VideoSlots - Kazinoja më e madhe në botë e licencuar në internet!

Vlerësoje këtë postim

Çfarë është kazino”Videoslots“ të vitit 2022?

VideoSlots është më i madhi në botë kazino në internet! Videoslots Kazino ka 5 licenca evropiane të lojërave të fatit nga vende të ndryshme! Ka më shumë se 5000 slot machines nga ofruesit më të mirë në botë në kazino Videoslots kazino! Lexoni rishikimin e kazinosë dhe merrni bonuse të shkëlqyera dhe rrotullime falas!

PLAY

Videoslots është një kazino në internet themeluar në 2011 dhe me seli në Maltë. Ky portal lojrash është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Fatit në Maltë, Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit (Spelinspektionen), Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti danez i Lojërave të Fatit (Spillemyndigheden).

Kazinoja Videoslots është i vetëdijshëm për rreziqet që lidhen me lojërat e fatit në internet dhe ka marrë të gjitha masat e nevojshme për reduktimin e tyre. Më e rëndësishmja, kazinoja ka zbatuar enkriptimin SSL në faqen e saj të internetit. Sa herë që dërgoni ndonjë informacion të ndjeshëm personal ose bankar në këtë portal lojrash, të tilla si regjistrimi, depozitimi ose tërheqja e parave, të gjitha të dhënat do të kodohen 100% duke përdorur një algoritëm të fortë SHA 256-bit. Kjo metodë sigurie praktikisht eliminon rrezikun e rrjedhjes së informacionit të të dhënave dhe llogarisë suaj.

PLAY

Lojërat e përdorura në këtë kazino janë disa nga glo-të më të sigurtabally. Ju mund të shikoni rezultatet e auditimeve të pavarura të kryera nga eCogra, një organizatë ndërkombëtare e dedikuar për krijimin e standardeve të unifikuara në industrinë e lojërave të fatit në internet dhe mbrojtjen e të drejtave të lojtarëve. Për të parë rezultatet e auditimeve, shkoni në portalin e lojërave dhe klikoni në ikonën "Pagesat e Përqindjes së Audituar të Pavarur" në fund të faqes. Ky raport mujor i disponueshëm publikisht konfirmon se të gjitha lojërat me video slot janë të drejta dhe të rastësishme dhe se fitimet paguhen në përputhje me rregullat e kazinosë.

Turnetë më të mira për lojtarët në kazino Videoslots jane ne kete foto.
Turnetë më të mira për lojtarët në kazino Videoslots!

Videoslots është një nga kazinotë më të gjera dhe ekskluzive në internet me opsione të ndryshme lojrash. Kazinoja ofron një version desktop të faqes së saj të internetit dhe një aplikacion celular shumë efikas me një gamë të gjerë lojërash elektronike (slota 3D dhe lojëra elektronike Hot Spot) dhe lojëra tavoline në një format të përshtatshëm luajtjeje në çast duke përdorur një ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur.

PLAY

Panda Media me bazë në Maltë, pronare e videoslots.com, ofron lojëra nga portofoli i ofruesve më të njohur të lojërave të kazinove (mbi 30!), si p.sh.
 • Microgaming.
 • WMS, Argëtim Net.
 • Aristokrat, Betsoft.
 • PlaytechNYX Yggdrasil.
 • Play'n Go, Leander Games.
 • Skillzzgaming, Elk Studios dhe shumë ofrues të tjerë janë pak a shumë prodhues të njohur të lojërave.

Lexoni rishikimin e plotë dhe të detajuar të kazinosë Videoslots 2022!

VideoSlots Kazino

200 € Bonus dhe 10 € Bonus Depozitë Extra + 11 Rrotullime Falas (Pa Bast)!

VideoSlots Kazino

Kazinoja Online më e Madhe e Licencuar në Botë! 5 Licenca Evropiane të Lojërave nga Vende të ndryshme! Mbi 5000 lojëra në faqen tonë! Të gjithë ofruesit kryesorë të lojërave elektronike!

 • Pronari: Panda Media Ltd
 • Adresa: Videoslots.com Panda Media Limited Level 4 / 109 Triq Gwardamangia Hill PTA1313 Pieta Malta
 • Licencat Evropiane: Autoriteti i Lojërave të Maltës (“MGA”) Në Maltë nën numrin e licencës MGA/ CRP / 258/2014 lëshuar më 1 gusht 2018; Komisioni i Lojërave të Fatit i Britanisë së Madhe (“UKGC”) Në Britaninë e Madhe nën numrin e referencës të licencës 39380; Spelinspektionen (“SGA”) në Suedi nën numrin e licencës 18Li7373; Spillemyndigheden (“DGA”) në Danimarkë nën Nr. E Licencës 18-0650512. Agenzia delle Dogane e dei Monopoli (“ADM”) në Itali nën Numrin e Koncesionit 15427.
 • Lloji i Kazinos: Kazino Mobile, Kazino Online, Kazino live (Baccarat, Bingo, Blackjack, Tregtar i Drejtpërdrejtë, Show Live Game, Ruletë) Kartat Gërvishtëse, Slotet, Slotet e Blerjes së Bonusit, MEGAWAYS Lojëra elektronike, pika & fitore
 • Ofruesit: Lojërat 1x2, 2by2 Gaming, Botimet Adoptit, Amatic, Amaya, Aspect Gaming, Azil Labs, Aurify Gaming, Bally, Bally Wulff, Barcrest, Betdigital, Betsoft, Studiuesit Bla Bla Bla, Blueprint Lojrave, lulëzon, Casino Technology, Cayetano Gaming, Crazy Tooth Studio, EGT, Elefant elektrik, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Syze, Fantasma Games, Foxium, Fuga Gaming, Game360, GameART, Games Lab, Games Warehouse, Gamevy, Lojërat 1, Gamomat, Genesis Gaming, Habanero, Lojëra të Inspiruara, Studio e Qeneve të Hekurt, iSoftbet, Bashkohu Lojërat, Just for the Win, Kalamba Games, Leander Games, Lightning Box Lojëra, Lojëra Live 5, Lojëra Magnet, Merkur, MetaGU, Microgaming, MultiSlot, Nolimit City, Lojërat me Dritat e Veriut, Old Skool Studios, Play'n GO, Playson, Playtech, Luaj pragmatik, Push Gaming, Quickspin, Rabcat, Realistic Games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Lojërat Reel Time, ReelPlay, Relax Gaming, Shuffle Master, Side City Studios, Lojërat Sigma, Skillzzgaming, Era qiellore, Spieldev, Lojëra me majë, Lojëra Spinmatic, Lojëra STHLM, Storm Gaming Teknologji, SUNFOX Games, Kompania e Lojërave, Thunderkick, Wazdan, Wild Streak Gaming, William Lojërat kodër, Yggdrasil Gaming, Yoloplay
 • Gjuha: Anglisht, Finlandisht, Gjermanisht, Norvegjisht, Suedisht, Rusisht
 • Monedhat: AUD, CAD, EUR, GBP, NOK, SEK, USD
 • Kazino Videoslots Metodat e pagesës: Visa Mastercard, Apple Pay, CashtoCode, Citadel - Pagesat e menjëhershme, EcoPayz, Euteller, Flexepin, Giropay, Instadebit, Interac e-Transfer, Interac Online, JCB, Klarna, KWICK GO, MiFinity, MuchBetter, Neosurf, Neteller, PayPal, Paysafecard, Transfer i Shpejtë, SIRU Mobile, SKRILL, Kupon SMS, Trustly, Pika e Venusit, Zimpler
 • Koha e pagesës: Shumë shpejt!
 • Kufijtë e tërheqjes për fitimet: $ 30,000 në muaj
 • Bonus i Mirëseardhjes së Kazinos: 100% deri në 200 € (Bast 35x)

rekuizitë

 • Më i madhi i licencuar kazino në internet në botë!
 • Kazinoja ka 5 licenca lojrash nga vende të ndryshme!
 • 11 Rrotullime Falas si Dhuratë!
 • 5000+ lojëra në Videoslots Kazino!
 • Të gjithë ofruesit e njohur të automatëve!
 • Verifikimi i shpejtë i llogarisë së një lojtari!
 • Pagesë e shpejtë e fitimeve!
 • Turne lojtarësh me çmime të vlefshme!
 • Një numër i madh promovimesh dhe ofertash speciale!
 • Pagesa të mëdha në vendet e tyre progresive në internet!
Shih edhe  Merrni 60 rrotullime falas për regjistrim në kazino Super Cat!

Cons

 • Kazinoja nuk pranon lojtarë nga vendet e mëposhtme: Afganistan, Algjeri, Samoa Amerikane, Angola, Argjentinë, Australi, Bahamas, Bahrein, Bangladesh, Belgjikë, Bosnje & Herzegovinë, Botsvana, Bullgari, Birmani, Cote d'lvorie, Kuba, Qipro, Republika Çeke, Republika Demokratike e Kongos, Egjipti,, Eritrea Estonia, Etiopia, Franca dhe çdo territor Francez përtej detit, Fixhi, Gana, Greqia, Guam, Guajana, Haiti, Selia e Shenjtë (Shteti i Qytetit të Vatikanit), Hong Kong, Iran , Iraku, Izraeli, Italia, Jordania, Kazakistani, Kenia, Kuvajti, Kirgistani, Letonia, Lao PDR, Libani, Liberia, Libia, Lituania, Ishujt Marianas, Mozambiku, Mianmar, Hollanda, Nigeria, Koreja e Veriut, Papua Guinea e Re, Pakistan , Territori Palestinez, Panama, Polonia, Portugalia, Porto Riko, Katari, Rumania, Reunion, Ruanda, Samoa, Arabia Saudite, Senegal, Singapori, Sllovakia, Somalia, Spanja, Sri Lanka, Sudani, Republika Siriane Arabe, Zvicra, Tanzania, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Turqi, Uganda, Ishujt e Vogël të Largët të SHBA,Ishujt e Virgjër të SHBA, Ukraina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vanuatu, Venezuela, Vietnami, Jemeni dhe Zimbabve. Lojtarë nga Danimarka, Grenlanda dhe Suedia

Overall Rating

VideoSlots Informacione për kazino

PLAY

Zbuloni një listë të madhe të makinerive slot nga ofruesit kryesorë në botë në Kazino Videoslots!

Kjo kazino ofron një përzgjedhje të gjerë të automatëve klasikë në kategori të ndryshme. Këtu do të gjeni, ndër të tjera, makina klasike frutash me 3 rrotulla, slot me 5 rrotulla, si dhe lojëra elektronike shumë të avancuara dhe të sofistikuara.

Shih edhe  Merr 50 rrotullime falas dhe luaj LIVE NOVOMATIC në Kazino Slottica!
Lojërat më të njohura të disponueshme në Kazino Videoslots jane:

1. "Dinopolis" (Push Gaming).

2. Rruga Fighter 2 (NetEnt)

3. 'Gonzo’s Quest"(Netent).

4. "Romancë e pavdekshme" (Microgaming).

5. “Starburst (Netent).

6. "Absolutely Mad Mega Moolah" (Microgaming)

7. 'Dead or Alive 2 "(Netent).

8. Kavanoza Jammin 2 (Push Gaming).

9. "Nata bie" (Push Gaming).

10. "Geisha" (Endorphina).

Krijuesit e kazinosë VideoSlots pretendojnë t'u ofrojnë lojtarëve të tyre një nga koleksionet më të mëdha të lojërave në botë. Dhe këto nuk janë vetëm fjalë sepse kazinoja aktualisht ofron akses në mbi 1,400 lojëra nga më shumë se 25 ofrues të ndryshëm lojërash, duke filluar nga markat e mëdha deri te kompanitë më të vogla. Shumë pak kazino online arrijnë këtë nivel.

Slotet më të mira të Jackpot Progresiv në Kazino Videoslots jane ne kete foto.
Slotet më të mira të Jackpot Progresiv në kazino Videoslots!

Një shembull i inovacionit që i ka dhënë kësaj kazinoje një pozicion të fortë në tregun e lojërave është një veçori e quajtur Battle of Slots. Është një mënyrë unike për të luajtur slot machines me ose kundër miqve. Lojtarët marrin pjesë në betejat e lojërave ku shumë lojtarë mbledhin fitimet e tyre në një tenxhere të madhe dhe lojtari me më shumë pikë në turne merr një grup çmimesh ose ndonjë çmim tjetër të ofruar nga faqja.

Kazinoja Videoslots lojtarët kanë akses në lojërat e tyre të preferuara në të gjitha pajisjet celulare. Faqja e internetit e kazinosë është plotësisht e optimizuar për pajisjet celulare, duke përfshirë telefonat inteligjentë dhe tabletët, në mënyrë që përdoruesit të mund të shijojnë përvojën e lojës me cilësi më të lartë.

Nëse lojtarët preferojnë të përdorin softuer të dedikuar të kazinosë, ai është i disponueshëm për pajisjet që përdorin sistemet operative më të njohura Android dhe iOS në tregun e lojrave. Ata ngarkohen shpejt, punojnë me shumë efikasitet dhe zënë shumë pak hapësirë, ndërsa në të njëjtën kohë ju lejojnë të luani çdo lojë në modalitetin e ekranit të plotë, që dr.amaticaleat rrit komoditetin e argëtimit.

Kërkoni Bonusin

Luaj lojëra drejtpërdrejt kundër tregtarëve dhe krupierëve të vërtetë në kazino live VIDEOSLOTS!

Përveç lojërave të fatit virtual, kazino Videoslots përdoruesit mund të shijojnë lehtësisht një gamë të gjerë lojërash të drejtpërdrejta si Ruleta automatike, Live Roulette dhe Blackjack Live. Dhe të gjitha transmetuan në cilësi të përsosur HD, 24 orë në ditë, pa asnjë ngadalësim.

Merrni një bonus dhe luani në Kazino Live VideoSlots jane ne kete foto.
Merrni një bonus dhe luani në Kazino live VideoSlots!

Lojërat në kazino të jetojnë seksioni i faqes në internet mundësohet nga softueri Net Entertainment, kështu që të jeni të sigurt se do të merreni me teknologji të nivelit të lartë. Evolution Gaming është konsideruar si udhëheqësi në kazino të jetojnë industria deri më tani, por rezultatet nga Net Entertainment janë mahnitëse.

PLAY

Provoni të luani lojëra virtuale me letra tavoline në kazino live Videoslots.

Kazinoja Videoslots ofron gjithashtu një gamë të gjerë lojërash tavoline, duke përfshirë, për shembull, gjashtë variante rulete, mbi një duzinë variante pokeri dhe mbi dy duzina versione të blackjack-ut, si:

1. Blackjack Super Atlantic City.

2. Argëtim 21 Blackjack.

3. Blackjack klasik.

4. Lëreni të Udhëtojë.

5. Poker Pursuit dhe shumë të tjerë.

Siç nënkupton edhe emri, Kazino Videoslots fokusohet në lojëra të ndryshme tavoline kazino si ruletë, baccarat, poker live, letra gërvishtëse dhe shumë të tjera.
Nëse ju pëlqen të luani poker online, kjo faqe është për ju.

Këtu do të gjeni shumë opsione të njohura pokeri, të tilla si:

1. “Dyfish Joker.

2. "Poker All-American".

3. “Dyshe dhe Joker".

4. "Deuces Wild Bonus".

5. “Deuces Wild.

Mbështetje teknike për klientët e kazinosë VideoSlots duke punuar 24 orë e shtatë ditë në javë!

Një përmbledhje e kazinosë VideoSlots nuk do të ishte i plotë pa një vështrim nga afër të ekipit të mbështetjes së klientit! Mbështetja e klientit është e disponueshme 24/7, duke përdorur metoda të ndryshme për të komunikuar me lojtarët, si chat, telefon ose email. Për opsionin e fundit, mund të prisni një përgjigje brenda 12 orëve, kështu që megjithëse nuk është shumë i shpejtë, nuk është gjithashtu veçanërisht i ngadalshëm dhe është ideal për pyetje dhe çështje jo urgjente.

Shih edhe  SpinBIGwin - Rreth Nesh ose Çfarë është Kazino Moderne Online?

Në përgjithësi, kazino ofron një nivel solid të mbështetjes së klientit. Ju mund të kontaktoni përfaqësuesit e mbështetjes në çdo ditë ose natë duke përdorur metoda të ndryshme. Sigurisht, më e shpejta është zakonisht biseda e drejtpërdrejtë, e cila është e disponueshme direkt nga faqja e internetit e kazinosë. Lojtarët gjithashtu mund të plotësojnë një formular të kthimit të telefonatës për të folur me dikë në telefon ose për të dërguar një email falas. Ky proces zakonisht ndodh brenda 12 orëve.

PLAY

Merrni bonuse bujare dhe oferta speciale promocionale në kazino Videoslots 2022!

Kazinoja VideoSlots ofron disa bonuse për lojtarët, përkatësisht:

1. 10 Extra: Pavarësisht nga shpërblimet e tjera, ju merrni një bonus falas 10 £ herën e parë që depozitoni para në llogarinë tuaj të kazinosë.

2. Bonus i Mirëseardhjes: 100% e depozitës tuaj deri në 50 €.

3. 11 rrotullime falas: Kur depozitoni mbi 1,100 € në muaj në llogarinë tuaj të lojërave të kazinosë, do të merrni një shtesë 11 rrotullime falas për t'u përdorur në çdo lojë kazino.

Faqja e internetit Videoslots ofron një numër të konsiderueshëm mënyrash të ndryshme pagese të mbështetura. Ju gjithashtu mund të përdorni shërbimet e portofolit elektronik (Skrill Neteller), karta me parapagim si Paysafecard, transferta bankare si p.sh. Trustly, dhe shumë opsione të tjera të vlefshme. Kjo kazino pretendon të jetë një nga tërheqjet më të shpejta në industrinë e lojrave. Transaksionet përpunohen si në fundjavë ashtu edhe gjatë natës.

Kërkoni Bonusin

Më poshtë është një listë e plotë e kompanive që bëjnë kazino Videoslots bashkëpunon me:

1. MasterCard.
2. Mësues.
3. InstaDebit.
4. Zimpler.
5. Neosurf.
6. Neteller.
7. EcoPayz.
8. Trustly.
9. EntroPay.
10. Skrill.
11. Siru Mobile.
12. Kartela Paysafec.
13. Euteller.
14. VISA.
15. AstroPay.
16. Pagesa e Sigurisë.

Videoslots logoja e kazinosë png për spinBIGwin.comeshte ne kete foto.

Kazinoja Videoslots është më i miri dhe më i madhi kazino në internet në botë! Një lojtar që regjistrohet në këtë kazino nuk do të ketë më nevojë të kërkojë në internet për një kazino tjetër! Pas te gjithave, Videoslots kazino ka pothuajse të gjitha makinat e fatit nga të gjithë ofruesit më të famshëm në botë! Dhe kazino Videoslots besueshmëria mbështetet nga 5 Licenca Evropiane të Lojërave!

Luaj VideoSlots

Lexoni gjithashtu artikujt më interesantë të kazinosë:

FAQE

përmbledhje
Kazino VideoSlots (2022): Rishikimi dhe 5 Licenca në Faqe!
Neni Emri
Kazino VideoSlots (2022): Rishikimi dhe 5 Licenca në Faqe!
Përshkrim
VideoSlots është më i madhi në botë kazino në internet! Videoslots Kazino ka 5 licenca evropiane të lojërave të fatit nga vende të ndryshme! Ka më shumë se 5000 slot machines nga ofruesit më të mirë në botë në kazinotë më të mira Videoslots! Lexoni rishikimin e kazinosë dhe merrni bonuse të shkëlqyera dhe rrotullime falas!
autor
Emri i botuesit
Logo e botuesit

Lini një koment