocurrency dhe kështu me radhë.

Procesi i pagesës është i drejtpërdrejtë në këtë faqe interneti të lojërave të fatit në internet, dhe nuk ka asnjë limit pagese! Tërheqjet mund të bëhen duke përdorur të njëjtat sisteme pagesash dhe kuleta elektronike si depozitat. Nëse keni bërë një depozitë duke përdorur një sistem pagese, është më mirë të tërhiqni fitimet tuaja përmes të njëjtit sistem.

Shih edhe  Si të merrni 50 rrotullime falas për t'u regjistruar në kazino Spinamba?

Shuma maksimale e depozitës/tërheqjes kufizohet vetëm nga rregullat e sistemit të caktuar të pagesave. Shumica e transaksioneve, si depozitat ashtu edhe tërheqjet, përpunohen brenda 15 minutave dhe pa asnjë tarifë. Megjithatë, kazino e re Casino-Z rregullat thonë se në disa raste (për shembull, në rastin e një transferte bankare), këto transaksione mund të zgjasin shtatë ditë kalendarike.

Verifikimi i detyrueshëm i identitetit tuaj mund të shoqërojë pagesën e parë, por shuma të vogla (në përgjithësi deri në 200 euro) sipas gjykimit të stafit teknik mund të paguhen pa verifikim. Ju lutemi vini re se nuk ka verifikim!

Kërkoni Bonusin

Zgjidh çdo problem me shërbimin miqësor të mbështetjes të kazinosë Сasino-Z!

Lojtarët mund të shkruajnë në bisedën e mbështetjes në internet (butoni Pyetni një pyetje), i cili është përgjithmonë aktiv. Gjithashtu, në këndin e poshtëm majtas të ekranit, ka një ikonë me siluetën e një figure të një burri me kufje. Duke klikuar në këtë ikonë, mund të aplikoni përmes formularit të komenteve ose të lini numrin tuaj të telefonit në mënyrë që operatori të mund t'ju kontaktojë shpejt. Kazino Casino-Z rregullat si dhe seksionet FAQ mund të gjenden në fund të faqes kryesore.

Cilat janë disa nga komentet në internet për kazinonë Casino-Z?

Pas studimit të mendimeve të lojtarëve për kazinonë Casino-Z, mund të konkludojmë se është një nga kazinotë online më interesante, më të avancuara dhe të pazakonta në tregun e lojërave të fatit në internet. Vini re se vlerësimet për këtë klub lojrash tregojnë se përdoruesit tregojnë interes të madh për bastet.

Shumë lojtarë janë të kënaqur me gamën e gjerë të argëtimit në këtë kazino më të mirë të kriptomonedhave në Evropë. Lojtarët vlerësojnë politikën e tij të shkëlqyeshme të bonusit, uebfaqen e përshtatshme dhe shumë funksionale, disponueshmërinë e një versioni të shkarkueshëm për pajisjet Android dhe tërheqjen e shpejtë të fondeve.

PLAY

Ju gjithashtu mund të merrni bonuset më të mira dhe rrotullimet falas në kazinotë e tjera më të mira 2022!

Rank
Kazino
Shpërblim
Depozita Minimale
vizitë
1
100 rrotullime falas për regjistrim në 1xSLOTS Kodi i Bonusit për Kazino Pa Depozitë 100SUN"! Pagesa Shumë të Shpejta të Fitimeve! Asnjë Verifikim i Llogarisë së Lojtarit! Nuk ka kufizime në Pagesat Fituese! VIP Cashback! Bonus 1500 € + 150 Rrotullime Falas!
1 $, 1 €, 4.5 TRY, 50₽
2
100 rrotullime falas për regjistrim pa depozitë në IRON BANK (Relax Gaming) fole + 1000 € Bonus!
1 €, 20 ₴, 50₽, $ 1, 300
3
50 rrotullime falas pa depozitë dhe 200% bonus për sporte dhe kibernetike baste sportive!
15 EUR / 45 PLN / 100 RUB
4
50 rrotullime falas jo Bonus Depozitimi, Bastet Sportive!
€ 2
5
40 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!
2 €, 2 dollarë, 100₽
6
50 rrotullime falas pa depozitë në Starburst (NetEnt) slot, 1000 € (200%) Bonus dhe Drejtpërdrejt NOVOMATIC!
2 €, 2 dollarë, 100₽
7
60 rrotullime falas pa depozitë në vendndodhjen JUMANJI nga NetEnt sigurues!
100 rubla, 10 €, 10₺, 5zł, 5 $
8
50 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!
2 €, 2 dollarë, 100₽
9
60 rrotullime falas në kërkimin e Gonzo (NetEnt) Fole pa depozitë për regjistrim në Super Cat Kazino!
2 €, 2 dollarë, 100₽
10
50 rrotullime pa depozitë për regjistrim dhe bonuse depozite (225% + 225FS)!
5PLN, 5 $, 100₽, 5 €
11
€ 1500 Bonus Depozitimi dhe 150 rrotullime falas! 
$ 1, 1 €, 4.50 Provoni, 50.00 Fshij
12
100% E para Bonus Depozitimi + 100 rrotullime falas të dhuratave si një dhuratë!
10 euro / USD
13
200 € Bonus dhe 10 € Bonus Depozitimi Extra + 11 Rrotullime Falas (Pa Bast)!
€ 20
14
Bonus 100% deri në 1000 € / 0.02 BTC + 100 rrotullime falas
€ 10
15
500 € Bonus dhe 100 Rrotullime shtesë!
10 € / £ / $

Lexoni gjithashtu artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
Casino-Z (2022): Zbuloni Kripto-Portalin e Ri më të Mirë Evropian!
Neni Emri
Casino-Z (2022): Zbuloni Kripto-Portalin e Ri më të Mirë Evropian!
Përshkrim
Casino-Z është portali më i mirë evropian i kriptove që ofron një gamë masive të lojërave elektronike të videove dhe lojërave të tjera. Për më tepër, kjo kazino ka një paketë fantastike mirëseardhjeje, shumë promovime të tjera të shkëlqyera, një atmosferë miqësore, tregtarë të drejtpërdrejtë dhe mbështetje teknike shumë fleksibël për t'ju ndihmuar të zgjidhni çdo problem.
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment