Cili është bonusi më i mirë për të luajtur në kazinonë online në 2022?

Vlerësoje këtë postim

Lexoni Përmbledhjen e të gjitha llojeve të bonuseve të kazinosë në internet 2022!

Prezantimi i vetëm ofertave më të mira për lojtarët e kazinosë në spinBIGwin.com (2022): bonuse kazino, pa shpërblime për depozita, bonuse cash, rrotullime falas për regjistrim, VIP Cashback, pikë besnikërie për lojtarët e rregullt dhe dhurata për ditëlindje. Kërkoni bonuset tuaja, regjistrohuni për më të mirët dhe merrni fitime të mëdha në kazino!

Kumari në platformat online po bëhet një aktivitet gjithnjë e më popullor për shumë njerëz. Në fund të fundit, portalet në internet të lojërave të fatit në internet kanë lojëra të ndryshme emocionuese dhe argëtuese për të luajtur dhe për t'u çlodhur. Shumë lojëra kazino mund të luhen falas, por shanset e larta për të fituar i inkurajojnë lojtarët të provojnë fatin e tyre vetëm në lojërat e kazinosë për para të vërteta.

Një nxitje shtesë për të luajtur mund të merret nëpërmjet të ndryshmeve bonuse kazino të shpërndara mjaft bujare nga portalet e lojërave të fatit. Megjithatë, ka shumë oferta të ndryshme bonusesh dhe shumë lojtarë fillestarë nuk janë plotësisht të sigurt se cila është më e mira për të zgjedhur.

Merrni bonuset më të mira dhe luani në kazinotë më të mira 2022!

Rank
Kazino
Shpërblim
Depozita Minimale
vizitë
1
100 rrotullime falas për regjistrim në 1xSLOTS Kodi i Bonusit për Kazino Pa Depozitë 100SUN"! Pagesa Shumë të Shpejta të Fitimeve! Asnjë Verifikim i Llogarisë së Lojtarit! Nuk ka kufizime në Pagesat Fituese! VIP Cashback! Bonus 1500 € + 150 Rrotullime Falas!
1 $, 1 €, 4.5 TRY, 50₽
2
100 rrotullime falas për regjistrim pa depozitë në IRON BANK (Relax Gaming) fole + 1000 € Bonus!
1 €, 20 ₴, 50₽, $ 1, 300
3
50 rrotullime falas pa depozitë dhe 200% bonus për sporte dhe kibernetike baste sportive!
15 EUR / 45 PLN / 100 RUB
4
50 rrotullime falas jo Bonus Depozitimi, Bastet Sportive!
€ 2
5
60 rrotullime falas pa depozitë në vendndodhjen JUMANJI nga NetEnt sigurues!
100 rubla, 10 €, 10₺, 5zł, 5 $
6
50 rrotullime falas pa depozitë në Starburst (NetEnt) slot, 1000 € (200%) Bonus dhe Drejtpërdrejt NOVOMATIC!
2 €, 2 dollarë, 100₽
7
50 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!
2 €, 2 dollarë, 100₽
8
40 rrotullime falas për regjistrim për lojtarët e rinj!
2 €, 2 dollarë, 100₽
9
60 rrotullime falas në kërkimin e Gonzo (NetEnt) Fole pa depozitë për regjistrim në Super Cat Kazino!
2 €, 2 dollarë, 100₽
10
50 rrotullime pa depozitë për regjistrim dhe bonuse depozite (225% + 225FS)!
5PLN, 5 $, 100₽, 5 €

E thënë thjesht, bonuset janë përfitime të ofruara nga platformat e lojërave të fatit në internet të krijuara për t'u ofruar përdoruesve një përvojë falas të lojërave të fatit. Është një truk marketingu i shumë portaleve të lojërave të fatit në internet që përdoren për të shtuar vizitorë të rinj në platformën e lojërave të fatit.

Bonus parash në Slottica Kazino Online e Liçensuar në SpinBigWin.com është fotografuar.

Çmimet e ndryshme janë një shtesë e shkëlqyer për lojërat dhe kanë vlerë të mirë për paratë. Sidoqoftë, ato gjithashtu ia vlen t'i hidhni një vështrim kritik dhe të kuptoni qartë se si t'i përdorni bonuse kazino.

Më poshtë janë llojet kryesore të shpërblimeve që mund të gjenden në platformat e lojërave të fatit në internet:

1. Bonus Mirëseardhje:

Bonusi i mirëseardhjes u ofrohet gjithmonë klientëve të rinj dhe është krijuar kryesisht për të tërhequr përdorues të rinj. Ky çmim i mundëson vizitorit të shtëpisë së lojërave të fatit të njihet me ofertën e bonusit. Bonusi i mirëseardhjes mund të përfshijë gjithashtu rrotullime falas ose përfitime të tjera në varësi të institucionit të lojërave të fatit.

2. Çmimi për depozitë falas:

Asnjë bonus depozitash është një mënyrë tjetër për të fituar para falas në lojëra. Shpesh thuhet se Bonus depozite shuma në përqindje, që do të thotë se ju mund të merrni një normë të caktuar parash për lojëra falas mbi depozitën tuaj.

Rrotullimet më të mira falas në kazinotë më të mira në spinBIGwin.com është fotografuar.
Rrotullimet më të mira falas në kazinotë më të mira në spinBIGwin.com

3: Rrotullimet e mbështjellësve falas të automatit:

Ky lloj bonusi është çmimi më i famshëm dhe emocionues i kazinosë, dhe paratë e lojës falas që lojtarët online mund t'i marrin në platformën virtuale.

Këto çmime ju japin mundësinë të provoni një lojë të paracaktuar falas dhe shumica e shtëpive të lojërave të fatit i ofrojnë ato si një bonus mirëseardhjeje dhe në promovime të ndryshme. Ky bonus është një mënyrë e shkëlqyer për të provuar lojëra të ndryshme pa shpenzuar para të vërteta.

"Rrotullimet falas" shpesh jepen në një automat të caktuar. Platformat e lojërave të fatit në internet zakonisht do t'ju njoftojnë për rrotullimet falas për të ditur se ato janë të disponueshme për ju.

Shih edhe  SpinBIGwin - Rreth Nesh ose Çfarë është Kazino Moderne Online?

Bonus parash në Kazinon Online të Liçensuar 'Super Cat'në SpinBigWin.com është fotografuar.

Ju duhet të hapni një lojë që ofron rrotullime falas, të cilat mund të kategorizohen si më poshtë:

- Si një dhuratë për vizitorët e rregullt:

Faqet e lojërave ofrojnë rrotullime falas të mbështjellësve si për klientët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Sidoqoftë, ka rrotullime falas si një dhuratë për lojtarët e rregullt. Këto çmime nga kazinoja lejojnë lojtarët me përvojë të qëndrojnë më gjatë në portalin e tyre të lojërave të fatit.

- Rrotullime falas të mbështjellësve pa depozitë:

Zakonisht vendoset në një vlerë të veçantë monedhe. Ky bonus i jepet vizitorit të platformës së lojërave të fatit pas regjistrimit. Asnjë depozitë nuk kërkohet për një lojë të tillë, por vlen të përmendet se mund të ketë një kufi maksimal për fitimet.

Bonus parash në Spinamba Kazino Online e Liçensuar në SpinBigWin.com është fotografuar.

Kufijtë e tillë variojnë nga 100 € deri në 5,000 €. Përveç kësaj, kërkesat e bastit të bonusit zakonisht duhet të plotësohen përpara se fitimet të mund të riatdhesohen. Bonusi me rrotullime falas është praktikisht falas për të luajtur para dhe kërkon që ju të depozitoni në kazino përpara se këto lloj bonusesh të kreditohen në llogarinë tuaj të lojrave.

- Rrotullime falas me kod promovimi:

Zakonisht, një shumë minimale e caktuar vendoset për një depozitë dhe ndonjëherë mund t'ju duhet të përdorni një kod unik promovues për të marrë pjesë në ofertën e rrotullimeve falas. Ky promovim është një dredhi e jashtëzakonshme marketingu e përdorur në shumë kazino online.

- Përveç bonusit të depozitës:

Shpesh, mbështjellësit falas kombinohen me një ofertë bonusi kur rrotullimet falas janë përveç atyre Bonus depozite. Për shembull, mund t'ju ofrohet një bonus 100% në depozitën tuaj të parë deri në 200 € + 100 rrotullime falas të "slots slots" në një automat. Zakonisht nuk ka kufi për shumat e tërhequra në këto lloj rrotullimesh falas që kërkojnë një depozitë, që do të thotë se lojtari mund të tërheqë të gjitha fitimet e tij nga portali i lojërave të fatit.

Bonus parash në Slotty WayKazino Online e Liçensuar në SpinBigWin.com është fotografuar.

Sidoqoftë, duhet të lexoni me kujdes termat dhe kushtet e promovimit. Ndonjëherë fitimet e lidhura me këto çmime mund t'i nënshtrohen një kërkese bastesh përpara se fitimet të mund të arkëtohen. Kërkesa për bast është zakonisht midis 25 dhe 50 herë, që do të thotë se do t'ju duhet të vendosni shumë herë shumën që keni fituar në lojërat e kazinosë përpara se të bëni ndonjë tërheqje nga llogaria juaj.

- Në formën e një reklame për një automat të ri (dërguar me postë):

Këto bonuse u jepen lojtarëve kur një kazino virtuale nis një lojë të re. Përveç luajtjes së lojërave falas dhe fitimit me to, rrotullimet falas u mundësojnë lojtarëve të provojnë një lojë të re. Por mbi të gjitha, këto rrotullime pa depozitë janë një ofertë e shkëlqyer për të gjithë vizitorët e rinj që janë ende të pasigurt për të luajtur lojëra të fatit në internet.

Me bonusin e "rrotullimeve falas", lojtari mund të përdorë paratë e kazinosë për të luajtur pa rrezikuar humbjen e parave të tij. Vetëm kur rrotullimet falas sjellin një fitore dhe lojtari dëshiron të tërheqë shumën fituese, ai duhet të respektojë kufizimet dhe kërkesat e vendosura nga platforma e lojërave të fatit, si p.sh. përmbushja e kërkesave të basteve.

Bonus cash në kazinotë më të mira në internet në SpinBigWin.com është fotografuar.
Bonus cash në kazinotë më të mira në internet në SpinBigWin.com

4. Bonus Cash në Llogarinë e Lojtarit:

Është shumë e ngjashme me rrotullimet falas, por në vend të rrotullimeve, lojtari merr para të vërteta, të cilat i jepen lojtarit, por duhet të vihen bast në lojërat e kazinosë. Paratë pa pagesë zakonisht mund të aplikohen për çdo lojë, sport dhe kibernetikë baste sportive.

5. Bonusi klasik 'jo-ngjitës':

Ju depozitoni në një faqe interneti të lojërave të fatit dhe merrni një "jo ngjitës" Bonus depozite. Ju duhet të vendosni para bonus disa herë - zakonisht 35-50 herë për të marrë këtë bonus falas.

6. Bonus "Ngjitës":

Ky promovim është një bonus për të cilin mund të vini bast, por jo të tërhiqeni. Lloji më i zakonshëm i këtyre bonuseve është bonuset "fantom". E dinë edhe emra të tjerë, duke përfshirë Sticky Type I. Bonuset ngjitëse fantazmë gjenden në disa argëtime kumari.

Bonus parash në Lucky Bird Kazino Online e Liçensuar në SpinBigWin.com është fotografuar.

Bonusi shtohet menjëherë në depozitën tuaj. Bonusi zbritet nga bilanci juaj nëse bëni një tërheqje financiare. Për shembull, nëse keni marrë një bonus "ngjitës" prej 100 € në një depozitë prej 100 €, ju do ta filloni lojën me një bilanc prej €200. Nëse gjendja juaj përfundimtare ishte 250 € dhe keni tërhequr para, do të merrni 150 € pasi të hiqet bonusi 100 €.

Shih edhe  Si të merrni rrotullime falas për t'u regjistruar në një kazino në 2022?

Në fillim, bonusi 'ngjitës' mund të duket si një çmim jopraktik. Por ka avantazhin e kufizimit të kartëmonedhës tuaj.

7. Bonuse më të mira të basteve:

Ofertat e bonusit përfshijnë gjithashtu bonuse të basteve, pasi shumica e shtëpive të lojërave të fatit ofrojnë mundësi bastesh përveç lojërave të rregullta të kazinosë. Shumica e shpërblimeve përdoren ose në lojëra ose në baste në thirrjen dhe thirrjen tuaj. Pra, shpërblimet e basteve janë pak a shumë të njëjta me shpërblimet e depozitave të ofruara nga kazinotë. Ata shpesh janë vetëm pak më të vegjël se bonuset e depozitave.

Prandaj, një faqe interneti kumari ju ofron para për lojëra falas në formën e një bonusi bastesh nëse i depozitoni në llogarinë tuaj të lojërave. Disa platforma argëtimi të lojërave të fatit të bazuara në ueb ofrojnë gjithashtu baste falas për bastet. Kjo ofertë bonus do të thotë që ju mund të vini bast falas, por përpara se të përdorni bonusin e basteve, duhet të kontrolloni termat dhe kushtet e platformës së lojërave të fatit për të marrë bastin falas.

8. Kthimi i parave të gatshme:

Nuk përdoret gjerësisht, por disa kazino në internet kërkojnë këtë bonus për të rimbursuar një përqindje të caktuar të parave të betuara në një ditë të veçantë të javës. Me fjalë të tjera, nëse luani për vetëm 50 € gjatë një jave dhe ajo kazino ka një kthim prej 10%, e cila kthehet çdo javë, ju do të merrni 5 € përsëri në llogarinë tuaj të lojrave.

Kthim parash VIP në kazinotë më të mira në spinBIGwin.com është fotografuar.
Kthim parash VIP në kazinotë më të mira në spinBIGwin.com

Cashback mund të tërhiqet drejtpërdrejt, por kushtet varen nga kazino. Kthimi i parave VIP nuk kreditohet për depozitën e humbur, por për çdo bast të bërë.

9. Bonuse pa depozitë:

Portali i lojërave të fatit shpërndan para për lojëra falas për lojtarët e tij sapo ata regjistrohen në faqen e lojërave të fatit. Për shembull, një bonus mirëseardhjeje mund të përfshijë para për lojëra falas që mund të aplikohen lirisht për të eksploruar kumarin. Pra, ky është çmimi më i mirë i parave që mund të merrni nga një shtëpi kumari.

Nuk ka bonuse depozitave janë një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar rreth portalit të lojërave të fatit dhe ofertat e tij. Është thjesht një taktikë marketingu që lejon shtëpitë e lojërave të fatit të inkurajojnë lojtarët të provojnë lojëra emocionuese.

10. Bonus depozite:

kjo bonus kazino i lëshohet lojtarit pasi ka bërë një depozitë. Shumë faqe të lojërave të fatit ofrojnë atë që njihet si bonus 100%, duke dyfishuar depozitën tuaj të parë. Nëse depozitoni 100 euro, do të merrni edhe 100 euro para bonus (gjithsej 200 euro për lojë).

Çfarë duhet të dijë një lojtar për kushtet e bonusit?

Pothuajse të gjitha bonuset përfshijnë kushte për marrjen e tyre, më tipiket e listuara më poshtë. Pra, nëse po planifikoni të përdorni bonusin tuaj për veten tuaj, sigurohuni që së pari të lexoni termat dhe kushtet, në mënyrë që të dini se çfarë të prisni dhe të shmangni çdo surprizë të pakëndshme. Njihuni me këto terma dhe kushte:

1. Për të marrë bonuse, së pari duhet të regjistroheni në platformën e lojërave të fatit. Më pas do t'ju kërkohet të depozitoni në lojën tuaj. Do të filloni të luani pa u regjistruar, duke e lejuar bonuse kazino për t'u kredituar në llogarinë tuaj të lojrave brenda pak minutash.

2. Kërkesat për depozitë: Platformat e lojërave të fatit vendosin gjithmonë kërkesat e depozitave për bonuse. Kjo kërkesë do të thotë që ju duhet të depozitoni një shumë të caktuar parash në llogarinë tuaj të lojrave përpara se të përdorni bonuset. Depozita minimale në kazino shpesh fillon nga dhjetë euro.

3. Bast: Kjo është shuma e parave që kërkohet për të vënë bast bonusin.

4. Bonus + Bast depozite: Lojtarit do t'i duhet të bastos dy herë më shumë se bast i zakonshëm.

Bonus parash në Loki Kazino Online e Liçensuar në SpinBigWin.com është fotografuar.

5. Bast Bonus: Një lojtar që bën një depozitë prej 100 € dhe përdor të njëjtin bonus x35 do të duhet të bëjë vetëm 3,500 € (bazuar në bastet 100 × 35).

6. Kërkesat për bast: Klienti duhet të vë bast ose të luajë një sasi të caktuar lojërash kazino për të arkëtuar fitimet nga bonusi. Një nga kushtet më tipike të vendosura nga kazinotë. E thënë thjesht, ju duhet të vendosni një shumë të caktuar në kazino përpara se të tërhiqni fitimet në llogarinë tuaj.

Shih edhe  Si të përdorni kriptomonedhën (bitcoin) në kazino në 2022?

Sa më të ulëta të jenë kërkesat e basteve të vendosura nga kazinoja, aq më lehtë do të jetë për ju t'i vini bast ato. Disa kazino gjithashtu kërkojnë që depozita të zgjatet, ndërsa për të tjerët, mjafton thjesht tërheqja e bonusit. Këto gjëra të vogla ia vlen të dihen para së gjithash.

7. Afatet kohore: Platformat e lojërave shpesh vendosin afate kohore për kërkesat e basteve dhe tërheqjet e parave bonus. Afati për këto ndryshon nga një javë në një muaj, në varësi të kazinosë. Afati gjithmonë fillon të skadojë pasi të jetë bërë një depozitë.

8. Bast maksimal: Paratë e bonusit shpesh duhet të drejtohen në përputhje me termat dhe kushtet e kazinosë. Platformat e lojërave të fatit shpesh vendosin një bast maksimal në të cilin mund të ndahen paratë e bonusit. Nëse bast maksimal është tejkaluar, shpërblimet nuk llogariten.

9. Ndalimet për të luajtur me bonuse: Në disa vende, ekziston një ndalim i disa lojërave bonus. Lojtarët nuk mund t'i luajnë këto lojëra kur përdorin një VPN ose kur përdorin lojëra elektronike nga ofrues të caktuar. Gjithashtu nuk është e mundur të luani lojëra bonus nga shumë llogari.

10. Kërkesa për bast vetëm për bonus: Disa kazino online kanë kërkesa vetëm për bast për shumën e bonusit. Nuk ka kushte për të shlyer paratë tuaja të depozituara për sa kohë që bonusi është i vlefshëm. Megjithatë, kazinotë zakonisht deklarojnë se fondet e depozituara duhet të riqarkullohen në lojërat e kazinosë të paktën një herë përpara se të tërhiqen për të parandaluar pastrimin e parave.

Kthim parash VIP në kazinotë më të mira në spinBIGwin.com është fotografuar.
Kthim parash VIP në kazinotë më të mira në spinBIGwin.com

Sigurisht, ka përjashtime. Gjegjësisht, disa kazino në internet ofrojnë gjithashtu mundësinë e tërheqjes së parave të depozituara, të pa riciklueshme, por në këto raste, tërheqjet zakonisht përfshijnë tarifa relativisht të larta.

11. Kërkesat e shpërblimit të bonusit dhe depozitës: Kjo është mjaft e zakonshme, veçanërisht në kazinotë më të vogla në internet. Kërkesa e riblerjes zbatohet për shumën e depozituar dhe paratë e bonusit të marra.

12. kufiri i fitimit dhe basti maksimal: Basti maksimal është gjithashtu një pjesë integrale e kërkesave për shlyerjen e bonusit. Kjo kërkesë do të thotë që paratë e bonusit mund të vihen vetëm në një shumë të caktuar. Nëse një lojtar vë bast një shumë më të lartë se sa specifikohet në termat dhe kushtet, i gjithë bonusi dhe çdo fitim do të konfiskohet.

Bonus Cash në Casino Online me Orë Fortunе në SpinBigWin.com është fotografuar.

13. Afati kohor: Kërkesa e basteve shpesh përfshin një afat kohor. Kushti i shlyerjes zakonisht plotësohet për ofertat e mirëseardhjes brenda 30 ditëve nga aktivizimi i bonusit. Prandaj, është e nevojshme të kontrollohet afati kohor për çdo kazino.

Rrotullimet falas zakonisht kanë një afat kohor shumë më të shkurtër sesa bonuset e depozitave. Fitimet nga rrotullimet falas shpesh duhet të vihen në vetëm disa ditë. Në varësi të kazinosë, afati kohor zakonisht varion nga tre në shtatë ditë.

Përmblidhni dhe nxirrni përfundime në lidhje me përfitimet e të luajturit me bonuset e kazinosë në internet!

Para se të konsideroni një bonus të mirë, duhet t'i kushtoni vëmendje të veçantë kërkesave të basteve dhe jo aq shumë për vetë shumën e bonusit. Pasi të keni zgjedhur bonusin e duhur, duhet të keni parasysh gjithashtu që jo të gjitha lojërat plotësojnë kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë.

Bonus parash në ALL RIGHT Kazino Online e Liçensuar në SpinBigWin.com është fotografuar.

Për më tepër, është e dobishme të dini se bonusi nuk mund të përdoret për një kohë të pacaktuar, pasi kazinotë zakonisht vendosin gjithmonë kufizime të rrepta kohore për rimbursim. Basti maksimal mund të jetë gjithashtu i nevojshëm për shumë lojtarë, kështu që kontrollimi i termave dhe kushteve të bonusit ia vlen gjithmonë të kontrollohet.

Lexoni gjithashtu artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
Të gjitha bonuset e kazinosë dhe rrotullimet falas (2022): Si të zgjidhni më të mirën?
Neni Emri
të gjithë bonuse kazino Dhe rrotullime falas (2022): Si të zgjidhni më të mirën?
Përshkrim
Prezantimi i vetëm ofertave më të mira për lojtarët e kazinosë në spinBIGwin.com (2022): bonuse kazino, pa shpërblime për depozita, bonuse cash, rrotullime falas për regjistrim, VIP Cashback, pikë besnikërie për lojtarët e rregullt dhe dhurata për ditëlindje. Kërkoni bonuset tuaja, regjistrohuni për më të mirët dhe merrni fitime të mëdha në kazino!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment